1

Odp: Siłownie w Kartuzach

Zwracam się z takim zapytaniem do forumowiczów zorientowanych w temacie: czy jest w Kartuzach jakaś siłownia, która spełniałaby warunki:
miłe towarzystwo (żadnych drechów) i w miarę fachowa porada (jestem laikiem i nie chciałbym skrzywić sobie kręgosłupu o 45 stopni)?? Trochę skostniałem ostatnimi czasy i przydałoby mi się trochę wycisku. wink Z góry dzięki za odpowiedź.

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

2

tak szczerze to nie ma,ale  spróbuj w tej koło Image 8)

to jest mój kraj, bo tu sie urodziłem i tutaj pewnie umrę, ale dlaczego mam się cieszyć z tego................???

3

Na wybickiego jest najlepiej... Sam tam chodzę od czasu do czasu... Jak masz jakieś pytania odnośnie kulturystyki to pisz do mnie na PW pomogę Ci jeżeli będę potrafił, bo jest to moje jedno z najciekawszych hobby...

A za najlepszą i tak uważam tą która jest u mnie w domu...  8)

4

skoro masz siłownię u siebie w domu to po co jezdzisz specjalnie na wybika i... przepłacasz? wink
no chyba że chcesz być bliżej mnie 8) lol

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

5

także zacząłem "pakować" , ot efekty:

http://www.rad.washington.edu/staticpix/atlas/pectoralisminor.jpg 8)  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

6

Również chodzę na siłownie na wybika ale nie tylko, zazwyczaj ćwiczę u brackiego na siłowni w domu a na basen idę tylko wykonć parę ćwiczeń uzupełniających bo mam blisko skoro tam mieszkam

Pozdro dla wszystkich z wybika

!!!Zawsze I Wszędzie CARTUSIA Najlepsza Będzie!!! 

7

najsłynniejszy polski "paker" lol  http://j.pudelek.pl/p/pliki/41f07a937fafffd99adc10c27950a102_odd.jpg

8

Ależ Bubu, ty to już o mnie nawet zapomniałaś pewnie...  lol

Siłownie mam w domu, ale na wybika po siłowni mogę iść się zrelaksować na basenik...  A w domu tylko prysznic  roll

9

A jakaś siłownia dla kobiet? Wiecie, taka do której faceci niszczącyy sprzęt nie zaglądają? Kiedyś chyba była taka jedna, nie wiecie, czy jest jeszcze?

10

przychodzi kulturysta do lekarz, a tam urocza pani doktor mówi proszę się rozebrac. kulturysta zdejmuje koszulkę napina mięśnie i mówi bomba co pani dr. patrzy i mówi proszę dalej się rozbierac pakier zdejmuje spodnie napina mięśnie nóg i mówi bomba co pani dr. patrzy i mówi proszę się rozebrac. kulturysta zdejmuje majtki napina wszystkie mięśnie i mówi bomba co. pani doktor się patrzy i mówi może i bomba tylko, że lont krótki. jak to się mówi duże klatka , a ptaszek mały.

11

Duża szafa z małym kluczykiem smile

12

a ja na to - sterydy są gucio dla tych co im Bozia mózgów wcześniej pożałowała, a mam w rodzinie sterydziarza - fajny facet, ale mojej siostrzenicy obecnie ani nie dogodzi (a jego żoną jest, i to jaka laska), ani dziecka zrobić nie może - straszne, ale prawdziwe - więc ja wolę swój mięsień piwny 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

13

tzn, że ma budyń w ajertaszy

14

stoi na "bramce" w jednej z sopockich knajp, laski za nim szczają, a on? cienki Bolek 8) dobrze, że moja siostrzenica ma wujka co poradzi (b.wicemiss Wybrzeża -2001) 8) więc sobie dziewucha radzi (obecnie w reklamówkach, ale aby z dala od  sterydziarza, nie wiem czy go zdradza, ale nawet jakby - co ma robić z takim...?jest młoda i bardzo ładna) 8)

15

ma jakby co moje nazwisko - siostra ma ją jedyną, a męża nie miała - rozumiemy? czy dalej tłumaczyć ? 8) laska jak mało która 8)

16

ale machanie sztangą i żarcie serków wiejskich jest chyba dopuszczalne, o koksach sie nie wypowiadam, bo szkoda słów 8)

to jest mój kraj, bo tu sie urodziłem i tutaj pewnie umrę, ale dlaczego mam się cieszyć z tego................???

17

Odpowiednia dieta, dobry dobór witamin i regularne ćwiczenia dają najlepszy i najtrwalszy efekt. Aby dobrze wyglądać i dobrze się czuć wcale nie trzeba siłowni.
Jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch.

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

18

zimą siłownia latem rower, biegi i pływanie tak mi się najbardziej podoba big_smile

19

kompresor mu się zaciął jak dmuchał ( się) big_smile

20

Widzisz ile daje dobra dieta!!!

Ciekawe co robi jak chce się podrapać!!!

21

co to jest zam mutant, wygląda jak brojler

22

Problem w tym że on nie wygląda!!!

23

To jest torebeczka z muszelkami z nad morza. Musiał czymś to wypchać aby głupio nie wyglądało. A tak naprawde już od dziesięciu lat szuka zaginionego "małego". Tutaj nawet rutkowski nie pomorze!

24

Tutaj nawet rutkowski nie pomorze!

bez wątpienia, bo co Rutkowski może na całe Pomorze... 8)

25

Przepraszam, pomoże!!!!