76

Odp: Nie głosujesz w wyborach? czy wiesz ile tracisz?

RobinHut napisał/a:

Od rana mam bule nie do wytrzymania , musze pujść i coś z tym zrobić wink

na ból ponoć dobry jest 'ibuprom' lub pójdź na izbę przyjęć tongue

Pogodnego dzionka big_smile

77

ale ja mam te bule od dwóch tygodni, lekarz zalecił mi granie na dudach , to ponoc pomaga na różne bule, idę znaleźć dudy - to  mi pomoże  wink

78

Cisza wyborcza przedłużona do 22:30 - komunikat PKW

Pogodnego dzionka big_smile

79

Cisza przedłużona .... Bo jakaś babina przejęta rolą oddala ducha w lokalu.
Ożesz qurfa przenajświętsza! Zamiast siedzieć w domu i odmawiać różaniec czy jakąś koronkę do miłosierdzia w intencji rychłego zstąpienia tego ducha co miał odnowić oblicze ziemi... Tej ziemi. To człapie się do lokalu na własną zgubę.

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

80

Widać ktoś potrzebuje czasu żeby óstalić wyniki wink
Czyżby myśliwska miła być jednak droższa od podwawelskiej ? Nie wierzę wink

81

Teraz Polska będzie krajem miodem i mlekiem płynąca.Naiwniacy.

Podoba mi się powiedzenie "Polska jest Afryką Europy!"

82

Normalnie nie mogę. Tadla w TVP1 się była tak zdruzgotana, jakby jej dzisiaj całą rodzinę wymordowali. Chyba zdaje sobie sprawę z tego, że po wyborach jesiennych sporo "asiorów" pójdzie na zieloną trawkę. System się im wali. Stały elektorat PiS-u to mohery, zaś stały elektorat PO to "czerwoni" (de facto ci, którzy pamiętają "zasługi" Tuska, Pawlaka i Wałęsy, tj. uwalenie w 1992 roku lustracji). Wyborcy SLD głosowali na Komorowskiego, co potwierdza tą teorię.

Leonptak, może niewiele się zmieni, bo prezydent ma niewiele do powiedzenia, jednak ważne jest to, że żadnej ustawy PO nie będzie mogło przepchnąć cichaczem, nocą, bo nowy prezydent nie jest ich notariuszem.

Pozdrawiam
Japco

83

Leonieptaszku, teraz będzie normalniej, cała sitwa peowska jest w szoku, nawet w naszym powiecie sitwa pochodząca i wspierająca partię oszustów jest w szoku, nie będzie można tak jak to tej pory rządzić układami a ludzi mieć za niewolników i smieci wink
ANDRZEJOWI DUDZIE GRATULUJĘ  !!!

84

https://youtu.be/0JpPe0iRjvw

Z tą normalnością bym uważał, Duda ma cholernie trudne zadnie.

85

Wybrałem Dudę nie dlatego że coś spełni ale dlatego, że to mniejsze zło wink
Wybrałem go bo moim zdaniem na pewno nie bedzie forsował tak szkodliwych projektów dla zwykłych ludzi jak to robił Komoruski wink

86

Umiłowani Siostry i Bracia!
Ponoć wołanie Pana na Watykanie sprzed 36 lat miało być na te wybory inspiracją gawiedzi i nadzwyczaj aktualne. „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi… Tej Ziemi”.
Czy Polska odzyska jedność i narodową dumę? Pytali sklerykalizowani wyznawcy PiS-owskiego kandydata na prezydenta spod znaku toruńskiego specjalisty od niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw wbrew Pismu ojcem zwanego. O dziwo, więcej tam było u nich polityki niż modlitw.
Faktycznie nie przewidziano, że II tura wyborów (miały się przecież rozstrzygnąć w turze pierwszej) odbędzie się w tak zwane Zesłanie Ducha Świętego. Piękna i symboliczna data klerykalnej części narodu, która dla Polaków miała mieć znaczenie niebagatelne stała się objawieniem nieba. Nareszcie zstąpił ten Duch i odnowił oblicze ziemi. Tej ziemi. Oświecony Duchem ciemnogród wybrał prezydenta. Pozostała reszta nie dala się oświecić i trwała przy poprzedniku. Jaki by nie był – mamy prezydenta wszystkich Polaków. Tej nieoświeconej reszty również.
++++++++
PS. I nie życzę sobie żadnego malkontenctwa i przejawów niesubordynacji. Wybór w demokracji - jaka by nie była - należy szanować i głowie państwa należy się szacunek.

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

87

Prezydentowi szacunek należy się , na pewno nie tobie wink

88

A ja składam oficjalne oświadczenie, że jeśli Duda spełni choć połowę swoich obietnic z kampanii, będę na niego glosować za 5 lat. Nie naigrywam się, tylko poważnie piszę.
Nader często używał słowa "obiecuję", a dla mnie obietnica rzecz święta. Mam wydrukowane obietnice Prezydenta Dudy i będę śledzić poczynania z niecierpliwością. Jeśli się uda, będę pełna podziwu i ma mój głos w następnych wyborach. Pozdrawiam smile

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

89

A obietnice Komoruskiego też masz wyśledzone ? Czy dopiero  teraz będziesz śledziła obietnice bo wygrał nie tfuj kantytat ? wink

90

On nie używał sformułowania "obiecuję", nie mówił: "obiecuję, że będzie Wam się żyło lepiej", a jego zona nie zapewniała, że mąż zawsze dotrzymuje słowa  wink.  Czaisz różnice?

Miłego dnia smile

91

Ale to nie jego żona będzie prezydentem  i jak mniemam jego żona miała na myśli to, że Andrzej Duda dotrzymuje obietnic jako mąż, zgadza się ? wink
Za bardzo piana leci ci z ust, wyluzuj kobieto bo stres powyborczy zaszkodzi twojej urodzie wink
Pomyśl ile to razy oszukał narut tfuj prezydęt, rozumiem tfuj bul po jego stracie wink

92

Rabin, a Tobie pianka nie leci? praktycznie w każdym Twoim poście jest pełno jadu, nietolerancji, a czasem i nutka niezrównoważenia smile

93

Robinie> każdy mierzy swoją miarą wink . Ja akurat nie ekscytuję się aż tak polityką, aby mi piana leciała z ust (nie chcę zejść z tego świata, jak ta nieszczęsna 80-latka).
A co mnie obchodzi jaki jest człowiek jako maż i nie mąż. Obiecywał sporo narodowi, a żona zapewniała, że obietnic dotrzymuje więc domniemam, że tych narodowych również, bo po cóż by o tym gadała w kampanii? I muszę Cie rozczarować, ale mój kandydat nie dostał się do II tury, więc nie ma żadnego bólu ani bulu wink . Nie pasował mi ani śpiący królewicz, ani gruszki na wierzbie wink .

Miłego dnia smile

94

Skoro Duda to nie twój kandydat to co ci niby obiecywał ? Prezydent Polski nie jest dyktatorem póki co i niech tak zostanie, za to Komoruski z PO czuli się w tym kraju jak klasa panująca wink
Dla mnie Duda jest tylko mniejszym złem, wolę jego bo szanuje wartości chrześcijańskie a promowanie pedalstwa czy innych zboczeń naprawdę to nie moja bajka wink

95

Kłamstwa do bulu prezydęta Komoruskiego szybko wyszły :
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos … 10698.html

96

"Rodacy"- mówił - a ja -jakby nie patrzeć, rodak jestem wink , czyli do mnie mówił, do Ciebie też wink .

Miłego dnia smile

97

Ocenisz go za pięć lat w głosowaniu wink
Na szczęście tfuj oszust i kłamca już poszedł w odmęty historii i histerii wink
Szkoda, że od niego niczego nie wymagałas a był to wyjątkowo perfidny kłamca i krętacz nawet jako prezydęt wink Poczytaj Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Komorowskiego" - naprawdę warto wink

Co do mnie - wybrałem Andrzeja Dudę bo jest to człowiek szanujący wartości chrześcijańskie, nie dla jego obietnic bo w wyborcze obietnice wierzą tylko co najwyżej tacy jak ty wink
Wierze tylko w to , że A. Duda nie bedzie az takim szkodnikiem dla Polaków jat prezydęt Bul wink

98

Rabin chłopie/kobieto? Czytaj Ty ze zrozumieniem. violka1 napisała wyżej, że jej kandydat nie dostał się do II tury wyborów więc jej nie przypisuj pana Komorowskiego i nikomu innemu jeśli oficjalnie taka osoba nie wyraża swojego poparcia dla obecnego prezydenta czy też obecnej partii rządzącej.
Mój kandydat również poległ w pierwszej turze ale takiego scenariusza można było się spodziewać smile
Duda pokaże na ile go stać. Ma szansę być najlepszym prezydentem czego mu życzę. Grunt żeby odciął pępowinę.

99

To kogo poparła w II turze ? Jeśli nikogo to nie zamilczy i zajmie się może obiadem wink
Ja poparłem Dudę w I i w II turze i ciesze się że wygrał on a nie PREZYDĘT BUL  a powodów do radości jest naprawdę mnóstwo wink

100

Kogo poparła, nie wiadomo o ile kogokolwiek. Ja swoich przekonań nie zmieniam co 5 minut, więc na głosowaniu w II turze nie byłem, może tak postąpiła i violka1? Głosowali Ci, którzy byli przekonani do kogokolwiek z tych dwóch kandydatów.