51

Odp: Co was "pociąga"......????

wybiera odpowiednie lokale do tego przeznaczone.

Masz racje. Ja osobiście w życiu bym nie poszła na imprezę w remizie :???:  tylko, że to miała byś impreza zamknięta, mieli być tylko zaproszeni ludzie. Czyli zapowiadało się całkiem ok :???: no ale nie ważne, chodzi po prostu o to, że nie zawsze musi być tak, że jak nie szukasz guza to go nie znajdujesz.. hmm

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

52

nie zawsze musi być tak, że jak nie szukasz guza to go nie znajdujesz.. hmm

Jednak idąc tam gdzie sie nie powinno ( pewna dyskoteka w Dzierżążnie czy tym podobne przykłady ) poniekąd szuka sie guza... roll

Some Thing's Will Never Change

53

mnie pociąga... moja dziewczyna... uprawiamy razem sporty extremalne smile

a tak to jeszcze biegać lubie.. wogole uwilbiam sport w kazdym wydaniu ...

Tak je ..

54

ja kosza nie lubie.jest taki przewidywalny.duzo kasy dobrzy zawodnicy dobra druzyna z ktora slaba nie wygra.malo niespodzianek.

Chyba nie wiesz o czym pieszesz, skoro koszykówka jest dla Ciebie przewidywalna!
To moze zaczniesz obstawiac mecze koszykówki w toto mix? Co prawda teraz juz zadko ogladam mecze, ale wiem, ze nie zawsze wygrywa druzyna która jest faworytem. Ogladasz mecze tylko po to by zobaczyc jak slabiaki dokopuja mocniejszym?? :???:

55

Chyba nie wiesz o czym pieszesz

pisze to co sobie tam we lbie mysle,ponadto staram sie myslec co pisze.nie jestem fanem kosza bo wg mnie wygrywaja druzyny z duzym budzetem a mniejsze  szanse to maja ale w pojedynczym ,niewaznym meczu.popatrz na polpharme i np prokom
raz na 3 lata polpharma wygrala z prokomem ale trener jankowski sam powiedzial ,ze to wlasnie raz na taki czas sie moze zdarzyc.
odnosnie toto mixow to nie gram w to, bo to takie podatki od glupoty.w ostatecznym rachunku zawsze do przodu jest buk.

Ogladasz mecze tylko po to by zobaczyc jak slabiaki dokopuja mocniejszym??

no ogladam  zeby przezyc jakies emocje a te sa tym wieksze im wieksza niespodzianka czyli kiedy wygrywa slabszy.w sumie fakt,zawsze kibicuje slabszym teoretycznie lub osobistym faworytom .

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

56

Zdecydowanie sport, a w szczególności tenis ziemny. Ostatnio postanowiłem zainwestować i moja profesjonalna rakieta tenisowa już czeka na sezon. Wybrałem też miejsce na wakacje, tak żeby w ośrodku były korty. Będę mógł grać z zoną codziennie, co nas bardzo cieszy.