101

Odp: Do kogo na prawko w Kartuzach?

Chodzi o Myszkę 21.... "Lokun"?? hmmm..........."Kumpel"............... Żal d_upę ściska przez tą zawisć!!!!!

102

Nie ma to jak kryptoreklama, co nie Franc?

103

Nie żadna krypto-reklama,tylko skoro ich nie lubisz z jakiegoś powodu, to nie rób z gęby.................... i nie oczerniaj, bo sama żes Ameryki z niczym nie odkryła, a siejesz głupotę. Ty lubisz jego, ja lubię ich.

104

moi drodzy spokojnie.... tylko spokój może nas uratować smile

Każdy z was ma inne doświadczenia i można je wymienić w całkiem spokojnym tonie nie trzeba się unosić!!!!!

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

105

A moj syn zdal za pierwszym razem i sie szkolil u P Mariana na Majkowskiego co jest debesciak. I to zadna kryptoreklama tylko normalna reklama zadowolonego rodzica co kasy nie musi bulic dodatkowej o!!!

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

106

a ja zdalem za pierwszym razem po kursie w "Starcie", jezdzilem z Marcinem Zaborowskim, o! big_smile

107

Ministerstwo Infrastruktury chce, żeby kierowcom, którzy w okresie próbnym popełnią trzy wykroczenia, odbierano prawo jazdy. Dwuletni okres próbny dla początkujących kierowców ma sprawić, że osoby w wieku od 18 do 24 roku życia będą sprawcami mniejszej liczby wypadków. Taki cel przyświeca projektowi ustawy o kierujących pojazdami, którym dziś zajmie się rząd.

wiecej -
http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Prawo-jazdy-dostaniesz-na-probe,wid,11390344,wiadomosc.html
może będzie spokój  w końcu na drogach wink

Pogodnego dzionka big_smile

108

Ja polecam... (zapomnialem imienia), ale ten "prawy" Philipp. Jest act w porzadku, bardzo go lubie. Ma sympatycznych, wesolych instruktorow i zawsze sa jaja jak jezdze:D

109

Ja polecam p. Julitę Fierka, super babka - świetnie uczy, a efekty są już za pierwszym podejściem do egzaminu wink

110

normalka każdy poleci ośrodek w którym robił kurs.
to czy ktos zda za pierwszym razem to w 50 % zasługa instruktora, 49% to pojętność kursanta ... a ten 1 % szczęście i dobry humor  egzaminatora wink

emimamuska

111

cześć smile
w odpowiedzi na twoje pytanie to brzmi ona tak że najlepszy osk w kartuzach to pan Zenek i Michał W.
oni po prostu są świetni-bardzo mili, dobrze i dużo uczą a co ważne nie karcą cie za błędy jak to u innych bywa.
5 lat temu u nich się uczyłam i zdałam za 1 razem:)
są naprawdę przyjaźni i nie zastanawiaj się-tylko się do nich zgłoś i powodzenia!!!!!

112

emimamuska napisał/a:

to czy ktos zda za pierwszym razem to w 50 % zasługa instruktora, 49% to pojętność kursanta ... a ten 1 % szczęście i dobry humor  egzaminatora wink

z tym 1 % to bym sie kłocił... moim zdaniem to ok 25 % trzeba miec szczęscia... bo czasami jedziesz bezbłednie a cie i tak na czyms bez sensu obleje, a czasami robisz małe błedy za które można oblać a Cie przepuści...

[img]http://img229.imageshack.us/img229/2341/firefighteranimuj4.gif[/img]

113

emimamuska napisał/a:

normalka każdy poleci ośrodek w którym robił kurs.

Aja twierdzę że nikt mi nie pomoże jak nie będę się uczyć kodeksu znaków i uwag instruktora odnośnie jazdy jak stwierdzi że nie dam rady z jazdą to biorę dodatkowe godz. a on mi powie czy mogę już zdawać czy nie.

114

Witam. Szukam instruktora który pozwoli mi nabrać pewności siebie na jezdni bo do tej pory przy moim isntruktorze straciłam ją zupełnie. Jestem już po dwóch egzaminach sad:(:( i chciałabym wykupić dodatkowe jazdy przed kolejnym.

115

Bez APELACYJNIE  do samego konca najlepiej ucza panowie wilkowscy,po niezdanym egzaminie nie zostawiaja cie na pastwe losu tylko dalej ingieruja sie abys zdal

116

A ja polecam Somonino i ośrodek pana Karola Zielińskiego a jako instruktora pana Romana S. Nawet jeżeli jazda nie szła najlepiej to i tak mile się wspomina bo nigdy nie usłyszałam że czegoś już się nie nauczę, albo mam sama nad czymś popracować bo niestarczy na to czasu jak to się zdarzało w Gdańsku w jednym z lepszych ośrodków...

I jeszcze mam jedno pytanie, znajoma chodzi do OSK Lejk, czy ktoś wie jak tam uczą bo z tego co opowiadała to chyba nie za dobrze...

117

Tylko START!!! dogadac sie mozna, a jazda z Adamem J. to prawdziwa przyjemnosc-nauka z usmiechem na twarzy. Zdałam za pierwszym razem. Niestety nie mogę tego powiedzieć o Panu M. P. - tam tez chodziłam, instruktorom chodzi co innego po głowie niż nauka.

Dodane czw 05 sie 2010 10:42:23 CEST :
Dodane czw 05 sie 2010 10:42:12 CEST :
Fierka? chyba zartujecie, widziałam jak ona sama prywatnie parkuje pod domem... Myslalam ze to uczeń!!! ale to byla sama włascicielka. Nie nie..

118

Tylko i wylacznie OSK marian philipp
zaje****sta  atmosfera

119

A słyszał już ktoś o nowych proponowanych cenach egzaminów, miejmy nadzieje ze nie przejdą...
http://moto.wp.pl/kat,15951,title,Egzamin-na-prawo-jazdy-bedzie-drozszy,wid,12539302,wiadomosc.html

120

START!!to jest super ośrodek szkoleniowy wink Polecam instruktora pana Jacka starszy troche siwy ale bardzo.wporządku. Nie możecie zdać pujdcie* do niego to za pierwszym lub trzecim zdacie wink ale będzie xd

* - tak mnie zatkało że nie wiem co wstawić tongue

121

Anka_K napisał/a:

słyszał już ktoś o nowych proponowanych cenach egzaminów, miejmy nadzieje ze nie przejdą...

słyszał słyszał tongue  słyszał też o nowych warunkach uzyskania prawka ..... tych z okresem próbnym tongue
i mam nadzieje że przejdą,  bedzie bezpieczniej na drogach smile

Pogodnego dzionka big_smile

122

Anka_K napisał/a:

Ja chodziłam do OSK Lejk i moja mama też. Bardzo polecam. Panu W. zależy na tym żeby naprawde nauczyć jeździć a nie na tym żeby odwalić swoją robotę tak jak niektórym instruktorom. Dzięki Niemu mamy ten plastik w portfelu wink Polecam!

123

Chciałem robić kat.A a tu słyszałem, że jakiś podatek czy coś ma być na tą kategorię więc nie wiem czy zrobię to prawko...

124

ja baaardzo polecam pana Marcina ze szkoły LMICHAŁ (czy jakkolwiek ona się nazywa chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi są bardzo dobrze rozreklamowani) miałam dwie lewe ręce jeśli chodzi o auto a teraz proszę śmigam jak rakieta.

125

jesli chodzi o kategorie C lub C+E to nie ma lepszego od OSK START

[img]http://img229.imageshack.us/img229/2341/firefighteranimuj4.gif[/img]