1

Odp: Co was "pociąga"......????

Witam wszytskich , szczególnie aktywnych fizycznie!!!!! :grin:  :grin:

Napiszcie jaki sport Was "pociąga" i fascynuje!!!!!

Czy są drużyny, kluby, zespoły ........... którym kibicuje ktoś z WAS?????

Pozdrawiam lol  lol

Prorok

2

hokej - Stoczniowiec Gdańsk
żużel - Wybrzeże Gdańsk
i wszystko w tym temacie!
Pozdr.

3

hehe a kobiety bie ?! :mrgreen:  bo mnie tak :razz:

4

Jasne, że kobiety też.........
może wersyl'a to nie pociąga woli facetów???? lol

ChEl$eA

Prorok

5

LECHIA TO JEST POTEGA, LECHIA NAJLEPSZA JEST
LECHIE TRZEBA SZANOWAC, LECHIE BKS...

6

........wszytsko, wszytskim, ale CHELSEA jest najlepsza..........i nie piszcie , że to wszytsko dzięki Amramowiczowi, to prawda dużo mu zawdzięczamy (kibice Chelsea), ale Murinho i cała drużyna odwala cała robote , kasa to nie wszystko :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Prorok

7

calonocna gra w pokerka w oparach fajek i dzwieku gniecionych puszek od tyskiego.
no i boks...

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

8

calonocna gra w pokerka w oparach fajek i dzwieku gniecionych puszek od tyskiego.
no i boks...

dodatkowo jeszcze k1, zawodowa kosztkówka NBA, taekwondo oraz siatkówka.
aaaa i jeszcze

kobiety też.........

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

9

Lentil o tym co jest oczywiste nie musisz pisać, każdy wie, że kobiety to najlepszy sport, szkoda, że czasmi to nas tyle kosztuje......... :sad:  :smile:

Prorok

10

Jasne, że kobiety też.........
może wersyl'a to nie pociąga woli facetów???? lol

ChEl$eA

Szlag mnie trafia, gdy jakis #$^#%@ o mnie pisze nie wiedzac nawet kim jestem. Jakaś nędzna zaczepka? Chyba typowa dla 15-letniego napinacza internetowego, albo dziecka neostrady..
Z resztą jakbyś umiał czytać to byś wiedzial ze to dzial o sporcie. Gdyby ten temat bylby napisany w dziale towarzyskim, a nie w dziale zat. "Sport" to i bym dopisal ze lubiem kobiety. Ale tak nie zrobilem bo uwazam ze nie jestem jakims małoletnim zbokiem by to w kolo podkreslac. Z resztą to normalne w twoim wieku ze podkresla sie z dumą swoja orientacje seksualna(a co mnie to obchodzi, mozesz byc dla nawet nekrofilem!). Proroku powiem ci ze znalazles nie odpowiednia osobe do zaczepek.

11

sport słowny, to lubię! cios za ciosem... lol wink

kiedyś grałam w kosza ale to było wieeki temu... wtedy to się kibicowało VBW Clima czy jakoś tak one się nazywały, zielonego pojęcia nie mam jak one teraz się zowią, tam gdzie są te Ptysie i inne Misie...
a teraz to mnie sport aż tak nie kręci tongue

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

12

BuBu - teraz mnie dobiłaś !
A chodziłaś na ich mecze ? Bo jeżeli tak, to musieliśmy się tam spotkać !   lol

13

A ja jestem wiernym kibicem naszej miejskiej druzyny i sie tego nie wstydze bo nie mam z czego ba jestem z tego dumny że nie musze podwyzszac swojego poczucia wartosci kibicując jakies Lechi czy tez Arce
oczywiscie fajnie jest kiedy np:Arka wygrywa poniewaz jestem tez obywatelem pomorza. Nie mówie tu o prawdziwych kibicach którzy z Kartuz jeżdząna kazdy mecz Swojej druzyny i nie zmieniaja klubu kiedy spada czy też ma inne problemy

!!!Zawsze I Wszędzie CARTUSIA Najlepsza Będzie!!! 

14

Zgadzam się z Tobą, ale cóż poradzę że kocham koszykówkę ? lol

15

ja kosza nie lubie.jest taki przewidywalny.duzo kasy dobrzy zawodnicy dobra druzyna z ktora slaba nie wygra.malo niespodzianek.
kiedys dydek i biba i tytuly byly i zwyciestwa
teraz kasy mniej i poszly tytuly w las a mecze przegrywaja az wstyd ,ze kibice gwizdza.
w pilke czy siatke nawet gamonie wygraja z faworytem czasami .w kosza nie da sie .
nudniejszym sportem jest ziemny tenis nieraz grany na asfalcie tez.beznadzieja te pukanie w lewo i prawo .raz chcialem dotrwac do konca transmisji to sie obudzilem i lecialy wiadomosci.jeszcze gorszy do ogladania jest bejsbol -zero kumania o co biega.ale najgorszy sport to jest ujezdzanie konia.noz robic z konia idiote to juz skandal!powinien ich grinpis zamknac za to

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

16

przede wszystkim off-road, to jest to co uwielbiam...
piłka nożna-ale coraz mniej juz, klub-Legia Warszawa (czasem na jakis meczyk pojde)
piłka ręczna-czasem okazjonalnie jak w telewizorze pokaża, na mecze kiedys chodziłem do szkoły "piątki"
judo-jakis czas uprawiałem wiec pozostał mi sentyment

RLRRLRLL

17

MMA oraz parę systemów z osobna, a poza tym piłka nożna... jakoś nie mam ulubionych barw klubowych...kibicuje lepszemu wink no i sporty motorowe ( Formuła z Kubicą na czele !! już niedługo big_smile )

Some Thing's Will Never Change

18

"pociągają" mnie wszelakie rodzaje sportów. Oczywiście numerem jeden była jest i będzie piłka nożna. To ona pierwsza mnie zainteresowała, to ona daje mi najwięcej radości. Od 8 lat jestem kibicem Fc Barcelony. I pozostanę jej wierny aż do śmierci. Z polskich klubów nie ma takiego, jak na wzór Barcelony, ale sympatią darzę warszawską Legię, a lokalnych zespółów ze względu na miejsce zamieszkania kościerską Kaszubię.

Ostatnimi czasy zacząłem interesować się tzw US Sport, czyli ligami zawodowymi w USA, takimi jak NBA, NHL czy też MLB. Ale to raczej ze względu na "pracę" jaką się zajmuje na co dzień. Jednak muszę przyznać, że są to naprawdę ciekawe rozgrywki, które dostarczają wiele emocji widzom oglądającym owe spotkania.

Ostatnio podczas AO zacząłem oglądać tenis. Sport, który do tej pory uznawałem za nudny okazał się jednak pasjonującą rozrywką. Ale tylko w wykonaniu mężczyzn, bo tenis kobiecy jest nadal nudny jak flaki z olejem wink

19

speedball

20

OFF ROAD - W KAŻDYM WYDANIU ...

http://najlepsze-okazje.blog.pl/

21

rajdy samochodowe (bardziej ogladac, bo uprawiac nie ma zbytnio mozliwosci) i boks (to z kolei bardziej uprawiac niz ogladac) smile

22

boks (to z kolei bardziej uprawiac niz ogladac)

tak :> a to ciekawe.. tongue

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

23

tak myslisz? :>

24

Nom big_smile chciałabym zobaczyć Cię w akcji lol jestem ciekawa czy uprawiasz ten boks w warunkach ku temu przystosowanych czy w warunkach "jak kto sobie zasłuży" lol

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

25

Chodzilo mi o sport, a nie "lanie po mordzie". Chociaz przydaje sie do samoobrony big_smile