51

Odp: Nie głosujesz w wyborach? czy wiesz ile tracisz?

Najwyższy czas zmienić Polskę i w niedzielę wybrać mniejsze zło czyli Andrzeja Dudę, inaczej sitwa będzie zamiatała pod dywanik wszystkie afery czy to z zaniedbaniami lekarzy czy np spaleniem budki przez służby specjalne aby wywołać fale nienawiści wobec Ruchu narodowego wink
JAJA JAK BERETY W TYM KRAJU !!!!!
A wczoraj Nałęcz, czyli taki głupszy Stańczyk na dworze u Komoruskiego , aż zbladł jak zapytano go o książkę Sumlińskiego pt "Niebezpieczne związki Komorowskiego" - oczywiście książki nie czytał ale potrafił odpowiedzieć dlaczego książka jest wycofywana z księgarń wink
Nałęcz też blokuje etat na uczelni ale on ponoć może bo on zaraz idzie na emeryturę, tymczasem Andrzej Duda ma urlop bezpłatny jako europoseł ale na jego miejsce są zatrudnione inne osoby - jak wyjaśniła uczelnia wink

52

http://fotozrzut.pl/zdjecia/ef32c3c1f1.jpg

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

53

Oj Onucko, ale się pocisz wink

54

Się umyje i będzie git, ja bym go z roboty wywalił, jego koledzy z branży na forach ogólnopolskich 5 minut po debacie mili już publikacje z debaty, przygotowane grafiki itd.. a ten zaspał kilka dni. Generalnie teraz jest jeden wielki śmiech, oni się spinają i produkują a reszta ich olewa, widać dokładnie kto teraz jest po prostu beton a kto za spamowanie dostaje kasę.

http://wpolityce.pl/polityka/245013-bro … iennikarzy

„Bronku, ty tak mówisz?!” Dokumentalistka ujawnia jak Komorowski chronił w TVP oficerów pod przykryciem dziennikarzy!

55

Jest komunikat toruńskiego specjalisty od niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw że radyjo co_Moryjo wprowadza nieustające czuwanie ekspiacyjne i permanentne szamaństwo modlitewne do Ducha Świętego i Niekopulanej Dziewicy w intencji wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta RP. Modły mają byś uprawiane w ramach koronki do miłosierdzia.. z przyśpiewkami: Boże coś Polskę przez tak liczne wieki...
24 maja ma zstąpić duch jego i odnowić oblicze ziemi. Tej ziemi!
Tylko czy to jest uczciwe zabiegać o pomoc u Wszechmogącego?

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

56

Jeśli ma to pomóc Andrzejowi Dudzie to dobre i to wink

57

Prezydęt Bredzisław Komoruski mając ok 20 lat usiłować zabic milicjanta, ale dzisiaj nie wolno o tym mówić albo mówić co najwyżej jako czynie bohaterskim wink
To jak to jest ? Jak milicja zabijała to było źle ale wtedy w komunie wolno było bezkarnie polować na milicjantów ? dziwne myślenie

58

http://natemat.pl/134823,chcial-zabic-m … prezydenta

59

http://www.fronda.pl/a/oto-jak-komorows … 50383.html

Przecież tego i tak nikt nie czyta.

60

Ciekawe są nowe/stare taśmy ...ciekawe ciekawe....
http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title … omosc.html

61

Bredzisław Komoruski obiecuje, że każdy kto ma 40 lat pracy będzie mógł przejść na emeryturę , czyli jak ktoś zaczyna swoją "karierę" w zawodówce w wielu 15 lat to w wieku 55 lat będzie mógł iść na emeryturę.
A co prezydęcie z ustawowym obowiązkiem pracy do 67 roku życia ?
Coś ty się tam wczoraj naćpał u tego Wojewódzkiego ? wink

62

http://wazne-sprawy.pl/wp-content/uploads/2015/05/033-1030x515.png
http://wazne-sprawy.pl/wp-content/uploads/2015/05/037-1030x515.png
http://wazne-sprawy.pl/wp-content/uploads/2015/05/038-1030x515.png

63

Wczoraj od Kópy fojefuckieko  Bredzisław Komoruski dostał żyrandol wink
Tak więc nawet tu podkreślono, że jako cieć żyrandolowy radzi sobie całkiem całkiem wink
Czekam na występ prezydęta w Tańcu z Gwiazdami....;)

64

Brędzisław Komurski dał także 7 tyś zł odliczenia podatku za 4 dziecko

65

https://www.youtube.com/watch?v=SfFu2ryCnNA

Cejrowski podsumował Komoruskiego wink

66

Obejrzyjcie to i porównajcie z tym co wyprawia teraz żyrandolowy cieć :
https://www.youtube.com/watch?v=vuzz5rqfJ3g

Trochę wulgarne ale......;)

67

ja go podsumuje trochę inaczej.. nowymi przepisami:

Zauważyć należy, iż tego rodzaju rozwiązanie stanowi naruszenie fundamentalnej zasady państwa prawnego – ne bis in idem. Zasada ta wyraża się w zakazie wielokrotnego karania tej samej osoby za popełnienie tego samego czynu zabronionego. Stanowi tym samym naruszenie art. 4 Protokołu nr 7 do Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności z dnia 22 listopada 1984 r., który brzmi:

Należy ponadto uświadomić społeczeństwu fakt, iż kara administracyjna w postaci czasowego zatrzymania prawa jazdy nakładana będzie bez względu na samo zawinienie sprawcy. Może się zatem okazać, że kierujący zostanie uniewinniony przez sąd z zarzutu popełnienia wykroczenia, natomiast kara administracyjna i tak zostanie wykonana, bowiem podstawa jej nałożenia jest samo naruszenie zakazu wynikającego z prawa, a nie jego obiektywna bezprawność.

Tymczasem polska policja w ogóle nie dysponuje sprzętem, który spełniał by którykolwiek z powyższych wymogów. Na wyposażeniu Policji są najuboższe wersje urządzeń pomiarowych, które nie posiadają możliwości rejestrowania zdarzeń oraz identyfikacji pojazdów, którym mierzona jest prędkość.

68

Na efekty długo czekać nie trzeba, dynamika jazdy w kartuzach i okolicy jest tragiczna.

69

JAKIE ULGI NA DZIECI!!!!!!!!!!  ?????????????????   To śmieszne co piszecie ja mam 4ke dzieci i nie mam żadnych ulg nie moge isc do pracy bo musze ich wychowywac nie stac mnie na przedszkola żłobek.. no i nie dostaje ani grosza gnoje zasrane w tym rządzie pieprz....m siedzą tylko i sobie kieszenie pchaja a że ja przyszłych podatników chowam to kij w innych krajach potrafią pomóc, docenic takie rodziny. Rodzina wielodzietna w polsce to dla urzędasów rodzina patologiczna cały czs się z tym spotykam na każdym kroku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  HAŃBA !!!!!!   Śmieszna karta d.r. niech se w **cenzura** wsadzą jedyne zoo w powiecie w gdańsku a tam zniżki tylko dla gdańskiej karty dużej rodz a nie ogólnopolskiej cwaniaczki tak się pomaga???  to są te zasrane ulgi???!!!!!! DOŚĆ TEGO KOMOROFF WYPAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

70

To co robi obecna władza to się w głowie nie mieści!!! w czym my jesteśmy gorsi ??? złodzieje i obłudnicy kłamcy i oszusci to obecny rząd!!!!!!!!!!!!!!  A komoroffa tylko ELITA POPIERA CO MA ZA USZAMI I TERAZ TRZĘSĄ PORTAMI CO BY ICH SZAJK NIE ODKRYC!!!  Żyg...ć się chce jak słyszę żyrandola jak to on mówi że wszyscy mają dobrze (puke)  szkoda moich nerwów na tych patałachów z p.o.   udanego weekendu wszystkim spoko ludziom i niech DUDA WYGRA !!!   AMEN.

71

Pani Bieńkowska w rozmowie z Wojtunikiem mówiła, że trzeba być chorym psychicznie albo złodziejem zarabiając  TYLKO 6 TYS ZŁ MIESIĘCZNIE
http://wiadomosci.wp.pl/kat,139634,titl … mosc.html?
Partia Oszustów z ich prezydętem Bredzisławem Komoruskim jest naprawdę oderwana od rzeczywistości, zobaczcie kto ich popiera ? Prezesiki, dyrektorzy, cała machina urzędnicza, kolesie, złodzieje, krętacze, celebryci, postkomunistyczna nomenklatura jak Kwaśniewski czy Cimoszewicz. MASAKRA !!!

72

RobinHut napisał/a:

Japco. ale kto okrada społeczeństwo ? Górnicy ? No nie przesadzaj, moim zdaniem to własnie społeczeństwo jest okradane przez rządzących....Teraz wspieramy finansowo banderowców z Ukrainy, zamiast finansować służbę kupujemy jakies helikoptery po oczywiście zawyżonych cenach, z OFE ukradli ludziom miliardy a niejaki Tersa będzie jako będzie zarabiał 1,2 mln rocznie z okradania nas szaraków opłatami za prąd.
W tym kraju konieczna jest rewolucja , mam nadzieję że górnicy ją zaczną żeby obalić bandę zlodziejów przy korycie wink
Albo zapiszę się do PSL i mojej 24-letniej narzeczonej załatwię posadkę w jakiejś spółeczce wink
Władza powinna być silna Japco ale przede wszystkim musi być uczciwa wink
Skoro ty godzisz się na to, żeby cię okradali to niestety ale jesteś jakiś ograniczony społecznie wink

Uważasz, że jesteś okradany przez rządzących. Uważasz, że p. Tersa zarabia za dużo. A czym się różni p. Tersa od innych grup uprzywilejowanych? Rozumiem, że chodzi o wielkość zarobków, jednak w każdym przypadku uprzywilejowanie jest uprzywilejowaniem... Nie jest ważne, czy jeden człowiek zarabia 1,2 mln zł rocznie, czy do kilkudziesięciu tysięcy górników dopłaca się miliardy złotych...

Nie zgadzam się na to, aby nas okradano. Także nie zgadzam się na to, aby istniały jakiekolwiek grupy uprzywilejowane. Przecież w takim USA policjanci pracują do starości. Nie nadają się do pracy na ulicy, to trafiają za biurko. Jeśli wcale nie nadają się do pracy w policji, szukają innej pracy...

A tacy górnicy często przed 50-tką "kończą pracę" i biorą 3000 zł emerytury, a jeszcze dorabiają. I śmieją się tacy górnicy z młodych ludzi, którzy dostają 2000 zł za swoją pracę... Spotkałem się z takim przypadkiem - bynajmniej nie w mediach...

Jaki był ostatni postulat strajkujących górników? Odwołać prezesa, który niby zarabiał około 100 tys. zł miesięcznie za prezesowanie firmie, która ma 30.000 pracowników (?). Nie... Nie chcieli, aby facet mniej zarabiał. Chcieli, aby na jego stołek wsadzić kogoś innego, kto mógł zarabiać tyle, co poprzednik. Chodziło tylko o uwalenie faceta. Mam wrażenie, że po prostu facet chciał coś zdziałać w firmie, dlatego związkowcy chcieli się go pozbyć.

Górnicy, gdyby rzeczywiście chcieli walczyć o przyszłość swojej branży, walczyliby np. o to, aby:
- uwalić pakiet klimatyczny,
- obniżyć podatki płacone przez branżę wydobywczą,
- wprowadzić embargo na całą Unię na węgiel z Rosji...

Ale nie... Pierdoły... Rzucanie kamieniami... Przepychanki... Związki zawodowe zapunktowały, a w rzeczywistości kopalnie są tak samo na równi pochyłej z perspektywą katastrofy, jak dawniej były stocznie...

Pozdrawiam
Japco

73

Aha, żeby nie było. Słyszałem o dwóch sondażach, przy okazji których pytano ludzi głosujących w 1. turze na JKM, na kogo zagłosują w 2. turze. JKM sam stwierdził, że jego wyborcy mają rozum, dlatego nie musi im wskazywać, na kogo głosować. Wracając do tematu sondaży, w jednym przypadku 80% wyborców, a w drugim 75%, zadeklarowało, że będą głosowali na Dudę. Nie wiem, czy reszta chce Komorowskiego, czy też nie pójdzie w 2. turze do wyborów.

A tutaj ciekawy artykuł odnośnie tego, czemu tak dużo osób ze świecznika lobbuje za Komorowskim:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, … aid=114e95

Należy jeszcze wspomnieć o tym, że Niemcy chcą Komorowskiego. Duda wytłumaczył ten fakt ludziom, którzy takiego tłumaczenia wymagają, tak, że jak walczysz o dobro swojego kraju, to sąsiedzi się z tego nie cieszą. W przypadku Komorowskiego się cieszą, więc... Kilka lat PO całowała po piętach Rosję, a teraz całują po piętach Niemców, a jednocześnie, cytując Sikorskiego, robią laskę Stanom Zjednoczonym. Laskę, nie łaskę - rzeczywiście tak powiedział; nie zgubiłem "kreseczki" wink.

Ostatnio spotkałem się z takim przypadkiem, że osoba, która głosowała w 1. turze na Komorowskiego, stwierdziła, że on odwalał przez ostatnie 2 tygodnie takie rzeczy, że w 2. turze ta osoba zagłosuje na Dudę...

Dla ludzi niezdecydowanych jeszcze wstawię wiadomość e-mail, która do mnie dzisiaj trafiła. Nie podaję autora, bo nie wiem, czy by sobie tego życzył:

Witam,

Dzięki propozycjom Andrzeja Dudy takim jak na przykład zwiększenie kwoty wolnej od podatku z około 3 tysięcy złotych do 8 tysięcy złotych zyskają wszyscy Polacy, ale zwłaszcza ludzie średnio zarabiający i biedni. Będzie to możliwe m.in. dzięki ograniczeniu marnotrawstwa i korupcji - jej przykłady za rządów PO, PSL i Komorowskiego pod tym linkiem: http://filipstankiewicz.salon24.pl/6458 … is-obnizyl

Andrzej Duda proponuje też wprowadzić podatek obrotowy dla dużych koncernów, których wiele teraz unika podatków i wyprowadza zyski zagranicę, co jest niesprawiedliwe i nadmiernie obciąża podatkami mały i średni polski biznes - te duże koncerny nie przerzucą tego podatku na klientów, ponieważ mają konkurencję średnich i małych firm. Ci którzy sprzeciwiają się takim rozwiązaniom czyli koalicja PO-PSL i prezydent Bronisław Komorowski działają na niekorzyść zwykłych Polaków.

PO zarzuca Andrzejowi Dudzie, że potrzebuje na realizację programu ponad 200 miliardów złotych. Nie będzie trzeba aż takiej kwoty, bo wiele tych wydatków wróci w postaci podatków pośrednich czyli VAT-u i akcyzy na wiele towarów zwłaszcza na paliwo, a źródła pozyskania wielu miliardów złotych podałem powyżej.

Komorowski jako minister obrony krył ogromne przekręty WSI? Jeśli tak to powinien siedzieć w więzieniu, ale raczej się tego nie doczekamy, bo mamy nieudolny i niezweryfikowany po okresie komunistycznego zniewolenia wymiar sprawiedliwości. Oto co mówi świadek, który odkrył przekręty WSI na uczelni WAT i został wyrzucony z pracy przez Komorowskiego:
http://www.wykop.pl/link/2127676/odkryl … orowskiego
https://www.youtube.com/watch?v=rzo4GKfpXC0

Bardzo dziwne decyzje Komorowskiego: Dużo do powiedzenia w tym CUP WAT miał bardzo dziwny człowiek, niejaki Igor Kopylow, który tak naprawdę nie wiadomo, jak się do końca nazywał. Miał kilka paszportów na kilka nazwisk. Nie do końca nawet wiadomo, jakiej był narodowości. Tenże człowiek wchodził w zakres prac badawczych Wojskowej Akademii Technicznej, zapoznawał się z tajemnicami państwowymi na WAT, miał wszystkie możliwe upoważnienia z Ministerstwa Obrony Narodowej właśnie w tym czasie, kiedy ministrem był pan Bronisław Komorowski. To było bardzo dziwne. Ta działalność pana Kopylowa, spółki CUP WAT naraziła Wojskową Akademię Techniczną na straty w wysokości 380 milionów złotych. Były osoby, które interweniowały u pana ministra, prosząc, zaklinając wręcz, by pan minister coś z tym zrobił. Ja znam trzy takie osoby. Być może było ich więcej, nie wiem. Każda z tych trzech osób, która o tym informowała pana ministra, bardzo szybko miała łamaną karierę. Taki los spotkał pewnego oficera, wysokiego rangą pracownika WAT i na końcu Krzysztofa Borowiaka, z którym ja mam zaszczyt już dziś się przyjaźnić, a który wtedy był dyrektorem departamentu szkolnictwa wyższego MON. On osobiście przyjechał do pana Bronisława Komorowskiego jako ministra Obrony Narodowej, prosząc, by pan minister coś z tym zrobił. Jak mówił Krzysztof Borowiak : "ja nie chcę iść za to do więzienia, a ktoś kiedyś pójdzie; jeżeli wszyscy udamy, że tego problemu nie ma, to ktoś kiedyś trafi do więzienia; nie chcę być tą osobą." No i pan Bronisław Komorowski zadziałał, ale tak dziwnie, że to nie fundacja "Pro Civili" wyniosła się z Wojskowej Akademii Technicznej, tylko Krzysztof Borowiak przestał być dyrektorem departamentu szkolnictwa wyższego MON.

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/bogda … Id,1729100

Wiem na pewno, że te relacje pana prezydenta Komorowskiego z oficerami wojskowych służb datują się jeszcze na okres PRL. Te relacje dotyczyły też postaci pana generała Tadeusza Rusaka. Przecież nie dalej jak w roku 1990 o panu Tadeuszu Rusaku pan Komorowski mówił do pana Jana Rokity, że to jest człowiek, za którego on ręczy i że ten człowiek powinien zostać szefem Urzędu Ochrony Państwa w Krakowie. I tak się stało. Pan generał Tadeusz Rusak "zasłynął" z bardzo brutalnych pomysłów na rozprawienie się z opozycją solidarnościową. Pan Rusak proponował, by do kopalni "Wujek" wjechały czołgi i żeby to czołgi przejechały po górnikach w tę i z powrotem, tak by cała Polska dowiedziała się, że w stanie wojennym strajków nie ma i być nie może. Pomysł wydał się nawet generałowi Kiszczakowi zbyt okrutny. Liczono, że może dojść do dziesiątek, a może nawet setek ofiar. Pamiętamy, że zabito dziewięciu górników, a więc bardzo wielu, ale gdyby zrealizować pomysł pana Rusaka, to z całą pewnością tych ofiar śmiertelnych mogłoby być znacznie więcej. Pomysł uznano za zbyt krwawy. Ustalono, że będzie to plan "B". Jeżeli specjalny pluton ZOMO nie poradzi sobie z pacyfikacją kopalni "Wujek", to wtedy miał być realizowany "plan Rusaka". Jak pamiętamy, specjalny pluton, jeżeli możemy użyć takiego słowa w tej tragicznej sytuacji, "poradził" sobie mordując dziewięciu górników. Więc to jest dobre pytanie, co łączyło działacza opozycji demokratycznej, działacza "Solidarności" z człowiekiem, który miał takie brutalne, choć to jeszcze za mało powiedziane "brutalne", okrutne pomysły na rozprawienie się z opozycją? To właśnie pan Tadeusz Rusak w kluczowym momencie śledztwa dotyczącego "Pro Civili" to śledztwo unicestwił.

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/bogda … Id,1729100

Być może nieodwracalne uwikłanie nastąpiło już wówczas, gdy wojskowe służby pomagały odzyskać duże pieniądze utopione przez Bronisława Komorowskiego w piramidzie finansowej. To był rok 1991, niespełna czterdziestoletni wiceminister w MON „zainwestował” w hochsztaplerskim parabanku wraz z wysokimi oficerami, a pośredniczyli w tych „inwestycjach” tajni współpracownicy Wojskowych Służb Informacyjnych oraz Wojskowej Służby Wewnętrznej. A swoją drogą, wysoki urzędnik państwowy próbujący się wzbogacić poprzez przestępczą organizację finansową, to ewenement nawet w warunkach transformacji ustrojowej, nie wspominając już o kwalifikacji moralnej tego procederu. No i całkiem poręczny „hak”, jak na początek drogi młodego polityka. Swoje dziwne upodobanie do postsowieckich funkcjonariuszy wiceminister Komorowski pokazał także podczas nadzoru nad reformą WSW. Jego opieszałość w tej kwestii tak raziła, że Sejm utworzył specjalną podkomisję, której konkluzja była dla wiceministra miażdżąca – nie dokonał żadnych istotnych zmian, wręcz zakonserwował komunistyczny układ w tych służbach.

http://wpolityce.pl/polityka/238167-pre … -scalonych

Prezydent Komorowski był przesłuchiwany w sprawie próby uzyskania dostępu do aneksu z weryfikacji WSI. Komorowski był świadkiem, ale jego zachowanie wskazuje, że to on chciał mieć dostęp do tego dokumentu. Zeznawał dwa razy w prokuraturze i sobie zaprzeczał (czyli składał fałszywe zeznania), a przed sądem rzekomo prawie nic nie pamiętał. Komorowski stwierdził, że prawdopodobnie czytał aneks do raportu w sprawie WSI. Stwierdzenie Komorowskiego, że nie pamięta czy czytał tej rangi dokument oznacza, że albo bezczelnie kłamie albo ma niezwykle słabą pamięć, co sprawia, że nie jest zdolny sprawować tak ważny urząd. Żeby ukryć kompromitację Komorowskiego kanały informacyjne ani TVP, ani TVN, ani Polsatu nie transmitowały przesłuchania mimo, że miały kamery na sali. Jedynie telewizja Republika transmitowała przesłuchanie, ale z telefonu komórkowego, bo nie wpuścili jej kamery do Pałacu Prezydenckiego. To pokazuje w jakim kraju żyjemy i że prezydentem jest człowiek, który absolutnie nie powinien nim być.

http://telewizjarepublika.pl/zeznania-k … 15109.html

Bronisław Komorowski przestępcą? Do takiego wniosku dochodzi Wojciech Sumliński. Wywiad zawiera wiele zatrważających informacji. Są one też opisane w jego najnowszej książce „Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego” - choć kandydat PO był pytany o to publicznie w tvn 24, to nie pozwał autora do sądu. A pamiętamy, że pozwał posła Adama Hofmana za pytanie czy w komitecie honorowym Komorowskiego jest osoba związana z WSI - dlaczego więc teraz nie pozywa za znacznie cięższe zarzuty? Nasuwa się tylko jedna odpowiedź - że to prawda:

https://www.youtube.com/watch?v=uJV5ruXMqxs

Pozdrawiam
Japco

74

Nie wiem Japco o co ci chodzi ale jednak zagłosuję na Andrzeja Dudę wink
Moim zdaniem mniejszy obciach niż głosowanie na żyrandolowego ciecia wink

75

Od rana mam bule nie do wytrzymania , musze pujść i coś z tym zrobić wink