26

Odp: Kartuzy.info v2 Beta

mufka1, już Ci mówię. Pierwszym powodem jest brak czasu, drugim sam wydawca któremu kiedyś zaproponowałem współpracę co było ogromnym błędem, z reszta prokuratura jeszcze udaje że coś robi. kolejnym powodem jest samo postępowanie ww osób które uprzykrzyły życie nie jednemu znajomemu. .. i wiele wiele innych. Po za tym nie znam nikogo kto był zadowolony z współpracy z nimi.. każdy ma coś... więc po co sobie robić problemy ? nie chce tez przykładać ręki do usług jakie są tu świadczone.

ki-siel, to że wiem jak zbudować zamek z klocków lego to nie znaczy że to robię co wieczór... (choć z miła chęcią smile)

WK, no jasne że sie wszyscy przyzwyczają , a firma "ws" będzie miała kolejną potęgę w folio ;]

dobra jeśli chodzi o mnie to eof w tym temacie. Błędów nie szukałem choć jeszcze kilka wpadło mi w oko.

BTW: napisy bannera BAT-u nie mieszczą sie w kadrze...

no i cytując looozik smile a koleżanka nerwowa bo związana z redakcją... (jeśli sie nie mylę)...

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

27

bez urazy, ale klocki lego to sie uklada w przedszkolu, nie wiem co miales na mysli to piszac <lol>

a tak na powaznie chcialem sobie poogaldac Twoje stronki, jezeli takowe posiadasz, bo chyba stronke podkretu, juz dawno nie dziala co?

28

Dajmy im czas-moze jeszcze coś z tego zrobią. Ciekawe, kto wpadł na pomysł, żeby robiła do Berda?

29

sobie poogaldac Twoje stronki

a kto powiedział że je robie hmm ? ;] na gygy ci potem coś podrzucę o ile masz to co miałeś. a podkret to stare dobre czasy.. ja wiem z 2 jak nie 3 lata temu zrezygnowałem z tej działki.

Bolo, jasne że zrobią choć w sumie tak długo sie czekało na to.. no ale jak sie kogoś ostro krytykuje to ponoć sie go mobilizuje, więc mam nadzieje że zakasają rękawy, średnio mi sie podoba by moje okolice były reklamowane w sieci przez takie badziewie.
  A możesz coś więcej o tej berdzie bo wydaje mi sie że źle kojarzę ?? a w kartuzach to już chyba każdy robi "strony" (w "" bo czasem ciężko to nazwać stroną)

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

30

Mi się podoba ze komentarze do artykułów zamieszczonych na str gł portalu sa na niej widoczne i stamtąd mozna dopisac swoje "złote myśl"  :mrgreen: ...

[ Dodano: Wto 03 Kwi, 2007 10:36 ]
...ta wielka reklama arytonu nieproporcjonalna do reszty sprawia, że całość wygląda jak strona domowa tej firmy...

31

a koleżanka nerwowa bo związana z redakcją... (jeśli sie nie mylę)...

No to się mylisz. Jeśli o mnie ci chodziło.
Jestem zielona jeśli chodzi o sprawy komputerowe jak trawka na łące i nie wiem co miała bym tam robić. Drażni mnie tylko twój wszechobecny krytycyzm mocno podszyty zjadliwością i sporymi kompleksami.

a ku ku

32

wedlug mnie przeginasz palke piszac takie komentarze

pzdr

33

mufka1, a to w takim razie przepraszam, źle kojarzę. kompleksy owszem są nie jestem zadowolony z tego co robię, inaczej mówiąc wymagam od siebie więcej niż chyba jestem w stanie dać. Jednak taki poziom jaki prezentuje 99% prac "ws" to ja przerabiałem w 2 klasie ogólniaka.

ki-siel,  jak by nie było pisze to co widzę, a krytyka powinna byc tym ostrzejsza że owy wydawca zajmuje sie "składaniem stron www" i to nie tydzien czy dwa tylko parę lat. Rozumiem gdy był nowy w tej dziedzinie, gdyby sie pytał, uczył. Ale od tych paru lat jak go znam to tylko było trzeba sie nagminnie chwalić swoim CMR-em, i w 90% zawsze mieć rację. Więc skoro nagle okazuje sie że jego praca wygląda jak wygląda, to przyznaje troszkę się odgrywam.  Składałem kiedyś (i nie tylko ja) propozycje co do rozbudowy i zmian na witrynie, jednak jak juz nawet moderator potwierdził gadać sobie można. O polityce jaką prowadza owi państwo nie będę sie tu wypowiadał.

Oczywiście jak by nie było staram sie zachować granicę, jednak jak juz każdy wie od krytyki nie mam zamiaru stronić.

[ Dodano: Wto 03 Kwi, 2007 15:31 ]
z reszta po co ja z wami wdaje sie w dyskusje. W dodatku jest to oftopic.

eof

34

Jednak taki poziom jaki prezentuje 99% prac "ws" to ja przerabiałem w 2 klasie ogólniaka.

jak by nie było pisze to co widzę, a krytyka powinna byc tym ostrzejsza że owy wydawca zajmuje sie "składaniem stron www" i to nie tydzien czy dwa tylko parę lat. Rozumiem gdy był nowy w tej dziedzinie, gdyby sie pytał, uczył. Ale od tych paru lat jak go znam to tylko było trzeba sie nagminnie chwalić swoim CMR-em, i w 90% zawsze mieć rację. Więc skoro nagle okazuje sie że jego praca wygląda jak wygląda, to przyznaje troszkę się odgrywam.  Składałem kiedyś (i nie tylko ja) propozycje co do rozbudowy i zmian na witrynie, jednak jak juz nawet moderator potwierdził gadać sobie można. O polityce jaką prowadza owi państwo nie będę sie tu wypowiadał.

Oczywiście jak by nie było staram sie zachować granicę, jednak jak juz każdy wie od krytyki nie mam zamiaru stronić.

Akceptuję każdą rzeczową krytykę odnośnie nowego portalu lub innych naszych prac. Dzięki niej wiemy co robimy dobrze, a co źle i jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań naszych czytelników i klientów. Nie pozwolę jednak, abyś dalej kłamał, pomawiał i poniżał w oczach użytkowników portalu mnie lub prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej.

Prawo działalności gospodarczej wyraża jasną zasadę, że przedsiębiorca wykonuje działalność gospodarczą na zasadach uczciwej konkurencji i poszanowania dobrych obyczajów. Jesteś przykładem naruszania tej zasady, co przynosi szkodę nie tylko mnie, ale wszystkim moim pracownikom.

Jeżeli masz do mnie jakieś uzasadnione pretensje, to zapraszam do siebie, a wszystko wyjaśnijmy.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

35

Heh Bravo adnim...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

36

Ja przepraszam, że wtrącam się do dyskusji, ale mam wiedzę, którą musze się podzielić bo ukrywanie jej obciąża moje sumienie.

Otóż... Tak naprawdę to Gligamesz współpracuje z adminem i z jego polecenia cały czas bruździ na nasz portal. Jak się domyślacie - wszystko po to, żeby zwiększyć oglądalność, bo nic tak nie podnosi liczby wejść, jak krwisty konflikcik na forum.

Przepraszam Bartek, że to powiedziałem, sorry Gligli, wiem, że umawialiśmy się inaczej, miałem być cicho, ale wiesz idą święta...

No dobra, żartowałem. Tak naprawdę to jestem głęboko wdzięczny Gligameszowi, bo nie sztuka kadzić i utwierdzać w przekonaniu, że wszystko jest cacy, albo prawie.

Prawdziwy przyjaciel to taki męda (za przeproszeniem). Gligli uważam, że jesteś naszym prawdziwym przyjacielem.

No dobra....

37

Janusz Świątkowski, super smile powinieneś dodać że należy udać sie do spowiedzi.  fajna wypowiedz a ile w tym prawdy, fakt ja tylko krytykuje nie robie nic innego, i na tym zamierzam skończyć smile

sorry Gligli, wiem, że umawialiśmy się inaczej, miałem być cicho, ale wiesz idą święta...

spoko, chyba nie będę zły, ale żeby mi to ostatni raz było !

Nie pozwolę jednak, abyś dalej kłamał, pomawiał i poniżał w oczach użytkowników portalu mnie lub prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej.

ale ja wcale nie mam takiego zamiaru, po 1 nie okłamuje tylko wyrażam moje zdanie na ten temat (prawdę mówiąc nie tylko moje) 2 nie mam zamiaru nikogo oczernić itd odpowiadałem tylko na pytania użytkowników, sorki jeśli tak wyszło starałem sie delikatnie. Cieszę sie również że to wszytko zauważyliście i mam nadzieje że zmobilizuje was to do pracy, taki portal to jednak super sprawa dla regionu ale nie w takim stanie .. (kod jest cacy, możliwości tez są ale projekt / grafika ? fatalnie ) co do działalności to nie moja działka i nikomu źle nie życzę, wręcz mam nadzieje żę będzie lepiej smile.

Jeżeli masz do mnie jakieś uzasadnione pretensje, to zapraszam do siebie, a wszystko wyjaśnijmy.

tia 1 "oddawaj dysk" big_smile po za tym jakąś sie bez "Ciebie" obejdę (im dalej tym lepiej), i nie widzę ani jednego powodu byśmy musieli sie spotkać i coś wyjaśniać.

poszanowania dobrych obyczajów

tak to jest prawda ale jak by nie było ja tego nie zainicjowałem, i tak jak by chyba jest niewielu współpracowników którzy mogą powiedzieć że takową zasadę nasz [...]

co przynosi szkodę nie tylko mnie, ale wszystkim moim pracownikom.

pracownicy są spoko (tych co znam, o reszcie nie mogę sie wypowiedzeić) i takich tylko pozazdrościć, doskonale o tym wiesz że żadna moja wypowiedz sie ich nie tyczy.

Z resztą co ja tu będe pisał sam wiesz (jak i ci co sie poznali) co robisz "Ty" co robią inni itd. -> nie widzę sensu by to roztrząsać.

Heh Bravo adnim...

tak prawda... (choć w innym kontekście)

[ Dodano: Wto 03 Kwi, 2007 18:07 ]
aha i zapomniałbym jak owy "Admin" miałby kiedyś chęć jakiejkolwiek współpracy to nie mówię nie (tak przy okazji).

38

To już prawie jak zapowiedż współpracy (kolejnej ?) a dysku domagaj się nie od Pana Janusza - wszystko pokręciłeś Gilga lol
Prawie wszyscy już wiedzą że wasza ostatnia współpraca skończyła się w sądzie, a właściwie jeszcze nie skończyła.

to nie tak, ale nie będe zanudzał smile

W sumie Gilgi chce dobrze.

ciesze się że ktoś to widzi, Thx.

Ani Gilga, ani ja, ani WK, ani inni którzy otwarcie napisali :
TA ZMIANA JEST DO **cenzura** !
DOKONAŁĄ SIĘ ZAMIANA LIPY NA JESZCZE GORSZE !
Siedzielibysmy cicho albo nieszczere mmmmmmmmlllluuuuuummmmmmmmm - ach jak pięknie - jakie śliczne !

dobrze i dyplomatycznie napisane.

BTW: niestepowem to sie nie chwale ale ok ;] (tego raczej chciałem uniknąć) dla mnie sie liczy zadowolony klient który nie musi się wstydzić tego co kupił.

Ogólnie Enigma Browarek, ale ludzie tez mają racje popełniłem bardzo duży błąd czyli zacząłem krytykować ten "wytwór", nie powinienem tego robić.

39

Nie pozwolę jednak, abyś dalej kłamał, pomawiał i poniżał w oczach użytkowników portalu mnie lub prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej.

Jak byłem młodszy, to mój starszy brat mnie przezywał. Ja mu mówiłem, że nie pozwalam, żeby mnie przezywał, a on mnie dalej przezywał.

Drogi Adminie, lać na krytyke, z drugiej strony myślę, że nakręca ona koninkturę, czasami daje tez do myślenia.... Jak mówią, to dobrze, gorzej gdyby nic nie mówili.

40

Hmm dobrze że to tylko forum bo w realu ktoś by oberwał.
Pan Admin prosił o opinie a teraz się denerwuje  :???:

LEPIEJ JUż ZOSTAń-Z DWOJGA ZłEGO-
PRAWDZIWYM WROGIEM NIż SZTUCZNYM KOLEGą!!

41

jak dla mnie layout powinien wyglądać jakoś tak:

http://freesitetemplates.com/templates/premium.php/Portal/

to nie są projekty najwyższych lotów, takie można zobaczyć na digarcie albo deviantarcie, ale te z tego linka też dają jakąś skalę porównawczą.

42

Taki trochę przerost formy nad treścią. Wchodzę i czuję się zarzucony linkami, ramkami, całość jest dość chaotycznie rozmieszczona i newsy tak jakoś... są ale ich nie ma, tak nieśmiało wyglądają, jakby chciały zapytać "możemy się pokazać?". Przepraszam, ale co to w końcu ma być? Portal czy dzieło szalonego artysty-webmastera? Naprawdę, już lepiej wracajcie do poprzedniego designu.

C'Mon! C'Mon!

43

1. Właśnie ruszył dział ogłoszenia.

2. Dziękuję wszystkim za uwagi odnośnie oprawy graficznej portalu - zostanie ona dopracowana w najbliższym czasie.

3. Proszę o zgłaszanie przede wszystkim konkretych uwag odnośnie funkcjonalności i rozmieszczenia elementów w działach, nawigacji, wyszukiwania. Skoro do tej pory takich uwag nie było to rozumiem, że wszystkie zmiany w tym zakresie były prawidłowe?

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

44

jak to dzisiaj mój znajomy powiedział, wchodząc na tą strone chce się ją przewijać do góry, ale owej brak! w oczy rzuca się reklama Arytonu - w sumie ta reklama bardzije mi sięrzuca w oczy niż sama strona

taki drobny ps. rozkład jazdy wygląda jak by był tam gdzie jest na siłe, bo nigdzie indziej nie było dla niego miejsca, przez co to wyglada jakby wszystko było na stronie poprostu upchane

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

45

enigma, odpuść.. od lat Admin zawsze robił co chciał, a pytanie tzn że to jest tak dla testu to wymyślił na poczekaniu gdy sie to i owo nie spodobało...

zostanie ona dopracowana w najbliższym czasie

nie ma sensu dopracowywać badziewia, rozumiem zrobić nowa.. ale jak tylko tak z dobrego serca.

Proszę o zgłaszanie przede wszystkim konkretych uwag odnośnie funkcjonalności i rozmieszczenia elementów w działach, nawigacji, wyszukiwania. Skoro do tej pory takich uwag nie było to rozumiem, że wszystkie zmiany w tym zakresie były prawidłowe?

mi akurat nawigacja itd nie przeszkadza (ze względu na doświadczenie) ale jak widać innym użytkownikom to przeszkadza... skoro tego nie "Pan" nie widzi .. no to ja juz na to nic nie poradzę. 

ale spoko, portal jest super, ql boski itd. A wygląd bardzo naprawdę bardzo nietypowy (w dosłownym tego słowa znaczeniu). Cytując moja wspaniała koleżankę "Wiosna, święta, dom czego chcieć więcej smile"

46

No tak. Najprościej powiedzieć  że mi się nie podoba..... wszystko jak leci.... bo tam gdzieś widziałem

layout i grafikę na miarę współczesnych wymagań ?

Pewnie, ja też widziałem ........ cena od 60  dolców   poczynając...... z dobrą grafiką to nawet  do 300 dochodziło..... :shock:

Gdy oglądalność  portalu wzrośnie  na miare Wp czy Onetu - Admin zafunduje stronę  odpowiednio do  ilości wejść.  Jestem przekonany że i tak  znajdzie się kilka osób które stwierdzą  że to beee  lol

Na dzień dzisiejszy mamy layout  jaki mamy więc proponuje pomóżmy  adminowi  dopracować to co jest.  Uwagi typu

skoro tego nie "Pan" nie widzi

czy

Jasne, strona prywatna, portal prywatny, więc wolno - a jak ?

oraz

Przepraszam, ale co to w końcu ma być? Portal czy dzieło szalonego artysty-webmastera?

na pewno nie pomagają........

To absolutnie nie oznacza że nie można krytykować.......  wszelkie uwagi mile widziane....... ale uwagi konstruktywne, sugerujące jakieś zmiany czy dodatki a nie beczenie dla beczenia   w myśl zasady 'dokopać mu'  skoro wcześniej mi się nie udało .... np za mój staż na portalu...... teraz jest okazja.....

Zapraszam, prosze o propozycje co należy zmienić....czego brakuje czy jest za dużo.
Zawsze tak było - co kilka głów to nie jedna....... wink

Pogodnego dzionka big_smile

47

Dobra, może napisałem mało dosłownie. Chodziło mi o to, że w "Portalu Informacyjnym..." newsy zostały upchnięte w kąt.

Strona prasowa nie musi powalać szatą graficzną, layout może być prosty, to nie wyklucza jego estetycznego wyglądu. To, co wspomniała BuBu - czytelnik oczekuje gazety a nie katalogu z reklamówkami firm. Wtedy wchodząc widziałem kilka newsów, teraz wchodzę i najpierw widzę reklamówki.

W3C - spoko. Fajnie, że ta zgodność jest ale wklejanie tych informacji w stopkę to chyba tylko bajer. Ilu czytelników tak na prawdę wie o co chodzi? Ilu z tych "znających się" zwraca na to uwagę ("łał - witryna zgodna z W3C, pewnie Admin to fajny gość.")?

Tak naprawdę do dobrej interpretacji kodu pod najpopularniejszymi przeglądarkami - pełna zgodność z tym standardem nie jest potrzebna (mogą być rażące błędy a strona i tak będzie dobrze wyglądać). Nie wytykam, tylko twierdzę, że projektanci niepotrzebnie tracili czas. Tym bardziej, że poprzednia strona prezentowała się poprawnie pod IE i FF.

Wygląd: Nikt przecież nie oczekuje flashów. Proste rozwiązania są najlepsze. Może to menu po lewej (mojej lewej) dajcie do góry?

Układ: Wywalcie to "Co? Gdzie? Kiedy?" w inne miejsce i dajcie na to miejsce dodatkowe dwa newsy. Już będzie wyglądało bardziej "prasowo".

C'Mon! C'Mon!

48

Kulcikriu,  dzięki za  konstruktywne podejście...... zresztą jak zawsze, no może z malutkim 'ale' - b.malutkim..... wink

Dla  zainteresowanych newsami  proponuje kliknąć w wiadomości a następnie ustawić jako startową..... powinny się otwierać wg życzenia  :razz:

Pogodnego dzionka big_smile

49

miałem tu sporo napisane ale w sumie.. po jakiego kija ja mam sie znowu powtarzać...  nie chce mi sie.

50

Muszę przyznać, że mnie również nie podoba się nowy wygląd portalu. Popieram Kulcikriu: {Wywalcie to "Co? Gdzie? Kiedy?" w inne miejsce i dajcie na to miejsce dodatkowe dwa newsy. Już będzie wyglądało bardziej "prasowo".}
Jedyne co mi się podoba to nowa forma ogłoszeń. Często tam zaglądam i cieszę się, że  zostały pogrupowane na głównej stronie.
A ten niebieski wszędzie jest strasznie przytłaczający  roll

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 09:35 ]
Aha no i faktycznie te reklamówki rzucają się w oczy bardziej niż wiadomości.