76

Odp: Do kogo na prawko w Kartuzach?

Ja z całą pewnością mogę polecić szkołę "Michał". Nieprawdą jest, że nie prowadzą wykładów(chyba,że chodzi Wam o michała wilkowskiego?), wręcz przeciwnie ich wykłady są bardzo interesujące! Ważne jest u nich też to,że jeździsz samemu, a nie ,wpakują Ci do tyłu 3 innych kursantów i całe auto jeździ i w dodatku przez większą połowę dnia! ;/ no i instruktorzy są bardzo mili i cierpliwi! hmm...o "lokun" nie mogę nic powiedzieć, bo nie miałam z nimi do czynienia, ale co do "kumpli" zauważyliście uderzająco podobną strategia działania do "Michała"> ? Masakra, jak można być tak perfidnym, przy czym tak mało ambitnym....

77

teraz problem będzie egzamin gdzie, co napisali w trojmiasto
Afera korupcyjna w gdańskim PORD-zie
21 lutego 2009, godz. 10:04 (381 opinii)

fot. Wojtek Jakubowski / KFP

W Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego zatrzymano 46 osób podejrzanych o przyjmowanie korzyści majątkowej w zamian za pozytywne wyniki egzaminów na prawo jazdy.

CBŚ zatrzymało 46 osób z Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku, którzy w zamian za łapówki załatwiali pozytywne wyniki egzaminów na prawo jazdy.

Zatrzymano m.in. 14 egzaminatorów, 17 instruktorów nauki jazdy, 7 pracowników administracyjnych i 8 właścicieli ośrodków szkolenia.

- Zatrzymania były we wtorek i czwartek - mówi Zbigniew Niemczyk szef oddziału prokuratury krajowej w Gdańsku. - Na wniosek prokuratury zatrzymane osoby dostały zakaz wykonywania obowiązków.

Zarzuty usłyszało także 140 kursantów, którzy wręczyli korzyści majątkowe.

Policja podaje, że zorganizowana grupa przestępcza działała w latach 2003-2008.

Zatrzymanym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

78

dlatego nei  ma sie co przejmowac  jak sie nei zda za  pierwszym razem,trzeba swoje zaplacic w takiej lub innej formie.Duzo zalezy od humoru egzaminatora itp.
Ale mam pytanie czy ktos wie jak to wyglada za granica gdzies?
No ja widzialem tylko jak w stanach sie zdaje ,szok.Niewidomy by tam zdal.
Jak to jest w Europie?
Chodzi mi o to czy sa prywatne osrodki egzaminacyjne(licencje itp)
No bo pamietacie jak sie kiedys  jechalo na przeglad auta?Rzeznia.A teraz? Nosz kurde  salony swiata ą i ę i  gasnica za  friko i mila pogawedka  o wedkowaniu big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

79

niemiaszki przyjeżdżają do polski, może łatwiej zdać, albo właśnie kupić.

80

Czyli w imie wlasnych koszysci finansowych gnojono na egzaminach.Ciekawi mnie czy wsrod"artystow"PORD jest egzaminator Ł...   Niezly koles.
Kto zwroci kase tym ,ktorych oblano w imie  lapowek?A ile razy z bekiem szla jakas dziewczyna ktora oblano za beleco?Oj brzydka zabawa.A ludziska sie ucza ,cwicza,staraja a tu taki szuj pogna za wydumane widzimisie.
Prywatne osrodki powinny byc a nei ,ze trzeba sie oplacic zeby zdac.Szkoda tych zdajacych ,ich nerwow,nadziei i rozczarowan.
Nawiasem mowiac slyszalem o takim jednym co za lapowy kiedys wylecial i teraz po okresie karencji ma zamiar wrocic.Podobno twierdzi ,ze brac nie bedzie ale oblewac za wszystko  .W zemscie  za to ,ze ktos kiedys podpindolil.
Ogolnie nienormalne sa te egzaminy.Po kiego kamera w srodku jak oblewaja za wymuszenie a tego zadn akamera nei nagrywa?Zeby uj..kogos  zawsze sie powod znajdzie.Szopka.No ale certyfikaty mieli antykorupcyjne.  lol:lol:

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

81

Niektórzy w tych ośrodkach to już dawno powinni wylecieć za swoje zachowanie i brak szacunku do drugiego człowieka. Fajny przykład dają. Tylu łacińskich określeń i synonimów słowa g ł u p e k co podczas swojego egzaminu to nie słyszałam do tej pory. Chaftać się chciało od tej łacinki... Facet umiał odebrać człekowi wiarę we własne możliwości.. Dobrze, że mnie nie oblał i dopóki na A nie pójdę to nie narażę się na patrzenie na jego durny łeb.
Ich kompetencji nikt nie sprawdza?

82

w gdyni egzaminuje taki jeden pan M, co mu kiedys corke na drodze smierelnie potracili, zgadnijcie ile osob jest w stanie u niego zdac?

83

nie polecam Wojciecha L. za bardzo impulsywny, do tego nie bawią mnie seksistoskie żarty hmm

84

kto to Wojciech L?

85

ja chodziłam do niego do "Ośrodeka Szkolenia Kierowców "start" na pisłsudskiego, ale on chyba teraz jest na swoim na gdańskiej. Jak teraz spojrzałam to on ma chyba Zygmunt L. nie Wojciech z resztą sama nie wiem ...

86

migotka napisał/a:

Tylu łacińskich określeń i synonimów słowa g ł u p e k co podczas swojego egzaminu to nie słyszałam do tej pory

Czyżby egzaminator był pierwszym , który powiedział Ci prawdę ? A reszta luda na tej ziemi chce zaoszczędzić Ci przykrości ?
Masz dwa wyjścia :
1 . odważne - spojrzeć prawdzie w oczy
2, żyć dalej w nieświadomości
Wybór należy do Ciebie:lol::lol::lol:

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

87

a to chyba kojarzę,i nic dobrego o nim nie slyszalam, wrecz przeciwnie! hmm

88

jemJOzKASZEB napisał/a:

synonimów słowa g ł u p e k

na moim kursie słowa głupek + pochodne były "zalotnym komplementem". Chłopcy, którzy jeżdzili na jazdy do Gdańska byli regularnie okładani mięchem ściarczystymi stekami delikatny przykład typu "jak ty k**rwa jedziesz idioto" "poj***ło Cię" za to dziewczyny obsypywane były "służą Ci te kursy, bo chyba Ci cycki urosły" hmm

89

kto wam taką karę nałożył., za swoje pieniądze dać się tak obrażać. to on jest jak doopa od srania, aby nauczyć jeździć i uczyć kultury tej na drodze.

90

Nich no by tylko do mnie takie cos ktos powiedział z kursantó czy egzaminatorów.. to by pieszko do domu wrazał.. z limem
Ja ja nienawidze jak ktos sie czuje lepszy od innych...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

91

Trzeba sobie wybierać takie ośrodki do szkolenia, w których czuje się komfortowo big_smile

92

Hej jest tu jaki instruktor?Powiedzcie ile płacą instruktorowi w naszej okolicy za godzinę jazdy na umowę o pracę.Zaczynam robić kurs,ale tak do konca nie wiem,czy to dobrze płatna praca,bo jednak te 3 tysiące trzeba w to włożyć i nie łatwo zdac.Dajcie znac choc mniej wiecej

93

Błagam napiszcie cos na temat instruktora nauki jazdy.Własnie zaczynam kurs to niełatwe no i te 3 tys trzeba wydac.Zastanawiam sie tylko jak w naszym powiecie płaca za godzinę jazdy,czy koszt kursu szybko sie zwróci.Może znajdzie się ktos kto ma blizsze informacje na ten temat.......

94

widze ze ktos tu chce sie zbogacic big_smile ale czy to ma sens ???

95

No niewiem,papier zawsze sie przyda lepiej napisz czy wiesz ile placa,może masz wsród znajomych jakies wiadomości

96

A ja wszystkim z czystym sumieniem moge polecic OSK KUMPEL:) Według mnie jest to jeden z najlepszych ośrodków szkolących przyszlych kierowców. Wykłady odbywaja sie w bardzo milej i sympatycznej atmosferze, a zajecia praktyczne (jazdy) to czysta przyjemność, poniewaz instruktorzy uczą naprawde dobrze i przede wszystkim tłumacza wszystko, sa bardzo solidni i profesjonalnie podchodzą do sprawy. Polecam OSK KUMPEL:):););)

97

Droga osobo, która tak wspierasz swą rodzimą firmę. Jestem bardzo zdziwiony, że nadal piszesz takie banały. Dlaczego Arek i Michał robia swoje, a Ty ciągle wkręcasz, że coś od Was ściągnęli. Pytam, co?? Oklejanie samochodów, banery?? Czy t oWyście wymyślili, że dżwignią handlu jest reklama?? Inne firmy, i to różna, nie tylko ELKI, maja reklamy, banery, tablice i nikt im nie smuci jak Ty im. Czy aż taka zgryzota przez Ciebie przemawia?? Gdy pracowali w Waszej firmie, byli najlepszymi instruktorami, a teraz na swoim są największymi wrogami. Zazdrość>?? No chyba, bo co innego. Najlepszą reklamą jest dobra robota, a nie opisywanie, kablowanie, promocje, a potem ciężko cenę w górę podciągnąć, za co te wszystkie kartuskie szkoły dały by chetnie Wam po twarzy. Przez to że tak bardzo walczycie z nimi, rozwalacie rynek, bo ceny są smiesznie niskie, na czym tracą i szkoly i kursanci, bo skoro obcina się kasę, to gdzieś trzeba szukać oszczędności, a na godzinach szkolenia, najlepiej zaoszczędzić. I nie broń się, że to nie Ty, albo że pod kogoś się podszywasz, bo skoro nie masz odwagi porozmawiać z nimi w czery oczy, to chociaż nie oczerniaj.

98

Robiłem u KUMPLA dodatki, po trzech nie zdanych egzaminach. Konkretni, punktualni, sumienni. Zdałem.

99

Pisać każdy może, ale najgorsze jest, jak jeden osrodek chce za wszelką cenę znisczyć drugi. Kto zna Arka i Michała to wie, że wola sie na te tematy nie wypowiadać, bo poziom niektórych pozostał w przedszkolu. Pozdrawiam chłopaki.

100

franc napisał/a:

Czy ten komentarz odnosił się do mojej osoby? Bo czegoś tu nie rozumiem.