26

Odp: odśnieżanie!!!!!!!!!gdzie jest pomoc????????

Kidy wkoncu zaczna odsnieżać chodniki :?:  po nich nie da sie chodzic :!:  A płógu to jeszcze nie widziałam żeby jeżdził :!:

27

Kaśka
Może na saneczkach.  Ale z oparciem  polecam.....  wio, wiśta wio. lol

21 marca bedzie wiosna - będzie lepiej..... lol  lol

Pogodnego dzionka big_smile

28

Kilka razy widziałem samochody "odśnieżające" - zapieprzały sobie po ulicy Wzgórze Wolności, gdzie asfalt lśni jak w niewielu miejscach :evil: . Ogólnie ze śniegiem jest tragedia, bo jak np. taki traktor przejedzie przez "górkę pogrzebową" (ul. PCK), to wyrówna wszystko tak doskonale, że znowu ma się pod nogami 10 centymetrową wartstwę luźnego śniegu. Lepiej już, aby czasami odpuścili sobie takie "odśnieżanie", jeśli nie umieją tego robić lub mają sprzęt do d***.

Kiedyś wydawało mi się, że warunkiem koniecznym do tego, aby biegać po plaży jest to, że trzeba mieszkać w Gdańsku, ale jak się okazało, wystarczy mieszkać w Kartuzach, w których na ulicach zalega spora warstwa sypkiego piasku. Jak dla mnie jest to totalna porażka...

Goły, dzisiaj się przyjrzę, jak dobrze udało się Tobie odśnieżyć przed domem tongue . Ty masz jednak ułatwioną robotę, bo tamtędy chodzi niewiele osób, więc z chodnika musiałeś usunąć tylko "puszek", a ta część ubita na pewno została i teraz na środku tworzy wybrzuszenie...

29

ja widziałem płóg !! rano w sobote około 6:20 smile jeżdził co prwda ciągle tak samo czyli na około ale jeździł big_smile

Wojtus wyjedz z poza królestwa zimy i zobacz.

30

Pani która odbira telefony, powinna być zwolniona z pracy. Albo wysłać  ją do ciepłych krajów. Bo chyba pracodawcę stać na utrzymanie takiego pracownika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil:

31

Co sie stałoTomlee że az cztery razy na forum wysłałeś ten sam post?

32

Całkiem możliwe że po zapisie pokazało błąd ' line 234' i jeżeli nie przeszedł na strone główną to tak zrobi.....  mi też tak gdzieś zrobiło. Dlatego wiem że należy kliknąć  'stronę główną'    wink

33

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : /public/kartuzy/forum/includes/emailer.php

też mi tutaj przed momentem zrobiło....  powyżej treść komunikatu.   sad

34

Moze Admin coś z tym zrobi...zobaczymy... tongue

35

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : /public/kartuzy/forum/includes/emailer.php

(

forum nie moze wyslac maila bo serwer ma wylaczona f-cje mail()
niech adminstrator ustawi zew. serwer smtp

moze to pomorze

36

no proszę, co infomatyk to infomatyk  - brawo lol  lol  lol  lol  lol

37

server ma włączona funkcje mail() lecz coś z konfigiem musi byc nie tak.

Słuchajcie byłem dziś w kościele "dolnym" no i co widze, biedny burmistrz się zakopał och jak mi żal było..... gdyby dbał o odśnieżanie nie musiał by praktycznie błagać (bo tak to wyglądało) żeby go ktoś wypchnął .... coś brakło chętnych..... zaś jak by nie byłło parking gminy na cacy odśnieżony .... ;]

38

server ma włączona funkcje mail() lecz coś z konfigiem musi byc nie tak.

bede myslal dalej...

a wypchnal ktos naszego kochanego lol burmistrza ?

39

jo w  końcu se poradził  :idea:  lol

40

A gdzie ludzkie uczucia-burmistrz to w końcu też człowiek...zamiast w obserwatora-Gligameshu-trzeba było sie zmienic w pomocna dłoń..szczegolnie pod kościołem wink

41

pewno stał w korku bo przez "kopaczy" był fatalny tongue no ja stałem jak by nie było przez tego **cenzura**