1

Odp: horror na drogach

dziś pokonałem odcinek drogi gdańsk kartuzy w trzy godziny totalny paraliż. kolejny raz drogowców zaskoczyła zima mimo, że wszyscy jej się spodziewaliśmy.

2

kolejny raz drogowców zaskoczyła zima mimo, że wszyscy jej się spodziewaliśmy.

to jest normalka w naszy państwie... i nic sie chyba na to nie poradzi, ale mam nadziej ze szybko ten snieg zginie lol

[img]http://img229.imageshack.us/img229/2341/firefighteranimuj4.gif[/img]

3

dziś 7:30 droga kartuzy-łapalice spotkałem 2 pługi z piaskarką....

za to po południu i wieczorem....

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

4

No taaa, a na wymiane opon kolejki że szok normalnie... ja zwątpiłem i sam se wymieniłem :mrgreen:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

5

Dzisiaj na szczęście jest już lepiej. Wolę deszcz, niż śnieg.

6

Dzisiaj na szczęście jest już lepiej. Wolę deszcz, niż śnieg.

Dla mnie jedno i to samo sad nawet snieg jest lepszy pod warunkiem że nie ma ciapy (lekki mrozik) smile

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

7

No taaa, a na wymiane opon kolejki że szok normalnie... ja zwątpiłem i sam se wymieniłem

ja zrobiłem to przed czasem, ale coś mi stuka.. musze sprawdzić (jelenie pewno źle przykrecili)

Dla mnie jedno i to samo sad nawet snieg jest lepszy pod warunkiem że nie ma ciapy (lekki mrozik) smile

a mnie martwi to błoto... i mokre liście na drodze rutf big_smile

[ Dodano: Pon 06 Lis, 2006 01:44 ]
zawsze można sobie puścić

[Christmas Songs] - Hilary Duff - Jingle Bell Rock

i mamy świąteczny klimacik tongue

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

8

dobre. też zaczynałem przygodę z motoryzacją od "malucha", miałem nawet dwa. zimą można było wyjechać z każdej zaspy jedynka, lekko otwarte ssanie i można było pchnąć. tylko to zimno we wnętrzu i zamarzające szyby.

9

To naprawdę jest, ponieważ typowe, w scenariuszu ameryka ... oprócz niczego poczuć nie może pomóc, ale mam nadzieję, że na tym śniegu szybko wygasa.

NoorAlamShahzad

10

Ostatnimi czasy dużo można zyskać sprzedając informację na temat: wypadki samochodowe - szczegóły tutaj: polibkama.com/wypadki-samochodowe.html