1

Odp: Witam

Witam wszystkich i nisko sie kłaniam, jestem tu nowy i chciałem się do Was przyłączyć ...
wszystko od niedawna ....
od niedawna tu mieszkam
od nie dawna mam net itd itp

MOGĘ ?

autopol-serwis Z.K.

2

witaj zalikel,  udanej zabawy życzę  lol

Pogodnego dzionka big_smile

3

Wysłany: Wczoraj 23:07   Witam   

witam wszystkich i nisko sie kłaniam, jestem tu nowy i chciałem się do Was przyłączyć ...
wszystko od niedawna ....
od niedawna tu mieszkam
od nie dawna mam net itd itp

MOGĘ ?

No raczej nie inaczej... witam w gronie najwiekszych gadaczy w powiecie.....

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

4

witam w gronie najwiekszych gadaczy w powiecie.....

lol tak jakby lol
Witamy, zapraszamy no i w ogóle siema big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

5

siemka! jest tu dużo ciekawych tematów, więc jak się wygryziesz w naszą kartuską społeczność napewno bedziesz miał na wiele do powiedzenia.

Per aspera ad astra

6

wink
cieszę się z tak miłego powitania, jestem na prawdę zaskoczony... :oops:
żeby rozładować napięcie może na początek coś dla śmiechu ...

co robi blondynka żeby mieć kąpiel z bąbelkami?
- je na obiad groch z kapustą

mąż do żony:
- może napiszemy list do bociana?
- po co twoje pióro i tak nie pisze....

w sklepie warzywnym właściciel do znajomego klienta:
- juz mam dość, klienci przychodzą, macają towar i niczego nie kupują...
- panie, a co ja mam powiedzieć, ja mam 4 córki...

autopol-serwis Z.K.

7

Witam smile

Jakby na to pewnie powiedziała BuBu :razz:

na początek coś dla śmiechu ...

do takich spraw jest temat http://kartuzy.info/forum/viewtopic.php?t=5283&postdays=0&postorder=asc&start=0

Nie żebym był złośliwy  :mrgreen:  :razz:  :razz:

8

nawet nie wiesz, jak się powstrzymywałam... :mrgreen: :twisted:

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

9

:oops:
przepraszam
jestem tu nowy, nie znam wszystkich zakamarków...

autopol-serwis Z.K.

10

a napiszesz cos w innym temacie czy tylko w tym "witam"
napisz jakie masz hobby ile masz lat stan konta czy lowisz ryby co sadzisz o zyciu piciu i  polityce????
witam na forum z sympatia nieodlaczna :smile:

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

11

chociaż założyłem inne forum o dożo większej ilości członków (proszę nie kojarzyć w nieodpowiedni sposób) to u Was dostaję niezłe cięgi...
no ale OK, podróże kształcą ....
Ile mam lat? powiem na początek, że każdy ma tyle na ile się czuje, a ja czuję się na mniej niż mam.  Dzisiaj mieliśmy grila, był zięć z córką (za miesiąc zostanę dziadkem !) i jeszcze parę młodych osób i przy nich czułem się OK ! To może jeszcze nie jest tak źle !?
Co do ryb, to po moim Tacie, który nie dożył przeprowadzki do Kiełpina, choc ją zaakceptował, zostało mi w spadku sporo sprzętu i choć nie mam karty wędkarskiej ( i nie wiem ją zdobyć) to planuję ( bo bardzo lubię) przygody wędkarskie.
Co myśle o piciu ?
Mam pecha. Zawzw biorę się za pisanie na forum po kilku piwkac, stąd te literówki... :oops: ale co zrobić ? przy sobocie po robocie.... dobre tyskie nie jestzłe...
a polityka ?
zwierzęta lubie
ale są takie ptaki (dwa), których nie cierpie, moze sie komus narażę, ale skoro pytacie to szczerze odpowiadam...
poza tym chyba od 3-4 miesiecy nie oglądam TV, z wiadomościami /bzdetnymi włącznie/ i naprawdę jestem szczęsliwy...
moje hobby to motoryzacja, informatyka i elektronika (choc na poziomie przedszkola póki co) i wszelkiego rodzaju majsterkowanie z modelarstwem włącznie...
prowadzę 2 serwisy internetowe (wyłacznie osobiście /bez zadnego zespołu redakcyjnego/ i non profit), swoją strone firmowa, pomagam niepełnosprawnym kierowcom, przenosze firme do Kiełpina. Mam co robić, to mi wystarczy i jestem prawie szczęśliwy...

WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM ... :oops:

autopol-serwis Z.K.

12

MOGĘ ?

Nie! Nie możesz. Powinieneś napisać podanie do moderatorów, którzy następnie rozpiszą referendum wśród użytkowników.

moje hobby to motoryzacja, informatyka i elektronika

prowadzę 2 serwisy internetowe

Czyli wypadałoby się przywitać w języku webmasterów / programistów:

<?php
echo 'Hello World!';
?>

Witam kolegę.

C'Mon! C'Mon!

13

http://www.vivanco.pl/ac/on/van_Movie_p.gif

witam Kolegów  http://www.autocentrum.pl/gfx/on/driver.gif

autopol-serwis Z.K.

14

Witam serdecznie kolegę ,mam pytanko rybki będziesz łowił na jeziorze dużym czy małym ? bo na raduni nie wolno

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

15

wszelkiego rodzaju majsterkowanie z modelarstwem włącznie...

Odnośnie majsterkowania, polecam ten temat  (na naszym forum jest to temat o zbudowaniu czegoś obok fontanny bez wody):

http://bi.gazeta.pl/im/0/4101/m4101680.mp3

16

Ale firmę będziesz miał w Dzierżążnie, bo zakład który przenosisz tam chyba ma być ?, a od Kiełpina to kawałek drogi

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

17

nie, zakład będzie w Kiełpinie...

autopol-serwis Z.K.

18

Mam prośbę zalikel. czy mógłbyś poprawić adres witryny w profilu? Bo chciałbym obejrzeć witrynę a jestem za leniwy, żeby kopiować URL. Z pewnością pomoże to innym, zainteresowanym użytkownikom.

C'Mon! C'Mon!

19

to ja sie podlacze pod juz istniejacy watek, coby opr nie zebrac:>>

Podobnie jak kolega jestem tu nowa, mieszkam stosunkowo niedlugo w okolicy Kartuz, jeno net mam od dawna:) Nie jestem stara, choc piwo legalnie moge kupic juz od kilku lat;-) coby tu jescze... matka dziecku, zona mezu, fanka Jakuba Wedrowycza i Mordimera Madderdina(co pozwala sie domyslec jaki mam swiatopoglad;-)Zawodowo nie zajmuje sie niczym, hobbystycznie dekupazuje co sie da. To chyba dosc?;-)
Witam was serdecznie, mam nadzieje ze sie zadomowie;-)howk!

Z młodych gniewnych wyrosna kiedys starzy wku*wieni.

20

:mrgreen:  Ale powitanie   :mrgreen:
Jobów nie zbierzesz, bo tu miłe i wesołe towarzycho jest.
Baw się dobrze (jako i my)  :grin: 
Ale nie każ mi abym powtórzył Twój nick, bo sobie jęzor złamałem..

21

Witam was serdecznie

Witam i zapraszam do (jak już napomknął Krecik lol ) jakże przemiłej i fantastycznej zabawy big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

22

Ale nie każ mi abym powtórzył Twój nick, bo sobie jęzor złamałem..

nie taki nick straszny jak go maluja;-) kiedy bylam po prostu -Loki, potem sie tych lokow zrobilo od metra i nigdzie nie moglam konta zalozyc bo nick zajety.... wiec zostalam toksyczna Loki. Wiekszosc ludzi mowi mi "toxi" po prostu;-) thx za mile powitanie;-)

Z młodych gniewnych wyrosna kiedys starzy wku*wieni.

23

Witam was serdecznie, mam nadzieje ze sie zadomowie;-)

Witam smile Mysle ze napewno sie zadomowisz smile

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

24

witam kolezanke
moje gogle wykazaly ze ten jakub wedrowycz chlal bimber klusowal i wykopywal nieboszczykow,i jestes jego fanka???????????????????
tego drugiego to sie boje sprawdzic nawet ,tego mordimera/
ciekawe hobby jak na kobiete :razz:

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

25

za ten nick to przepraszam
miało byc inaczej
ale wypiłem piwko na odwagę żeby sie u Was zameldować (no nie jedno, wiecej ) i tak wyszło
SORRY :oops:

autopol-serwis Z.K.