1

Odp: ALMAR Cartusia czy Cartusia Kartuzy

Akurat obejrzałem mecz BARCELONY z CHELSI . Czy ktoś słyszał że firma Almar wycofała się ze sponsorowania naszych wspaniałych chłopców walczących o utrzymanie się w 3 lidze . Być może bez sponsora w rundzie wiosennej będzie znacznie lepiej ?

2

[b]A więc po pierwsze:
1- almar prawdopodobnie "idzie" do arki
2- Cartusia szuka nowego sponsora i juz są prowadzone rozmowy
3- Cartusia jako zespół powinna bez problemu utrzymać się w III lidze a to za sprawą wzmocnień których dokonała
4- informacje na ten temat www.cartusai.tk (kibice) lub www.cartusia.pl(klub)[b]

!!!Zawsze I Wszędzie CARTUSIA Najlepsza Będzie!!! 

3

http://www.fotothing.com/Langus/photo/4a2de3b584bfba78f9778c7177c8eb5e/

FAJNE WLEPKI ZAPRASZAM

4

Wiem więcej: od następnej jesieni Almar chce wygryźć Cupiała (Telefonika) z Wisły, a następnie ( to prawie pewna wiadomość ) od lutego 2007r będzie sponsorem tytularnym Barcelony.
Patent jak to zrobić już ma, najpierw obiecać, a potem nie zapłacić, w Polsce to proste, a podobno w Hiszpani jeszcze łatwiejsze

kaz

5

Małe uzupełnienie ten pierwszy raz to nie jest z piłkarzami Cartusi, ale tak wczesniej Almar zrobił z piłkarzami ręcznymi

kaz

6

mnie zdziwiło co innego, jeszcze niedawno MGG zwolnił Króla Łososia od podatków jako biednego, a tymczasem...na babskiej koszykówce w Gdyni aż roi się od Almaru 8) jakaś nielogicznośc co? jak wszystko w wykonaniu MGG 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

7

[b]A więc po pierwsze:
2- Cartusia szuka nowego sponsora i juz są prowadzone rozmowy
3- Cartusia jako zespół powinna bez problemu utrzymać się w III lidze a to za sprawą wzmocnień których dokonała
4- informacje na ten temat www.cartusai.tk (kibice) lub www.cartusia.pl(klub)[b]

zrobiles blad w www.cartusia.tk

zycze cartusi aby sie utrzymali w lidze.
Rafaelo

8

zycze cartusi aby sie utrzymali w lidze

co do tego to chyba nie ma wątpliwości, jak przyszedł pan Jankowski zaczęli wygrywać jak leci, chwilowo Almar zepsuł kartuską piłkę, no ale na szczęście odszedł ( no szkoda że będzie szkodził Arce, pewnie spadną ) i utrzymanie znowu jest rzeczą pewna

kaz

9

w Arce Almar? nie, nie , nie!!! 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

10

Almar potrafi zniszczyć wszystko i wszystkich ciekawe czy robi to specjalnie czy jest tyle wieśniakiem. A co do Cartusii to miał wszystkie miejsca reklamowe jakie zostały i to podobno za śmieszne pieniądze, zacytuje jednego z piłkarzy ćartusii z jakim rozmawiałem "te wieśniaki z almaru chcieli mieć wszystko i to za śmiesznie małe pieniądze ciekawe kogo teraz doprowadzi do nie ciekawej sytuacji finansowej". Z tego co wiem to mało kto chce żeby almar był sponsorem kogo kolwiek ale po co robić my reklame, poprostu niech  :twisted: spie*dala :twisted:  i na tym kończy się moja wypowiedż na temiat dużej nie poważnej firmy z Kartuz tylko wstyd i chańba :!:  :!:  :!:

11

GKS Cartusia zakończył współpracę z Almarem, sponsorem tytularnym III-ligowej drużyny w rundzie jesiennej. Wcześniej Almar odmówił dalszych wpłat na konto klubu, oczekując jednocześnie od Cartusii gry pod szyldem Króla Łososia i dalszego reklamowania sponsora. Zarząd Klubu uznał to za niedorzeczne i podjął uchwałę o wypowiedzeniu umowy.

12

pan Król Łososia nie jest Kaszub, może dlatego...? żartowałem, z tego co wiem, on więcej na dziwki wydawał niż na klub 8) ale miał kumpla MGG, i dlatego wydawał, wiem... ciężkie pomówienie, ale wiem co gadam 8) przecież kobitki to także i moje hobby 8)

13

zycze cartusi aby sie utrzymali w lidze

co do tego to chyba nie ma wątpliwości, jak przyszedł pan Jankowski zaczęli wygrywać jak leci, chwilowo Almar zepsuł kartuską piłkę, no ale na szczęście odszedł ( no szkoda że będzie szkodził Arce, pewnie spadną ) i utrzymanie znowu jest rzeczą pewna

Hej Kaz,
nie wiem jak jest chwilowo, nie mieszkam w k-zy, ale bedac w PL chetnie sie wybieram na mecz. ciekawi mnie jak sobie radza i czesciej zagladam na www. bylem w pewnym sensie zdziwionym ze dorwali takiego sponsora, i mialem nadzieje ze pomoga finansowo jako sponsor. szkoda ze tak sie stalo! Widac ze sie cos dzieje na stodione, coraz wiecej kibicow, trybuna rozbudowana, odmalowane smile
Pamietam ze jak kiedys bylem na stadionie to byl tylko jeden wierny kibic, po nie jednym winku, co wolal do boju smile prawie by sie z sedzial nawalal. ale to bylo juz dawno temu, duzy postep !! Oby tak dalej, aby sie utrzymali !!
DO BOJU (almar) CARTUSIA

14

szkoda gadać, śmierdzi rybami :twisted:  :twisted:  :twisted:

15

Cartusia zremisowała mecz sparingowy z kaszubią kościerzyną 2-2 . Dla Cartusi branki strzekił Patalan 2. Był to jego pierwszy mecz w barwach Cartusii, myślę że był to udany debiut eks arka gdynia.

16

Niech by już grali o punkty, czas ruszyć w górę tabeli

kaz

17

Cartusia zremisowała mecz sparingowy z kaszubią kościerzyną 2-2 . Dla Cartusi branki strzekił Patalan 2. Był to jego pierwszy mecz w barwach Cartusii, myślę że był to udany debiut eks arka gdynia.

właśnie - eks Arka(Arka z dużej-szacuneczek) i tak trzymać, moja miłość także wygrała (czyli Arka) i ...zostańmy razem, tak będzie może i dobrze 8)

18

to dla twojej wiadomosci informuje ,ze ja kibicuje Lechii Gdansk
(Lechia z duzej -wiadomo)i to gdzies tak od czasow gdy na bramce stal Wozniak nomen omen Janusz.czyli tak jakos od 1982 ,sie mieszkalo blisko sie chodzilo,teraz rzadziej ale i tak bywam.
co nie przeszkadza mi cieszyc sie  z sukcesow Arki .
gratulacje za wczorajsza wygrana.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

19

a ja z Arką tak romansuję od ok.1977-ego i ta miłość jest po sam grób, a nos kilkakroć połamany to także za Nią (czasami biłem się o Nią z lechistami, to były czasy...ale się jakoś nikt nie zabijał jak obecnie, czego nie kumam i traktuję za skrajny bandytyzm) 8)

20

wsród nocnej ciszy głos sie rozchodzi
wstancie LECHISCI arka nadchodzi
wescie kije i zapałki
podpalimy stadjon arki
weźcie kije i noże
przeciez arka zyc nie moze=)

21

wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi
wstańcie Arkowcy , lechia (specjalnie z małej) nadchodzi
weźmy pałki, weźmy noże
lechia q-wa żyć nie może, wedle rozkazu

śmierdzi wapnem i cegłami, to lechiści jadą z nami

a kto lechii nie szanuje ten ma rację, bo to c-uje

na peronie biega pies, wysiadamy BKS

było ich 4-ch, potem 15-tu i założyli klub pederastów
klub się rozwija, klub się rozsrasta, każdy lechista to pederasta

amen 8)

zawsze i wszędzie Areczka kochana będzie 8)

22

a tak poważnie - kocham Arkę, a i za Cartusię także bym ryj dał sobie obić, wszak tu mieszkam, a pana Kotasa znam i szanuję, szkoda mi tylko pana Janusza Kupcewicza, że musiał odejść- tak na moje zrobiłby fajną piłkę w tym mieście - nadzieją w panu Kotasie (Wisła Tczew, pamięta pan, panie Jarku?) szalikowcem byłem i staram się być, ale żólto-niebieskim lub biało-czerwonym, a Cartusii także sprzyjał będę bo to kopacze tego miasta, w którym mieszkam 8)  kibicuję jeszcze Maccabi Hajfa, ale to inna bajka 8)

23

z bezjbolem tez na mecze chodzisz:P:P:P:

24

ostai raz byłem na stadionie arki, na pamiętnej górce. arka zdobyła puchar polski i grała z taką drużyną boroe stara zagora. niestety przegraliśmy mecz i ja sobie uświadomiłem wowczas jaka dzieli nas przepaść. jednym z zawodników był janusz kupcewicz. wspaniaę czasy. eeeeehhhhhhh.

25

ostai raz byłem na stadionie arki, na pamiętnej górce. arka zdobyła puchar polski i grała z taką drużyną boroe stara zagora. niestety przegraliśmy mecz i ja sobie uświadomiłem wowczas jaka dzieli nas przepaść. jednym z zawodników był janusz kupcewicz. wspaniaę czasy. eeeeehhhhhhh.

no widzisz, nie masz racji - było 3:2 dla Areczki, u nich było 0:2 i ogólnie porażeczka, ale zawsze i wszędzie Areczka kochaną będzie 8) wczoraj kumpel mnie zapytał czy można kochać jakiś klub? ano można, takim przypadkiem jestem np. ja, mam "dziarę" na ramieniu - "Arka forever", czyli mam coś z deklem, ale to przez Arkę, wolę dla niej zwariować, niż dla jakiejś baby 8)