126

Odp: Siłownie w Kartuzach

więc pora to skończyć

jestem ZA lol  :mrgreen:

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

127

alez piszcie dalej
to interesujace i bardzo glebokie wywody byly :razz:
prawie jak serial brazylijski

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

128

to interesujace i bardzo glebokie wywody byly 
prawie jak serial brazylijski

Wk no przepraszam bardzo ale tak mądrze jak ty to nikt nie pisze :neutral:

[ Dodano: Wto 19 Cze, 2007 16:02 ]
bo ktu tu jest az tak inteligentny jak Ty :?:  :?:  :?:
Tylko Szanowny Pan pisze mądrze :!:  :!:  :!:
I tylko Szanownego Pana należy czytać/ słuchac

[ Dodano: Wto 19 Cze, 2007 16:03 ]
WK jeszcze jedno - skoro to dla Szanownego Pana jest serial brazylijski to po jakiego kija tu wchodzisz i to czytasz :?:  :?:  :?:  :?:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

129

nigdy nie twierdzilem ,ze pisze madrze
ale skoro tak twierdzisz to sie nie bede spieral przeciez
nie mnie to oceniac
nie rozumie po co sie oburzasz,ot niewinny zarcik a robisz raban na
3 pytajniki i 3 wykrzykniki
zlosc pieknosci szkodzi
nie chcesz byc piekna? :smile:

[ Dodano: Wto 19 Cze, 2007 16:08 ]
czytam bo Cie lubie

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

130

po co sie oburzasz

Ja tylko pytam i stwierdzam co widzę/ czytam :razz:

raban na
3 pytajniki i 3 wykrzykniki

a tyle tego żeby nie umknęło to twojej uwadze :smile:

zlosc pieknosci szkodzi

to mi juz nic nie zaszkodzi :razz:

nie chcesz byc piekna?

chcę ale w cuda nie wierzę :???:

[ Dodano: Wto 19 Cze, 2007 16:12 ]

czytam bo Cie lubie

czuję się zaszczycona :oops:  wink  :grin:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

131

i zeby nie byc za skromnym
potwierdzam ,ze  jestem inteligentny
nie mam sie czego wstydzic
juz sie z tym urodzilem
niestety posiadam tylko tzw inteligencje uzytkowa
natomiast na wszelkich testach  pisemnych  osiagam wynik miedzy szympansem a kolem od roweru

132

justine, tak sobie teraz pomyslalam... moze Ty jestes ta blondyneczka, z ktora mozna czasami spotkac Karola? ;> skoro tak po jego stronie stoisz? hę? ;>

133

niestety posiadam tylko tzw inteligencje uzytkowa

dla niektórych to jest "aż" :grin:  wink

jestem inteligentny

na wszelkich testach pisemnych osiagam wynik miedzy szympansem a kolem od roweru

to ile wynosi twoje IQ :razz:  :?: (pytanie retoryczne wink )

134

widze ze zaczyna sie nowa dyskusja? wink nowy serial brazylijski ;d

135

widze ze zaczyna sie nowa dyskusja

forum po to jest aby na nim dyskutować :razz:

136

temat główny brzmi " siłownie w Kartuzach " a nie "pan K...."

no wlasnie, dlatego proponowalam zalozenie nowego tematu, heh ;d

[ Dodano: Wto 19 Cze, 2007 16:31 ]
ciekawe jaki bylby jego tytul? wink np fan club karola wink

137

kiedys w rzeczpospolitej drukowano takie testy MENSY wiec siadlem sobie z ozna i dawaj kreslic tam te odpowiedzi
mialem wynik  cos okolo 98 pkt a moja maloznka jakies powyzej 140
minimum bylo powyzej 100
obciach na caly dom (dla mnie)
pizlem te testy do kosza
wiecej nie wypelniam i zaslaniam sie ta inteligencja uzytkowa pytany o IQ  :grin:
czyms sie musze pocieszac
za to dobrze wedkuje a moja zona nie potrafi :razz:
na dodatek nie odroznia woblera od blystki

[ Dodano: Wto 19 Cze, 2007 16:34 ]

np fan club karola

ja tam, do pana Karola nic nie mam o ile jest taki silny jak piszecie to moglby mnie zlutowac bez dania racji a na dodatek w uciekaniu slaby jestem to i z dogonieniem by nie mial problemow.
jak bylem mlody to uciekalem szybciej ale teraz nogi wysiadaja.

138

moglby mnie zlutowac bez dania racji a na dodatek w uciekaniu slaby jestem to i z dogonieniem by nie mial problemow.

wink zabawny nawet jetses wink

139

Ja tylko tak w "kwestii formalnej"
Na temat siłowni się nie wypowiadam, bo z zajęć siłowych znam tylko noszenie cementu i kopanie ziemi na działce   :grin:
Ale doczytałem sie w tym temacie pytania dlaczego niektóre wyrazy KTOŚ cenzuruje.
Wyjaśniam więc, że ten KTOSIU to program wyłapujący wszelkie wyrazy powszechnie uznawane za niecenzuralne.
Mało mamy wpływu na to, co co on w ramki złapie    lol
A że to program, to głupi jest jak but i słowo o którym piszecie traktuje jak potoczną nazwę
pewnej części ciała - to i w ramki bierze.
Skąd maszynie wiedzieć, że tym razem chodzi o przystojnego i powszechnie szanowanego pana zajmującego się profesjonalną ochroną i zabezpieczeniem porządku publicznego i bezpieczeństwa na imprezach zwanych "masowymi" ? - no skąd ?
Jednym słowem o wyrozumienie proszę dla tej maszynerii mało inteligentnej i już przestaję w tym temacie jakieś off topy robić, cobyście nie pomyśleli że psuję tutaj taką rzeczową dyskusję na temat siłowni w Kartuzach.....

140

cobyście nie pomyśleli że psuję tutaj taką rzeczową dyskusję na temat siłowni w Kartuzach.....

to to jest o silowni temat???
sorki ale nie wiedzialem
tez sie nie lubie przemeczac dzwiganiem siatek oraz ciezarkow
wiec silownia odpada
gril z golonka i piwem jest ok
silownia jest be

Skąd maszynie wiedzieć, że tym razem chodzi o przystojnego i powszechnie szanowanego pana zajmującego się profesjonalną ochroną i zabezpieczeniem porządku publicznego i bezpieczeństwa na imprezach zwanych "masowymi" ? - no skąd ?

mam nadzieje ,ze szybko biegasz :grin:

141

mam nadzieje ,ze szybko biegasz

Myk ! - i do kopca
Już mnie nie ma    :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

142

o przystojnego i powszechnie szanowanego pana

i niech tak juz zostanie smile

143

a moja maloznka jakies powyzej 140

ty WK daj ją do jakiegoś konkursu albo niee bo będzie zgarniała wszystkie nagrody :razz:
Ale są jakieś tam miejsca gdzie tak inteligentnych ludzi "spisują" czy cuś i figurują w "ramach" najinteligentniejszych :mrgreen:
Przeciętny Polak ma chyba ok.92-93 pkt "tylko" lub "aż" wink

Ale jak sama kiedys czytałam i nawet pokusiłam się aby wykonac ten test to okazało się że to wcale takie trudne nie jest :grin:  lol  wink  :razz: a zaznaczam że jestem blondynką wink  :razz:

ale wrcając do tematu głównego - ja bym na siłownie sie nie nadawała ale na jakis aerobik np. bym poszła ale gdzie :???:  :?:

144

w tych testach fory maja ci lepsi z matematyki ,
ja jestem niestety dyskalkulikiem
ale mam kalkulator
w telefonie nokia
a w konkursach to my pieska wystawiamy co jest urody nietypowej i rasowy nad miare z papierami jak ksiaze jakis.medalow ma tyle,ze by  mu szyje urwalo jakby je zalozyl na jeden raz

145

pieska wystawiamy co jest urody nietypowej i rasowy nad miare z papierami jak ksiaze jakis.medalow ma tyle,ze by mu szyje urwalo jakby je zalozyl na jeden raz

nic tylko pogratulować :mrgreen:

146

ale wrcając do tematu głównego - ja bym na siłownie sie nie nadawała ale na jakis aerobik np. bym poszła ale gdzie

w image jest aerobik----ponoć jest fajnie-tak słyszałam roll

147

tak a pro po pakierów.......takich typowych pustogłowych mięśniaków na szcęście jest coraz mniej   ... ale jeszcze się zdarzają!!!! Jedynie Ci co wyszli nadmuchani z siłowni jakąs dekadę temu , może troszkę mniej......psują opinię ...bo im niestety juz tak zostało!!!!  :mrgreen:  :mrgreen:

148

Jedynie Ci co wyszli nadmuchani z siłowni jakąs dekadę temu , może troszkę mniej......psują opinię ...bo im niestety juz tak zostało!!!! :mrgreen: :mrgreen:

No już chciałem coś powiedzieć tongue ale się ugryzłem w język tongue tongue

149

No już chciałem coś powiedzieć tongue ale się ugryzłem w język

oj mów mów a raczej pisz :razz:

bo język będzie bolkał jak będziesz się tak gryzł :???:

150

No już chciałem coś powiedzieć tongue ale się ugryzłem w język

noo, lepiej za dużo nie mówić/pisać/  :mrgreen:  :razz: