51

Odp: przed maturą..

Jenyyyy, jak ja lubiłam p.Marszałkowską - jeśli PAni to czyta to pozdrawiam big_smile
Najlepsza historyczka. Ja umysł ścisły, miałam u niej 6.

Krecik, a Ty co? Takie czarne wizje nam tu siejesz?

[img]http://i13.tinypic.com/29d7qlg.jpg[/img]

52

Czy do McDonalda karierę robić ?

Hmm wiesz co, to ja wolę na budowę, dziewczynę oszczędzą (choć nie mówię że ze mnie takie dwie lewe ręce tongue lol ) a i kasa lepsza niż w makdonaldzie...powiem nawet o niebo lepsza big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

53

Dreams... a jak się opalić można! lol

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

54

a jak się opalić można!

No, szczególnie jak się taką maszyną z płomieniem papę na dachu skleja    lol

55

Trochę przechlapana taka robota na budowie ale napewno lepiej  pracować za granicą za większą kasę i to bez dwóch zdań. A mam jeszcze pytanko do tegorocznych maturzystów. Czy też bierzecie korki z wszystkich przedmiotów maturalnych? Mnie ten fakt trochę przeraża bo to idzie na coraz większą skalę. Nie powiem, sam też z tego korzystałem bo faktycznie na niektórych przedmiotach brakowało dyscypliny przez co duża część klasy traciła na pozyskiwaniu wiedzy, ale to tylko jeden z powodów bo inne to takie, że wielu nauczycieli nie potrafiło prowadzić lekcji a nie wszystko da się ogarnąć samemu

Per aspera ad astra

56

Czy też bierzecie korki z wszystkich przedmiotów maturalnych?

Yyy no ja nie biorę korków z ani jednego...nie wiem jak reszta..

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

57

No nie mogę jesteś chyba jedną nie licznych osób od której słyszę że nie chodzi na korki. Dziwne dla mnie trochę jest to z tymi korkami no bo jak ktoś ma brać korki ze wszystkiego to po co wogóle te szkoły państwowe? W takim wypadku należałoby zrobić szkoły prywatne

Per aspera ad astra

58

Ja tam nie wiem, też znam wiele osób, które biorą korki ale ja tam wierzę w swoje możliwości, zobaczymy na ile moja wiara się sprawdzi :mrgreen:  :mrgreen:

59

To wtedy nam napiszesz jak Ci poszło na maturze, co???

Per aspera ad astra

60

Nie ma mowy :mrgreen:  :mrgreen:

61

Ale co Ty??? Wstydzisz się czy co???

Per aspera ad astra

62

No baa, ja tu o swoich możliwościach a okaże się że lipne są :mrgreen:
Jak nie będę miała się czym pochwalić to wiesz...

63

Jak tam ostatnie przygotowania ?
Ściągi napisane ?   :grin:

64

Jak tam ostatnie przygotowania ?

Pełną parą :mrgreen: :mrgreen:  :mrgreen:

Ściągi napisane ? :grin:

Już zaczynam wszywać pod marynarkę lol lol

65

tez miałem historię z p. marszałkowską i bardzo miło wspominam...naprawde wporzo babka:P byłem też na dwóch wycieczkach, gdzie opiekunem była wspomniana pani..bardzo miła!:)

Chceme le so zarzec.....

66

ja podobnie jak dreams nie chodze na zadne korki, bo wychodze z zalozenia, ze z polaka zawsze cos wydukam, z wosu jakos pojdzie, z niemca pisemna na podstawie tekstu cos sie napisze, z ustnego niemca amnestia, matma jako czwarty przedmiot wiec nie musze zdac i jest OK lol I po co mi korki:D

67

A propos: matura.
Czy ktoś pamięta pp.:
Elas, Zukowska, Kowalewski, Baranowicz, Pryczkowski, Kupper, Klimontowicz, Dąbrowska.
To była klasa, nie szklona. To była ELITA !

Zafrasowany optymista

68

ja podobnie jak dreams nie chodze na zadne korki, bo wychodze z zalozenia, ze z polaka zawsze cos wydukam, z wosu jakos pojdzie, z niemca pisemna na podstawie tekstu cos sie napisze, z ustnego niemca amnestia, matma jako czwarty przedmiot wiec nie musze zdac i jest OK lol I po co mi korki:D

lol lol lol
O to chodzi lol
Hehe wink

Pryczkowski

Coś mi się obiło o uszy lol

69

tak czy inaczej wszystko jest do zdania;p

Chceme le so zarzec.....

70

kajo napisał/a:   
Pryczkowski   

To ojciec tego o którym chyba myślisz.

Zafrasowany optymista

71

Elas, Zukowska, Kowalewski, Baranowicz, Pryczkowski, Kupper, Klimontowicz, Dąbrowska.
To była klasa, nie szklona. To była ELITA !

Niektórzy tak, niektórzy nie, sądzę , ze teraz jest podobnie. Nie wiem dlaczego akurat takie zestawienie. Sądzę, ze prawie każdy z nas(absolwentów) miałby inne typy i chyba dobrze.

kaz

72

To ojciec tego o którym chyba myślisz.

Możliwe, ale z tego co wiem to każdy Pryczkowski w szkole, czy teraz czy 30 lat temu, należy do elity lol big_smile

wszystko jest do zdania;p

spekulowałabym lol
Nie no, jak ktoś chce to pewnie że tak wink

73

Możliwe, ale z tego co wiem to każdy Pryczkowski w szkole, czy teraz czy 30 lat temu, należy do elity lol big_smile

I kto to mowi? heheheh Ekipa z niebieskiego dzipa big_smile big_smile

jerzy_prezes napisał/a:   
wszystko jest do zdania;p

W koncu mozna 5 lat poprawica big_smile

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

74

Społeczności forumowska!
Oto nadchodzi sądny dzień!!!
Otóż jutro, to jest 4 maja Anno Domini 2007 o godzinie 9.00 rozpoczyna się egzamin maturalny z polskiego.
Trzymajcie za nas kciuki!
Za sweet, /Di'ego no i za mnie też możecie... tongue
Jeżeli kogoś z forum piszących maturę pominęłam - sorrx - za nich też trzymajcie! big_smile
I za wszystkich pozostałych biedaków też..
Tylko nie oszukujcie z tym trzymaniem, jak będą wyniki to się okaże czy kciuki łamaliście czy nie :mrgreen: ........

75

a przecież macie jeszcze amnestię...:P więc coś można oblać...byle nie za szybko:P

Chceme le so zarzec.....