51

Odp: Kartuzy.info v2 Beta

nie wiem gdzie mam umieścic moj koment ale chodzi mi o ogłoszenia, kurcze moglisbyscie zrobic jakies uaktualnienie, dwoniłam chyba do wszystkich z działu sprzedam i wynajmę i większa częsc ogłoszen jest juz dawno dawno dawno nieaktualna, i tyle. pa

52

Uruchomiliśmy właśnie pierwszą niespodziankę - serwis tematyczny "DOM".
http://kartuzy.info/index.php?m=31

W serwisie zgromadziliśmy wszelkie informacje będące w portalu, a dotyczące kupna, projektowania, budowy, remontu, urządzenia, eksploatacji domu, mieszkania, ogrodu. Są tam odnośniki do katalogu firm zorganizowane w inny sposób niż w katalogu (bardziej intuicyjnie), a także wybrane ogłoszenia oraz specjalny dział na forum. Jest także miejsce na artykuły dotyczące tematyki działu.

Zamierzamy w najbliższym czasie uruchomić jeszcze kilka serwisów. Prosimy więc o sugestie, jakiej tematyki mają dotyczyć oraz jaką powinny mieć zawartość.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

53

Bardzo fajny serwis.. szczególnie przypadło mi do gustu zdjęcie przy linku BUDOWA remont.... powiem ze bardzo przydatny serwis...

Proponuje jeszcze o motoryzacji......

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

54

Proponuje jeszcze o motoryzacji......

Przyłączam się do powyższego... smile

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

55

hurej ;]

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

56

Zawartość serwisu moto:

- firmy: kupno/sprzedaz, ekspolatacja, naprawa, wyposażenie, transport
- ogłoszenia moto
- artykuły sponsorowane
- forum motoryzacyjne

Proszę o uwagi.

57

Jak dla mnie to ok...Tylko osobno umieścił bym kupno sprzedaż czyli komisy motoryzacyjne i osobno warsztaty transport itp....

58

tak też będzie wink

59

Nie chciałbym nikogo uczyć ale może coś na sposób www.nissanklub.pl ?  :mrgreen:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

60

Troszkę mnie nie było, a tu takie zmiany! A fuj!! Wolę "stary"wygląd...

As-Salāmu `alaykum

61

A fuj!!

SPOKO nawala nam mase  pustych działów tez będzie fajnie, a do reszty sie przyzwyczajamy big_smile

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

62

o - są reklamy Google AdSense. Moze tak zarobicie. Umieście jeszcze reklamę na forum

63

Mam pytanie jak z głownej strony wejść na stronę o tym budownictwie ze strony głownej..??

64

brakuje mi  podglądu ostatnio dodanych ogłoszeń .... np 10 ostatnio dodanych, szukając czegoś nie trzeba przeglądać wszystkiego...... wystarczy te ostatnio dodane wink

Pogodnego dzionka big_smile

65

Mam pytanie jak z głownej strony wejść na stronę o tym budownictwie ze strony głownej..??

Link znajduje się na każdej stronie portalu - w prawym górnym rogu: serwisy- dom.

rakuje mi podglądu ostatnio dodanych ogłoszeń .... np 10 ostatnio dodanych, szukając czegoś nie trzeba przeglądać wszystkiego...... wystarczy te ostatnio dodane wink

Bezpośredni link:
http://kartuzy.info/index.php?m=5

lub link :zobacz wszystkie ogłoszenia: na stronie głównej

Można też wejść wybierając w wyszukiwarce dział ogłoszenia i nie podając żadnego tekstu do wyszukiwania.

66

Tak sobie przeglądałem dzisiaj stronę główną Portalu Reklamowego Kartuzy.info i pomyślałem sobie, że dobrze byłoby jeszcze wkleić kilka wyskakujących okienek na środeczku.
Tam jest jeszcze sporo miejsca.
A tą reklamę PKSu troszkę większą dać, bo mało widoczna jest i sponsor może się obrazić.
Najlepiej żeby rozkład jazdy skakał po forum również.
Jeżeli miałbym pokusić się o jeszcze jedną radę, to proponowałbym zamiast wiadomości też reklamy umieścić.
No po co komu wiadomości ?
Jak ktoś ciekawy, to sobie na deptak skoczy i też wszystkiego się dowie, albo skorzysta z PKS Gdańsk, pojedzie do Żukowa i się dopyta co w Kartuzach słychać.....
Albo od razu przejdzie na  jedną z reklam, kliknie irlandzkie  www.metoo.ie  i sobie poczyta,  bo to czytelniejsza strona...

67

Które święta są lepsze? Wielkanoc czy Święta Bożego Narodzenia?

Każdy serwis musi się z czegoś utrzymywać. Nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z informacji, które przygotowujemy dla czytelników kartuzy.info, ale zamiast tego wyświetlane są reklamy.

Jeżeli jest taka potrzeba, to możemy spersonalizować portal w taki sposób, że w przypadku opłacenia abonamentu za korzystanie z kartuzy.info, nie będą wyświetlane żadne reklamy. Podejrzewam, że chętnych będzie można policzyć na palcach jednej ręki. 

Strona główna rzeczywiście zawiera dużo reklam - jest to zgodne z oczekiwaniami reklamodawców - firm, które finansują zbieranie i publikowanie informacji w portalu. Środki pozyskane w ten sposób umożliwiają utrzymanie redakcji.

Jeżeli ktoś ma ciekawszy pomysł na finansowanie dziennikarzy i redaktorów to chętnie posłucham.

68

Dziś pytanie - Dziś odpowiedź.
Dziękuję    :grin:
O odpłatnym korzystaniu z internetowego portalu informacyjnego faktycznie nic mi nie wiadomo.
Ale jeżeli zalegam z abonamentem za korzystanie, to faktycznie wtopa.
To ile, jak i gdzie ?

69

Wchodzę na portal ... ok ulotka reklamowa  ?
wielu firm tu nawet nie ma (w innych działach), dane które są no niestety wypadało by zrobić jakąś aktualizacje...

Może jestem nielicznym ale dla mnie ten portal wygląda "ohydnie" to oczywiście moje zdanie.

70

Nie wiem, czy ktoś już tego tematu nie poruszył ... ale w obecnej szacie brak informacji POGODOWEJ!!! Nie koniecznie w dotychczasowej formie.... lepiej byłody jak to widzi stary KASZub Zenek ect...

71

Zmiany:
- powstał Serwis Moto wraz z odpowiednim forum
- uruchomiliśmy pierwszy kanał RSS - Wiadomości, w najbliższym czasie w RSS będzie jeszcze Kalendarz Imprez oraz Ogłoszenia
- drobne zmiany na stronie głównej - są 3 nagłówki wiadomości, widać ilość opinii

ale w obecnej szacie brak informacji POGODOWEJ!!!

Wkrótce uruchomimy dział pogoda oraz komunikacja - zamierzamy uruchomić wszystkie dotychczasowe działy portalu.

Odnośnie katalogu - zawiera on dane o 3000 firm, które staramy się na bieżąco porządkować i aktualizować. Pracę to wykonują 2 osoby, ale trudno zrobić coś takiego w tydzień. Planujemy, że uda nam się zaktualizować wszystkie wpisy w katalogu w ciągu roku. Skoro wiecie, że nie ma jakiejś firmy w katalogu, to zachęcam do przesyłania do nas informacji o tym, zweryfikujemy jej dane i dodamy do katalogu. Każdej firmie z powiatu kartuskiego gwarantujemy bezpłatny wpis.

72

tia. my wiemy że są i Wy też (z Adminem na czele)  że są. No chyba że nagle jakaś amnezja, z niektórymi do prokuratury latał, od innych chciał wyczaić domenę jeszcze innych ostro krytykował ... no a tu pusto... eh już nie te lata by wsio pamiętać. zgadzam się z tym ;]

Porządkować 3k wpisów przez rok ? spoko... a ile imprez po drodze ?

73

No chyba że nagle jakaś amnezja, z niektórymi do prokuratury latał, od innych chciał wyczaić domenę jeszcze innych ostro krytykował

Panie M.....  M...... z Ł........ Proszę po raz ostatni publicznie, żebyś przestał mnie pomawiać. Może pochwalisz się z kim "latałem do prokuratury" i kogo "ostro krytykowałem", bo sam chciałbym wiedzieć.

74

a spoko:

Podłożyłeś mi świnie

- więc ja (choć mnie ten katalog ....)
- letras
- KH projekt od którego probowałeś wyłudzić domenę
- i inni

czyli cała konkurencja została pominięta..

I Cie nie pomawiam tylko stwierdzam fakty, oskarżyć to mogę Ciebie za nękanie telefonami i grożeniem prokuratorem, znajdą się też "czyny" które ba nawet są nagrane. Jak chcesz grać w otwarte karty to już się zwijaj bo zarzutów jak i skarżących będzie wielu. Więc uważaj co piszesz i pamiętaj że nie tylko Ty masz dyktafon.  A zdaje się że za użycie mojego imienia i nazwiska w taki sposób bez mojej zgody też jest karalne (straty moralne).   z drugiej strony, każdy mnie tu chyba zna ;]

75

Szczególnie z porywczości i postępowania "najpierw napiszę a potem pomyśle" wink :mrgreen: