1

Odp: Do kogo na prawko w Kartuzach?

Nadszedł czas wyboru OSK i nie wiem do kogo się udać. Jak znacie jakieś dobre ośrodki/instruktorów to piszcie.

2

bardzo chętnie podzielę się z tobą informacją o super  instruktorze jest to Pan Marian P z Kartuz. Jest wprost bombowy, ma super podejście do ludzi,  duże zaplecze dydaktyczne(testy na dyskietkach, komputery, sale wykładową i inne pomoce do nauki). dogodne warunki opłaty za kurs a co najważnejsze fajną cenę tego kursu.Jazdy ustalasz sobie jak ci pasuje. wyszkolił całą moją rodzinę i znajomych. I naprawdę jest godny polecenia.
Jak byś się zdecydował to daj znać dam ci namiary na niego.

3

Ja polecam ośrodek szkoleniowy na Piłsudzkiego.
Zaplecze oraz sale super.
Samochody też w stanie bardzo dobrym.
Ja zdawałem tam 3 lata temu i od tej pory ciągle Pan F. podnosi standard nauki.

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

4

Jakby ktoś chciał zapisać się na kurs to mogę polecić jednego, najlepszego instruktora w całym powiecie kartuskim(do którego chodzą nawet osoby z sierakowic, które przecież mają ośrodki na miejscu). No właściwie dwóch, bo to spóła hehe. Ojciec z synem. Zenek i Michał W. big_smile big_smile plac przy szkole na Mściwoja. Gdyby nie oni to pewnie jeszcze teraz walczyłabym z moim prawkiem lol
Buuuziaczki dla pana Zenka:*:* big_smile no i dla Michała też hehe wink kiedys się do Was zapiszę na kat C lol

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

5

Ja bylem w OSK START, na pilsudskiego i wszystkim goracao polecam

6

Jakby ktoś chciał zapisać się na kurs to mogę polecić jednego, najlepszego instruktora w całym powiecie kartuskim(do którego chodzą nawet osoby z sierakowic, które przecież mają ośrodki na miejscu). No właściwie dwóch, bo to spóła hehe. Ojciec z synem. Zenek i Michał W. big_smile big_smile plac przy szkole na Mściwoja. Gdyby nie oni to pewnie jeszcze teraz walczyłabym z moim prawkiem lol
Buuuziaczki dla pana Zenka:*:* big_smile no i dla Michała też hehe wink kiedys się do Was zapiszę na kat C lol

Popieram ,ja też tam uczyłam się jeździć :mrgreen:

7

Mysle ze w kartuzach  sa sami dobrzy instruktorzy nauki jazdy..  każdy chwali tego gdzie był ... mnie uczył Pan GROSZ...  stary dziadek... krzyczy , pali fajke , itd..
pokazał mi podstawy i duzo sie nie wtrancał jak jade... poprawiał mnie tylko jak zrobiłem cos źle... zdałem za pierwszym razem...  Morał z tego taki że albo ktoś umi jeżdzić albo i nie...  żaden kurs nie przygotuje do jazdy po mieście ... tylko praktyka...

Tak je ..

8

Ja polecam w osk start pana Marcina Zaborowskiego bardzo sympatyczny miałem przyjemność z nim jeździć parę razy moja dziewczyna też i zdała za pierwszym bez podpłacania lol

Per aspera ad astra

9

odradzam szkołę jazdy w Chwaszczynie, pana radnego - mam jedną jego uczennicę w domu, do dzisiaj walczy o prawko, tak ją niedoszły burmistrz nauczył..., a widzę, że sobie radzi i z każdym innym nauczycielem pojęłaby w lot kręcenie kierownicą cool
a tak na marginesie - te egzaminy wymyślił chyba sam Gosiewski lub Gołuński...genialniejszych w świecie szukać :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

10

ja podobnie jak młody chodzilem do STARTu i jezdzilem z Marcinem Zaborowskim, spoko koles, zdalem za pierwszym razem. Polecam smile

11

Nadszedł czas wyboru OSK i nie wiem do kogo się udać. Jak znacie jakieś dobre ośrodki/instruktorów to piszcie.

ja podobnie jak młody chodzilem do STARTu i jezdzilem z Marcinem Zaborowskim, spoko koles, zdalem za pierwszym razem. Polecam

Nie rozumiem o co Ci chodzi raz piszesz że chodizłeś na prawko i teraz co???

Per aspera ad astra

12

Młody, zerknij na datę.

13

:mrgreen:  sorki mało spostrzegawczy jestem  roll  wszystko jasne, ale uczę się na błędach

Per aspera ad astra

14

Ja byłem u Wojtka Okuniewskiego z Miechucina. Jeśli jeszcze nie osiwiał po moich jazdach i nie skończył z tym, to gorąco polecam :mrgreen:

W Kartuzach siostra robiła "B" i się "przejechała", a brat robił "B+E" i też mogło być zdecydowanie lepiej :razz:

15

a mnie uczyl taki jeden co tylko laski lubil wozic a facetow to nie cierpial.straszny smierdziel z niego byl
na dodatek raz kolo Oliwii kazal mi jechac 40 /h zeby auta nie zniszczyc na dziurach a za drogim kolkiem na tym samym odcinku opi...mnie ,ze za wolno jade  i mu kufa auto niszcze z taka jazda,a jechalem wymagane przed 5 minutami 40/h
skonczylo sie w  paroma ch.. i ku..oraz trzasnieciem drzwiami
cwaniak chcial mi na koniec kursu dawac platne jazdy  ale stwierdzilem ,ze nie interesuje mnie temat i tak zdam i jakos sobie poradze
no i sie smierdziel zdziwli bo za 1 razem zdala jedna  kobitka i ja w osobie wlasnej a 12 pozostalych poleglo jak krasnoarmiejcy pod lenino

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

16

No tak, naukę czas zacząć....trochę późno, ale lepiej późno niź wcale!!!  :razz:
To posumowując : wszyscy instruktorzy w Kartuzach są dobrzy?
Czy jednak jest ktoś kogo stanowczo odradzacie?
Jakie są w tej chwili ceny kursów ?

17

Jak już wyżej napisałam, PAN ZENEK I JESZCZE RAZ PAN ZENEK WILKOWSKI+MICHAŁ(SYN) może jestem subiektywna(bo tylko u nich byłam tongue ) ale na prawdę gdyby nie oni to pewnie jeszcze bym zdawała tongue
Zero stresu, masa śmiechu, wiedza praktyczna do łba wchodzi sama. big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

18

wiedza praktyczna do łba wchodzi sama

a teoretyczna to gdzie wlazi?tak z ciekawosci tylko pytam bo znajoma chce sie zapisac na kurs wiec tez wole jej doradzic odpowiednia firme.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

19

najlepsza szkoła jazdy to ta u MGG, ten ma jazdy, widziałem na ostatniej sesji, szkoda,że nie było dziennikarzy i redaktorów tego portalu, co to na bieżąco :mrgreen:  :mrgreen:  cool MGG pojedzie z każdym

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

20

a teoretyczna to gdzie wlazi?tak z ciekawosci tylko pytam bo znajoma chce sie zapisac na kurs wiec tez wole jej doradzic odpowiednia firme.

No tak uważam, że skoro praktyczna to i teoretyczna też od razu; bo na odwrót to z tym ciężko niekiedy. Pan Zenek i Michał jadąc, zawsze wszystko tłumaczyli dlaczego tak należy jechać a dlaczego inaczej nie. I nigdy nie krzyczeli. Oczywiście wykłady też były ale to nudne jest (ja spałam, właściwie byłam tylko na dwóch). Oni potrafią teorię wyłożyć w praktyce, tak, że jest ciekawie i śmiesznie do tego. Jakbym miała zdawać jeszcze raz to poszłabym tam znowu, na stówę.

21

Tylko i wylacznie pan Marian z Majkowskiego tongue Polecam kazdemu, mimo ze ten czlowiek reklamuje sie samym soba. Bardzo dobrze uczy, wszystko wytlumaczy na spokojnie. baardzo wesoly - beka z nim po drodze jest nieziemska. Na szybkiego kojarze 5 osob ktore do niego chodzily (w tym ja) z czego 4 zdaly za pierwszym razem (a jedna za drugim). Watpie, zeby ktokolwiek kto sie u niego uczyl powiedzial o nim zle slowo.

22

co powiecie o takiej szkółce w takim małym domku na Gdańskiej przy przejeździe kolejowym?

Kartuzy - moje miejsce na ziemi.

23

mala szkolka w malym domku -pewnie maja malutkie autka i moze kurduple  sa instruktorami? :smile:
no nie znam ,nie slyszalem.. a co jakas super???

24

pewnie maja malutkie autka i moze kurduple sa instruktorami?

:grin:  :grin:  :grin: Otacza nas wszechobecny „kompleks kuciupa”.
Fakt, obecnie nawet nie wypada mieć ponad 160 cm. wzrostu   :mrgreen:

25

nie wypada mieć ponad 160 cm

:mrgreen:

:evil:
tongue