26

Odp: przed maturą..

hehe faceci sie chyba tym az tak nie przejmuja... widze ze dziewczyny bardziej..jak to bedzie?! sie nie dostane nigdzie!  itd..no jo co zrobisz..:P jakos to bondze:P

Chceme le so zarzec.....

27

sie nie dostane nigdzie!

No właśnie ;(
Na mój kierunek przyjmują aż....30 osób ;(
Pewnie nawet jakby przyjmowali 130 to by i tak nie zrobiło rożnicy, bo bym się nie dostała lol
Ja nie wiem jak to ze mną będzie...:/
Im bliżej matury tym bardziej uczyć mi się nie chce:/
Niech ktoś idzie napisać za mnie...

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

28

ja za ciebie moge isc ale tylko na fize rozszerzona bym sie czul ..na nic innego bez przygotowania:P:P

Chceme le so zarzec.....

29

fize rozszerzona

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
U nas rozszerzona fiza to chyba tylko Arnold lol
Ja human być lol

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

30

Dreams a na co się wybierasz?

No młodzieży - p o  w  o  d  z  e  n  i  a - i na pocieszenie - dentysta gorszy od matury jest big_smile

[img]http://i13.tinypic.com/29d7qlg.jpg[/img]

31

Dreams, nie tylko Arnold, ode mnie z klasy chyba z 5 osob pisze rozszerzona fize tongue

32

ode mnie z klasy chyba z 5 osob pisze rozszerzona fize

Hehe no wiem wiem, że nie tylko Arnold tongue ale on wybitny jest pod tym względem lol wink

Dreams a na co się wybierasz?

Eee nie mówię, potem wstyd będzie powiedzieć: nie, no nie dostałam się na 30 miejsc byłam 230... lol no i teraz jestem, kurcze na czym to było??aha..Wyższa Szkoła Budownictwa
Nie ma w sumie co się śmiać..

33

a to opłaca się wam zdawać rozszerzoną maturę? ja słyszałem że przelicznik jest tak beznadziejny że sie czasem wogóle nie opłaca się tyle ryć

Per aspera ad astra

34

To wcale tak nie jest. masz racje. Jak zdasz mature rozszerzoną na np 50 proc. to z podstawy masz jakieś 58 - góra 60. Dodajesz, wychodzi 110, dzielisz przez 2 - masz 55.
Ale...jak zdajesz poziom podstawowy i masz te 60 proc. to z rozszerzenia dostajesz zero. 60+0=60 ; dzielisz przez 2...wychodzi 30...no i tak to idzie. Na uczelni różnica niekiedy jednego punktu przesądza o tym czy się dostajesz czy nie, a w tym przypadku jest to różnica już niebagatelna.
Chociaż z tym przelicznikiem to akurat racja.
Nie wierzę w to, że skoro z rozszerzenia zdałabym na 60 to z podstawy na 60...bo myślę, że na więcej.
No ale co zrobisz.
Jak powiedziała pani od historii: "reforma w edukacji miała miejsce w 1999 roku. Uczcijmy to minuta ciszy. 5 maja 2006 ministrem edukacji narodowej został Roman Giertych - uczcijmy to półgodzinną ciszą."
Ahh joo..

35

"reforma w edukacji miała miejsce w 1999 roku. Uczcijmy to minuta ciszy. 5 maja 2006 ministrem edukacji narodowej został Roman Giertych - uczcijmy to półgodzinną ciszą."

I w tym momencie szczerze polubiłem Twoją nauczycielkę historii     lol

36

a ja mimo 3 lat spedzonych w tej szkole pani od historii nadal nie lubie...

37

a z kim masz historię?
ja miałam z przesympatyczną młodą kobietą o ciekawych inicjałach, lekcje historii zawsze był ciekawe, a ona dobrze przygotowała nas do matury wink
Serdeczne pozdrowienia!! big_smile - dla tej nauczycielki oczywiście wink

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

38

Jak zdasz mature rozszerzoną na np 50 proc. to z podstawy masz jakieś 58 - góra 60. Dodajesz, wychodzi 110, dzielisz przez 2 - masz 55.
Ale...jak zdajesz poziom podstawowy i masz te 60 proc. to z rozszerzenia dostajesz zero. 60+0=60 ; dzielisz przez 2...wychodzi 30...no i tak to idzie.

Ale ile więcej rycia masz o te parę punktów. Jak ja się ciesze że miałem starą maturę. Nie było takich problemów. Ja sam nie wiem czy dobrze doradziłem dziewczynie żeby zdawała podstawę z matmy bo ona chce się wybrać na matme stosowaną na UG

Per aspera ad astra

39

ja miałam z przesympatyczną młodą kobietą o ciekawych inicjałach, lekcje historii zawsze był ciekawe, a ona dobrze przygotowała nas do matury wink

Ja też bardzo lubiłem historię. Miałem zajęcia z Panią Ewą Marszałkowską i było naprawdę super. Gdyby inni nauczyciele umieli z taką pasją przekazywać swoją wiedzę...

Per aspera ad astra

40

racja, z pasją przekazwała, zajęcia były bardzo fajne i ciekawe, ale Ci co przygotowywali sie do matury wiedzą, że między tym co ona przekazywała, a tym co w podręcznikach zapisane było dużo różnic. ale Pani bardzo wporządku.
:smile:

41

[Zdawałem jeszcze jako ostatni rok starą maturę 3 lata temu. W poruwnaniu d

zdałeś? znam takiego buraka co tez zdał maturę , po roku nauki w jakiejś szkole prywatnej w Gdyni, tak też można - kosztowało go to podobno jedną działkę...budowlaną cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

42

Szpieg nie czepiaj się :oops:  wiem że walę straszne byki. Szczególnie teraz kiedy ciągle wysyłam smsy i piszę na kompie, ale staram się jak mogę. Bo w końcu to o nas świadczy. A maturę zdałem i to na 4 z polaka z czego jestem zadowolony choć nie powiem: "Zawsze może być lepiej" roll

Per aspera ad astra

43

bez urazy, i mnie się czasem walnie jakiś byk, choć myślałem, że wszystkie rozumy pozjadałem...dlatego piszę i zaraz mnie pilnuje komp, byki wali na czerwono i dlatego taki mądrala ze mnie cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

44

Wiem czasem jak piszę to też odnoszę wrażenie, że to zdjęcie placu czerwonego a nie tekst w wordzie

Per aspera ad astra

45

Serio?Szaza jest przecież taka fajowa big_smile

matme stosowaną na UG

Ogólnie to na UG ciężko się dostać..:/
Ja też chcę ale zobaczymy jak to będzie..

Miałem zajęcia z Panią Ewą Marszałkowską i było naprawdę super

No baa :mrgreen:  "gorzej wam?" "może kawy?herbaty?" "to może najpierw zróbmy sobie wspólne zdjęcie zanim przeczytam oceny?" hehe, mam fajne wspomnienia w ogóle ze szkołą (nie koniecznie z niektórymi nauczycielami) ale ludzie na prawdę fajni, no i imprezy fajnie, co nie Adi wink heh...a teraz kłińc..szkoły....nie imprez lol

46

Pdobnie jak młody miałem lekcje z panią Marszałkowską

47

No i ona właśnie jest spooookoo looooozik. Jak dla mnie.

48

nie wiem, ja tam jej nie lubie tongue moze dlatego, ze nie lubie historii... lol

49

nie lubie historii...

szkoda bo historia lubi się powtarzać, gdyby tylko niektórzy umieli wyciągać z niej wnioski

Per aspera ad astra

50

Przed maturą, przed maturą....
A po ?
Do Irlandii na zmywak ?
Czy do McDonalda karierę robić ?