26

Odp: Siłownie w Kartuzach

Powracajac do tematu, gdzie znajduja sie siłownie w kartyzach to ... Dla ludzi którzy wola spokój , dyskretnosc oraz faceta który, powie jak cwiczyc to polecam siłownie przy pubie Image , (uliczka odchodzaca chyba od ul 3 Maja) , nie mam tam zniszczonego sprzetu, oprócz siłowni znajduje sie tam rózniez solarium, sauna . Skorzystac moze takze z masarzu, lub zapisac sie na joge lub aerobik . Polecam

27

prawdziwa siłownia jest pod sezamem tzw."publiczna" chodzą tam największe szafy w kartuzach.Wątpie żeby was tam wpuścili...a co do image to taka z tego siłownia jak ze mnie minister.powinni to zamknąć a nie sie ośmieszać

28

Pod sezamem??
Gdzie to jest???

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

29

pod hurtownią "sezam" koło stadionu

30

POważanie tam jest siłownia!!
NIe wiedziałem!!!

31

tak, jest tam siłownia, ale wstęp mają tam tylko kartuskie szafy.O ile się nie mylę, trenuje tam klub "cartusia". Ze znanych osób to chodzą tam: Karol Rudnicki "Kuśka"(coś koło 120 kg) i Dawid Wolski(nie wiem ile kg, ale strasznie szeroki)

32

A to dobrze ich znam!!
Muszę tam zajść!!! hehe!!

33

kuzyn zaprowadzę cię,  a tak wogóle to wiecie,  50 zł za miesiac dajesz i chodzisz tam , wiem bo moi koledzy mają  tam wykupione karnety wink BoLek i PieS

34

Byłem tam kilka razy , i dokładnie jest to w byłym zakładzie przetwórstwa ‘LAS’ przy ul. Węglowej naprzeciwko chłodni składowej.
Nie prawda że chodzą tam najlepsi . każdy może poćwiczyć, dla wybrednych jest nawet łaźnia.

35

a szczuple dziewczyny wpuszczaja? czy tez musza wygladac jak szafy??;-) pewnie chodza tam sami kolesie..  apropos silowni na wybika.. szkoda ze nie ma tam zadnego trenera albo cus.. bo obciazenia sa ustawione ewidentnie pod facetow.. nie wszystkie idzie ustawic.. albo ja jestem za slaba.. takze moja pierwsza wizyta w tejze silowni skonczyla sie na ostrych zakwasach .. buu.. a moze ktos zna jeszcze jakas fajna silownie w kartuzach??

36

oh dzizas!! na szczescie to tylko lala..

37

Chodzi ktoś do tej siłowni przy Image?
Mają jakąś stronę internetową?
Dużo kasują?

38

Naprawdę nikt nic nie wie?

39

ja słyszałam że 10 zeta za godzine i że jest instruktor...

40

szkoda ,ze w zadnej silowni nikt nie pomyslal o czyms takim.np
dni parzyste -panowie
nieparzyste -panie 
a dlaczego?bo moim zdaniem panie wstydza sie lub obawiaja chodzic choc wiele by chcialo.ot pare kilo zgubic,troszku kondycji zlapac i poplotkowac z kolezankami przy sztangielce.ale...
no wlasnie  gdzie ma pojsc korpulentna pani po 30 czy 40 ,ktora cwiczyc by chciala ale jak ma wybor dac sie obcinac i nasmiewac czy zosatc w domu to wybierze to drugie.
chodzi mi o zapewnienie  pewnego komfortu  dla cwiczacych nie zawodowo :razz:
np w silce na wybiku to malo kto cwiczy raczej przegladaja sie w lustrach .
a moze daloby rade kilka godzin w tygodniu  zarezerwowac dla pulchnych czy wstydliwych?
a moze jest gdzies tak?

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

41

Na aeroba do Pani Magdy chodzą Panie w różnym wieku i różnych kategorii wagowych .

42

magdy?a gdzie owa pani magda  cwiczy?
bo w domu kultury to pani ewa jest chyba od tego?
ale mi chodzi o silke a nie aerobika
a w DK to fakt ,ze przekroj wagi i wieku pelen.
i super brawo!!!!
zona tez chodzi to wiem
ale mi o silownie szlo

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

43

siłownia dla różnych Pań tam za imażem obok Urzędu Gminy wink

44

Ze znanych osób to chodzą tam: Karol Rudnicki "Kuśka"(coś koło 120 kg) i Dawid Wolski(nie wiem ile kg, ale strasznie szeroki)

Dlaczego znanych? wink i dlaczego kuśka?

45

duża klatka, a ptaszek mały

46

I w główce przeciąg...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

47

I w główce przeciąg...

ciekawe skąd wy to wiecie :razz:  :?:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

48

Cytat:

I w główce przeciąg...

tak opisywać może tylko ktoś kto zazdrości im wyglądu i znajomości :razz:  lol--albo zna tylko takich małych cwaniaczków (koksików)

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

49

tak opisywać może tylko ktoś kto zazdrości im wyglądu i znajomości

No wybacz, ale wyglądu to im na prawdę nie zazdroszcze, a znajomości ?? a jakie oni mają znajomości i jak długo je będą mieli ?!

albo zna tylko takich małych cwaniaczków

Przykład podać ? ... kuśka nr 1 cwaniak i idiota...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

50

Przykład podać ? ... kuśka nr 1 cwaniak i idiota...

skoro tak piszesz to napewno go nie znasz

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.