26

Odp: Co was "pociąga"......????

a ten... boks... to trenujesz ( trenowałeś ) u siebie w domu czy może na Mściwoja ??  cool a może jeszcze gdzieś indziej ??

Some Thing's Will Never Change

27

W domu, u kolegi, itd Myslalem zeby tak powazniej sie tym zajac, ale niebardzo jest gdzie.

28

no u nas to faktycznie słabiutko jeśli chodzi o ten rodzaj "sportów"  :mrgreen: trzeba by było dojeżdżać do stoczniowca... ale kiedyś było ( nie wiem czy jeszcze jest ) pewne miejsce gdzie trenowało sie też boks...

29

tak? mozesz dac jakies namiary?

30

Stadion Cartusii wink

sory to tylko żart  :mrgreen:

31

Chodzilo mi o sport, a nie "lanie po mordzie"

żartowałam doch tongue

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

32

doch wiem, ale napisalem, zeby inni nie mieli watpliwosci big_smile

33

no chyba że tak wink

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

34

W domu, u kolegi, itd Myslalem zeby tak powazniej sie tym zajac, ale niebardzo jest gdzie.

Nom ja się że tak powiem zajmowałem tym poważnie... ale juz od pewnego czasu zaprzestałem... w gruncie rzeczy teraz żałuje  :???:

jestem ciekawa czy uprawiasz ten boks w warunkach ku temu przystosowanych czy w warunkach "jak kto sobie zasłuży"

Chodzilo mi o sport, a nie "lanie po mordzie". Chociaz przydaje sie do samoobrony

Na szczęscie mi jeszcze nie zdarzyło się niczego wykorzystać i niech tak pozostanie  cool

35

Jako, ze w roznych miejscach sie imprezuje, trzeba byc gotowym na wszystko.
Jakis czas temu palec sobie wybilem przy uderzeniu big_smile na przyszlosc wolalbym uniknac takich zdarzen big_smile

36

Taa a ja ostatnio byłam z ekipą na imprezie, miała być niby zamknięta (a była w remizie) a jak przyjechaliśmy to się okazało, że tam istna rzeź się dzieje; ludzie chcą się pobawić kulturalnie, na wesoło a tacy sobie przyjdą gówniarze po 15 lat sie napiją i rzucają...a ledwo od ziemi odrasta. Istny obłęd hmm
Wynieśliśmy się jak koledze okulary połamali hmm

37

domyslam sie ze to w dzierzaznie bylo tongue

38

domyslam sie ze to w dzierzaznie bylo

Jop tongue widze, że Robaczek się pochwalił tongue hehe wink

39

Nie musial, taki imprezy to zazwyczaj w dzierzaznie sa tongue

40

Nie musial, taki imprezy to zazwyczaj w dzierzaznie sa

Zgadza się....

41

Zgadza się...

A jene, ja zawsze ostatnia się dowiaduję tongue albo na własnej skórze lol
Takich gówniarzy to właśnie pociąga wódka, fajki, dragi i inne świństwa, a potem się biją jak popadnie :evil: lepiej zajęliby się kopaniem piłki...

42

No bić to się można ale w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach: mata, ring, klatka  :oops:  lol niech się biją ale może tak naprzykład na KSW  :!: gdzie są odpowiednio do tego przygotowane miejsca, reguły i personel medyczny...

43

Powiedz komus na imprezie ze chcesz sie bic, ale na ringu i z rekawicami. Zobaczysz jaka bedzie reakcja big_smile

44

A mnie tam żadne reakcje jak i prowokacje nie ruszają  cool naparzać sie bo np.: ktoś sie krzywo spojrzał albo o kobietę to tylko wyraz prostactwa...  :???:

45

Masz racje, ale czasem trzeba sie przed takimi prostakami obronic...

46

Wystarczy unikać takich sytuacji... działa w 99 % w prawdzie zawsze zostaje ten 1 % ale trzeba sie starać aby nie zostać tą daną statystyczną

47

To Ty chyba po innych imprezach chodzisz big_smile bo z tego co widze, to ciezko "unikac takich sytuacji" kiedy nachlany koles poczuje sie urazony (delikatnie mowiac)

48

Ja chodze po najróżniejszych imprezach  lol i jakoś mam zawsze spokój...
P.S.: do tego zjawiska należałoby utworzyć nowy temat... bo robimy już off-topa

49

Wystarczy unikać takich sytuacji...

lol lol
Skoro jestem już przy imprezie w dzierżążnie, to wyglądało to tak:
Siedzę przy stole ja, po drugiej stronie rozmawiają moi kumple. Obok przechodzi cały "wodzirej" jakże cudownej imprezy. Kumple dalej rozmawiają. Między sobą żeby nie było niejasności. Ów "wodzirej" pochyla się nad moim ziomem i:
- A ty co k...wa? Masz jakiś problem?
- Nie.
- Masz jakiś problem czy nie, sie k...wa pytam?!
- A ja odpowiadam, że nie mam.
- Co ty sobie k..wa myślisz, k...wa?!
Po 5 minutach wynik: kumpel ma połamane okulary, drugi złamany nos. Wynosimy się.
Brak słów :???: .

50

No ja nie wiem.. wy to macie pecha jakiegoś  roll jeszcze się z taka sytuacją nie spotkałem osobiscie poza tym... jeśli ktoś chce unikać takich sytuacji to tez wybiera odpowiednie lokale do tego przeznaczone... a nie kusi losu idąc tam gdzie sie sztachetami od płotu leją  wink jak to powiedziała kiedyś moja sąsiadka  lol "...co to za zabawa, na której się sztachetami nie leją..."  roll