26

Odp: Witam

Dzisiaj chyba tez piwko wypiłeś   :grin:
Bo my o nicku toxicloki pisaliśmy    :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

27

jakub wedrowycz chlal bimber klusowal i wykopywal nieboszczykow,i jestes jego fanka???????????????????
tego drugiego to sie boje sprawdzic nawet ,tego mordimera/
ciekawe hobby jak na kobiete :razz:

ano;-) To najlepszy wiejski egzorcysta wszystkich kolejnych RP;-) Zeby zrozumiec trzeba przeczytac... i naprawde warto!:) Ten drugi to inkwizytor jego ekscelencji biskupa Hez-Heronu. Tez niezly koles. Palil czarownice, tepil herezje i spiski przeciw kosciolowi, karal grzesznikow.... tyle ze w ksiazce historia kosciola jest nieco.... zmodyfikowana;-) Rowniez polecam szczerze;-)
Fantastyka jest ciekawa;-)Polska w szczegolnosci:)Zreszta -wystarczy wiadomosci czy inne fakty obejrzec i chcesz czy nie widzisz sf;-)

[ Dodano: Sob 19 Maj, 2007 11:07 ]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mordimer_Madderdin
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_W%C4%99drowycz
milej lektury

Z młodych gniewnych wyrosna kiedys starzy wku*wieni.

28

Ten pierwszy pasuje na prezydenta, ten drugi powinien zostać ministrem inkwizytury :razz:

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

29

ministrem inkwizytury... albo szefem radia:> ;-)) Wedrowycz za to nadawalby sie rowniez na ministra zdrowia - twierdzi ze bimber jest dobry na wszystko - dziele z nim ten poglad:))

Z młodych gniewnych wyrosna kiedys starzy wku*wieni.

30

Dzisiaj chyba tez piwko wypiłeś 
Bo my o nicku toxicloki pisaliśmy

sorry
ale to mnie akurat nie interesuje :razz:
to mój post ja go zacząłem żeby się z Wami przywitać
a toksyczneklocki  możecie komentowac przy przy innej okazji :razz:

autopol-serwis Z.K.

31

to mój post ja go zacząłem żeby się z Wami przywitać
a toksyczneklocki możecie komentować przy przy innej okazji

Oj chyba sie zagalopowałeś. Wszyscy widzą, że temat Ty założyłeś ale toxicloki napisała, że również się z wszystkimi przywita i nie będzie w tym celu zakładać nowego tematu skoro jest ten. I bardzo dobrze, przecież Ty nie będziesz się z nami codziennie witał jako nowy użytkownik co nie tongue
I każdy na tym forum ma prawo wypowiadać się na wszystkie tematy niezależnie od tego kto je założył. Ważne żeby było na temat, a to co napisała toxicloki było akurat na temat ("Witam"). Więc chyba jest wszystko ok, co nie wink

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

32

Oj chyba sie zagalopowałeś

oj chyba nie ja sie zagalpowałem, tylko Ty jesteś zbyt serio...
to było w formie zartu :razz:

autopol-serwis Z.K.

33

to było w formie zartu

No to skoro w formie żartu to się nie skumałam tongue
Chociaż w moim odczuciu to wcale tak nie brzmi no ale niech Ci będzie tongue

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

34

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Nazywam się Henryk Mościbrodzki, urodzony 3 maja 1955 roku w Łosicach. Od 1978 mieszkam na Śląsku - aktualnie w Gliwicach. Wojsko odsłużyłem w Żaganiu i w Żarach. Interesuje mnie kooperatyzm, Linux, modelarstwo, radioamatorstwo (krótkofalarstwo) - szczególnie prowadzenie nasłuchów stacji radioamatorskich, turystyka, i jeszcze wiele innych rzeczy. 11 lat byłem aktywnym instruktorem ZHP (od funkcji przybocznego do kwatermistrza hufca). Zajmuje się popularyzacją idei spółdzielczej, tej autentycznej a nie z nazwy. Jestem sygnatariuszem Porozumienia Osób Wspierających Niezależną i Autentyczną Spółdzielczość, które jest ruchem społecznym działającym na rzecz rozwoju autentycznej spółdzielczości. Udzielam się na wielu forach dyskusyjnych, które uważam za dobrą platformę do wymiany poglądów. Od jakiegoś czasu jestem aktywny na Wikipedii. Żonaty od 1989 roku. Członek-założyciel Pro Loquela Silesiana - Towarzystwa Kultywowania i Promowania Ślaskiej Mowy, miłośnik kultury wilamowskiej i języka wilamowskiego.

Tak przy okazji, szukam - chętnych - osób, które chciałby działać na rzecz odrodzenia autentycznej spółdzielczości w Polsce.

35

Witam! Jestem który jestem....

[img]http://img827.imageshack.us/img827/9492/zastalinaaazarodinuuuwp.gif[/img] - "...a po trzecie primo: won z kina i z teatru"!!!

36

Witam wszystkich użytkowników:)

37

witam i dobrej zabawy życzę big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

38

to i ja sie przywitam:) witam wszystkich forumowiczow:)

39

witaj paprotka ładny kwiatku ale trudny w utrzymaniu tongue

Pogodnego dzionka big_smile

40

aj tam aj tam paprotki  nawet w lasach rosną  tongue

41

witam miły administrator forum. Jestem nowym użytkownikiem i będę .. aktywnie uczestniczących : cool:

PETER

42

Witam,
Od dziś obowiązują nowe przepisy kodeksu drogowego. Jak to jest teraz z jazdą na motorowerze. Mam Romet Ogar 900; 49,50 cm3; masa własna 95 kg; maksymalna masa całkowita 250 kg. Mam 32 lat i nie mam żadnego prawa jazdy. Czy od dziś dalej mogę jeździć na motorowerze bez prawa jazdy? Proszę o odpowiedź.
Marta

43

Cześć,
nie musisz wyrabiać i możesz jeździć. Wszyscy którzy ukończyli 18 lat do dnia 18-01-2013 mogą jeździć na dowodzie osobistym lub legitymować się prawem jazdy dowolnej kategorii.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/646613,kto-bedzie-musial-zrobic-prawo-jazdy-na-skuter,id,t.html?cookie=1#czytaj_dalej

Pozdrowienia

44

Witam wszystkich serdecznie wink

interesowałeś się czym jest Kreon ?

45

jankiell napisał/a:

Witam wszystkich serdecznie wink

Witamy smile .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

46

Jestem nowym forumowiczem,witam wszystkich serdecznie.

Jeśli nie możesz poradzić sobie z bólem - nadaj mu sens.

47

Dobri dzéń. ;-) Witam wszystkich.

48

Kiedyś to forum tętniło życiem. Kiedyś, gdy jeszcze i ja pisałam tu codziennie, kilka razy dziennie.. Teraz chciałam wrócić, przywitać się, wypowiedzieć się na jakieś ciekawe tematy, ale cóż dużo mówić.. Na forum nie widać po prostu nikogo. Krecik, stefan, gdzie Wy jesteście u licha?!! Adi, Chestero (zbanowany??? how possible??), Bubu, WK, Lentil... Czy naprawdę to forum wymarło? Ah jo... teraz to na fejsbuku wszyscy siedzą.. A szkoda..

W każdym razie.. Witam (ponownie) wszystkich. DREAMS

49

czesc

50

czesc