126

Odp: Weryfikacja użytkowników - walka z klonami

dokładnie tak  :razz:

w odpowiedzi po czasie przyjdą 2 maile :
- usuniecie z grupy przejściowej
- przyjęcie do grupy Aktywnych

jest masa pustych adresów mailowych i system  blokuje  dalsze  wysyłanie......
bedę do skutku wysyłał  po usunieciu wcześniejszym tych martwych adresów dlatego kto później jeszcze otrzyma maila z grupy przejściowej - może to być ten przyblokowany, zaległy  :shock:

[ Dodano: Sro 04 Lip, 2007 20:00 ]
w kazdej chwili można siebie sprawdzić do której grupy jest się przypisanym ..... :razz:

Pogodnego dzionka big_smile

127

Ja dostałem i chyba wszystko dobrze zrobiłem (mam nadzieję ) :grin:

128

NO! W końcu zrozumiałam!!
Dołączyłam, dostałam maila, aktywowałam i już jestem w AKTYWNYCH wink

129

Mam już sobie pójść??

a poszła Ty tongue dzołk

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

130

Jedna prośba: w mailu weyfikacyjnym nie ma ani słowa, że chodzi o forum kartuzy.info , gdybym przypadkiem nie trafił do tego wątku, ni w ząb nie wiedziałbym o jakie forum chodzi... zredagujcie wiec panowie treść tego maila.

131

prawda, poszedłem na łatwiznę i skopiowałem część swego postu .....obiecuję poprawe  :razz:
zawsze można  określić od kogo po nadawcy .......  lol

132

a ja dalej czekam :???:

stefan czy ty wogóle o mnie pamiętasz :razz:  :?:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

133

wiem że sie czepiam... ale co za wiocha ;]

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

134

sukces
dzieki opisowi Japco przeszedlem te przeszkode Stefana :smile:

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

135

aaa przepraszam zwracam honor - dostałam "emilkę" :mrgreen:

teraz tylko nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłam :???:
ale mam nadzieję że tak :mrgreen:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

136

tak BTW o Asioli chyba sami powinniście pomyśleć, zwłaszcza, że jest moderatorem...

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

137

Karolcia, wszystko ok  :razz:
po prostu nie ma mnie cały czas, staram sie co 30 minut do godziny wchodzić ale nie zawsze mi sie to tak udaje ........ wiadomo życie i praca  :razz: 

Ciesze sie bardzo że ta metoda sie sprawdza, będzie nas mniej ale będziemy bardziej wiarygodni.  Do użytkowników którzy nadal znajdują sie w grupie > Przejściowa< zostana ponownie wysłane maile ..... aż do skutku.  Oczywiście po przeniesieniu użytkowników ze zwrotów  do zablokowanych ...... a jest ich naprawdę sporo.  Całkiem możliwe że ktoś nie otrzymał maila o przeniesieniu do grupy >przejściowa< właśnie z powodu zablokowania serwera  zwrotami.  Dlatego właśnie będzie ponawiane wysyłanie maili do tej grupy. 
Uzytkownicy już znajdujacy sie w grupie <Aktywni>  nie powinni otrzymywać tych maili.  Jednak gdyby ktoś otrzymał  prosze o wiadomość na PW,  mozliwe że 'zgubiłem' i nie usunąłem z poprzedniej grupy lub podwójnie zapisało do grupy > Przejściowa 2 <

Uzytkownicy mający mniej niż 10 postów są w grupie > Przejściowa 2<  do której wchodzą nowi po napisaniu pierwszego posta. tą grupę pozostawiam na potem.  Jeżeli ktoś chciałby  zweryfikować swój adres, prosze o zgłoszenie tego w grupie >Aktywni<

Do grupy >Zablokowani< zostają przeniesieni wszyscy których adres mailowy podany podczas rejestracji jest nie prawdziwy na podstawie zwrotu z serwera pocztowego.
Jeżeli ktoś z  czynnych użytkowników  ma taki adres mailowy, prosze niezwłocznie go uaktualnić.  Po przeniesieniu do grupy >Zablokowani< może  być nie możliwe wykonanie tej operacji samodzielnie.  Grupie  tej w najbliższych dniach zostanie całkowicie  zablokowana możliwość logowania na forum.

'Operacja'  potrwa do czasu  zmiany forum.  Na etapie przenoszenia do grup było to trochę uciążliwe z powodu ilości wysyłanych maili przez system z informacją o przenoszeniu.  Niektórzy z użytkowników otrzymali po 6-10 maili.

Przepraszam za wszelkie  niedogodności  jakie wystąpiły i jeszcze mogą wystąpić.......
Konieczność przeprowadzenia takiej 'operacji' musiała wystąpić przy ilości zarejestrowanych użytkowników  pow 1000 ...... juz teraz jest nas pow 800  a będzie jeszcze mniej ...... :shock:

138

a ja nie dostałam żadnego maila i sama zapisałam sie do grupy aktywni, :razz:
tak było szybciej wink

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

139

Karolcia, wszystko ok

wolę się upewnic bo wiesz stefcio ja blondynka jestem to mogłam cos pochrzanić :razz:

[ Dodano: Czw 05 Lip, 2007 15:52 ]

sama zapisałam sie do grupy aktywni

hehe i to isę nazywa poprawne myslenie :grin:  :mrgreen:

140

he he dobre,  to znaczy że są dziury w metodzie...... lol

ale nic straconego,  na koniec całej imprezy gdy serwer już się upora z tym wszystkim co mu ostatnio zaserwowałem,  puścimy maila testowego na grupę >Aktywni< i poczekamy na zwroty  lol  lol  lol

141

Ale najpierw dostałam maila,że będę w grupie aktywni i dopiero potem znalazłam się na liście. wink
nie dostałam jedynie tego pierwszego o przejściowej roll ale mam nadzieje że nic nie namieszałam :?:  roll  :shock:

142

przeleciałem szybciutko ostatnich 10 stron zwrotów w poszukiwaniu Twego adresu ale nie znalazłem,  to znaczy że wszystko jest ok  lol

143

uff no to dziękówka, wink  wink

144

Noo...to ja też już zostałem zweryfikowany :smile:...grupa aktywni :smile:

145

stefan,  potrafisz nastraszyć... Po przeczytaniu Twojego mail'a byłem prawie pewny że, moje konto się zdezaktualizowało... Jaśniej do prostych ludzi trzeba  :mrgreen:
Prośba złożona, teraz czekam na odpowiedź.

http://www.cb-radio.pl/phpBB/

146

Dostałam e-maila, sorki ale nic nie kumam.....Chyba muszę to wszystko w tym temacie poczytać od poczatku do konca......bo nie iwem co gdzie itd...

[ Dodano: Pią 06 Lip, 2007 11:53 ]

Dla bardziej zakręconych ode mnie:   
1) zalogujcie się,
2) u góry jest napis "grupy" - wejdzie tam,
3) kliknijcie na grupę "aktywni",
4) kliknijcie "przyłącz"

o i to jest to czego szukałam.......

147

przed chwilą aktywowałem blokadę pisania dla wszystkich w grupie >Zablokowani<
Każdy z użytkowników  tej grupy który prześle maila z aktywnego konta  na  s-vir@wp.pl  zostanie  odblokowany......

148

chyba wdarl sie blad w adresie mailowym smile poprawny: s-vir@wp.pl

149

słusznie, dzieki za podpowiedź  wink

wiem że ta operacja jest uciążliwa ....... ale przejdziemy przez to  :shock:
jak mi jeden z rozmówców powiedział podczas uaktywniania jego adresu ....... nawet jeżeli z 1000  pozostanie  tylko  10  ale wiarygodnych  to  i tak warto porządek zrobić  lol

do niektórych osób które znam z GG  wysyłałem  info na gg o  blokadzie pisania na forum..... reakcje były ciekawe  :shock:

informacja dla osób które zapowiedziały zgłoszenie  forum do prokuratury :  działania weryfikacyjne adresów mailowych prowadzone są  w oparciu o pkt 4  regulaminu .......

też jestem porywczy  ale  jeżeli mi coś nie pasi to najpierw ugryzę sie ze trzy razy w jęzor ....... potem kilkakrotnie przeczytam to co mnie wnerwiło i dopiero potem nieraz po przespaniu sprawy dopiero coś robie......  :razz:

150

ciąg dalszy wątku :

chwilę mnie nie było z powodów zdrowotnych, wszystkie maile weryfikacyjne z poprawnym adresem mailowym które wpłynęły na mój adres  zostana do końca miesiąca wprowadzone
gdyby się okazało że kogoś pominąłem  poproszę o ponownego maila i z góry przepraszam za utrudnienia

wszystkich użytkowników mających  zablokowaną  możliwość pisania na forum z powodu nieprawidłowego adresu mailowego - informuję że wystarczy z aktywnego konta mailowego wysłać maila na mój adres  s-vir@wp.pl  z podaniem nicku użytkownika

dodatkowo informuję wszystkich mniej lub bardziej zainteresowanych  tematem weryfikacji - z systemu zostanie raz w miesiacu  wysłany mail  weryfikujący na który nie potrzeba odpowiadać,  jego dotarcie do adresata zostanie przyjęte jako weryfikacja pozytywna - znaczy konto aktywne
jego nie przyjęcie czyli zwrot do nadawcy będzie powodem zablokowania konta użytkownika......