51

Odp: Witam

Witamy serdecznie i zachęcamy do napisania o sobie czegoś więcej.

Proszę się wygodnie rozsiąść i pisać big_smile .
.
https://www.deco-strefa.com.pl/galerie/w/witamy-1704-naklejka_8640.jpg

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

52

siemanko wszystkim big_smile jak minął dzionek? Ogólnie pogoda jak na koniec kwietnia niezbyt sprzyjająca na jakieś rodzinne czy towarzyskie wypady, ale mi i mojej rodzinie udało się spędzić miło czas big_smile
Teraz spoookojny wieczorek smile))))

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

53

Witam , jak minęło przedpołudnie bo dla mnie kiepsko może ten wczorajszy zimny i  biały od śniegu dzień tak mnie roztroił .

-- // --

54

Dziś mamy piękną pogodę (nooo pomijając wiatr wink ). Słońce produkuje wit. D3,  więc warto się nasycić słońcem.

Miłego dnia smile

55

No ja z rodzinką skorzystałam z tego dobrodziejstwa big_smile miły dzionek:))

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

56

Czołem!
Co tam u Was dobrego? Piękny dzień dzisiaj za nami, oby takich więcej. big_smile

57

Czekam z utęsknieniem na bzy. W przyrodzie u nas mały poślizg, ale się doczekamy big_smile .

Miłego dnia smile

58

Siemka ludzie co tam u Was dzisiaj?! big_smile Violka, masz już swoje bzy?? big_smile Ja mam dziś naprawdę świetny dzień!!! Dzisiaj urodziny ma moja mama iiiiii.. dostałam pracę w Amazonie!!!!! Jezu ręce mi się trzęsą!!!!
Peace & Love :-)

59

Hej, hej.
Gratuluję pracy, powodzenia.
Bzy wreszcie zaczynają kwitnąć smile .

Miłego dnia smile

60

Dziękuję big_smile
Ja z tego wszystkiego dzisiaj nawet nie zwróciłam uwagi na kwitnące bzy, jutro zobaczę czy jakieś na osiedlu są big_smile

61

Dzisiaj witam i pozdrawiam wszystkie Mamuśki big_smile big_smile big_smile !!

62

http://id.joe.pl/sub_images/pictures/56d624152545e9eb59a6aeb01bad4853_th2.gif

Miłego dnia smile

63

Słonko na niebie - ależ dziękuję było go i moim ogródku co nie miara i kot Sylwester wygrzewający się na ogrodowym krzesełku.

-- // --

64

Udanej niedzieli życzę wszystkim big_smile .

Miłego dnia smile

65

Udanego pierwszego dnia tygodnia! #nienawidzęponiedziałków

66

Dziękujemy i wzajemnie smile .
Jednocześnie serdecznie witamy w naszym gronie.
Zachęcamy do udzielania się, każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie.

Miłego dnia smile

67

novak.djokovic napisał/a:

#nienawidzęponiedziałków

Eee no od razu "nienawidzę".. Czemu tak ostro? Poniedziałek to nowy tydzień, nowy dzień, nowy początek.. Przecież to od nas samych zależy jak spędzimy ten dzień, jak wejdziemy w nowy tydzień. smile Wszystko zaczyna się w naszej głowie. big_smile Jeżeli zdycydujemy, że od tej pory poniedziałek będzie tym najlepszym dniem tygodnia, bo można zacząć wszystko od nowa, albo po prostu można zacząć... odchudzać się, żyć zdrowo, żyć aktywnie, szukać wymarzonej pracy, rzucić pracę nam niemiłą itp itd, to jakoś naszego życia i snu podniesie się tak że sami się zdziwimy!!
Trochę więcej optymizmu i wiary w siebie!!
#kochamponiedziałki

68

#kochamponiedziałki

Tylko po co ten hashtag?

-- // --

69

O Matko Drab!! Przecież zrobiłam to dla przeciwwagi dla hasztagu z poprzedniego pasta. Peace & Love, Miłego dnia !

70

Ello dreams big_smile ale tu bida tongue i stary Drab dalej tu siedzi ? nie dziwię się że tu nikogo ni ma tongue

71

Cześć ,  no jo to z przyzwyczajenia.

-- // --

72

Drab napisał/a:

Cześć ,  no jo to z przyzwyczajenia.

Wszystko się zmienia le stary chess ni tongue

73

Hehe chesterrro skąd piszesz? Z tej bramki proxy co mówiłeś? Czy  jakimś cudem nadwiślańskim z pracy się udało? big_smile Jeny ale mi się mordka cieszy że jesteś big_smile big_smile Pioooooona !

74

Pewno że z bramki tongue Stefaneq jak da bana totak że sam nie rozmieje go zdjąć tongue

75

Cześć, jakiś muzykojeb puszcza muzykę na fula ale doch nie o 5 niech poczeka jutro ma być festyn to się wyszumi!
Miłego dnia, dla muzykojeba również.

-- // --