1

Odp: Dziękujemy Janusz

Wszystkich naszych czytelników z przykrością informujemy, że nie będą już mogli czytać artykułów autorstwa Janusza Świątkowskiego w portalu Kartuzy.info. Janusz nigdy nie ukrywał, że praca w Kartuzy.info będzie tylko pewnym etapem jego kariery. Dziękujemy Januszowi za 11 miesięcy wspólnej pracy w przyjaznej atmosferze i bycie częścią naszego zespołu. Wiele mu zawdzięczamy i wiele się od niego nauczyliśmy. Życzymy Januszowi wszystkiego najlepszego w jego dalszej karierze dziennikarskiej.

2

Powiem krótko :
To nie jest najlepsza wiadomość dla czytelników i użytkowników tego portalu.......
Po prostu żal.......

3

a kilka slow od pozegnanego???ani do widzenia malego??
coz pisze pan fajnie ,zgrabnie lekkim piorem ,celnie ,madrze i widac dziennikarski sznyt.zycze najlepszego  Panu  .
chociaz mnie Pan wkurzyl tym atakiem na Pana Rysia  :razz:
to nie bylo ladne i smaczne.
ale plusy dodatnie zwyciezyly plusy ujemne wiec .zycze DOBREJ i PLATNEJ roboty w tym jak widze wedrownym fachu ,zeby maselka i szyneczki nie braklo.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

4

Dzieki za teksty-reszta jak u WK  cool

5

ludzie przychodzą, odchodzą, czasami cicho, czasami z hukiem - ach te Janusze... cool
co takiego magicznego jest w tym imieniu? :mrgreen:  cool ostatnie teksty Janusza wskazywały wyraźnie, że już mu się nie chce...nie pytam dlaczego, bo i po co, tak to widziałem cool może wsiądziemy Janusz do tego samego samolotu?  cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

6

hmm hmm hmm

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

7

hmm hmm hmm

co to za język? migowy? a co za treść zawiera ta wypowiedź?  cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

8

Szkoda, szkoda, ale powodzenia życzę...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

9

hmm hmm hmm

po mojemu to tzw jezyk morsa
dwie kropki kreska zas dwie kropki i zas kreska i ryplej na dodatek
po morsowemu to znaczy
kulki sztachetka kulki sztachetka kulki sztachetka
szyfr taki

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

10

hmm hmm hmm

po mojemu to tzw jezyk morsa

nie kituj mnie i Ty, morsy nie gadają, bynajmniej o tym w szkole nie było wink  :mrgreen:  cool
a ja dalej nie wiem co Dreams chciała powiedzieć w temacie odejścia Janusza? może to coś ważnego? cool

11

a ja tam powiem "w końcu". Może teraz Janusz zacznie się rozwijać i realizować.

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

12

Pan Janusz ma to coś co powoduje że nawet  pospolity temat z pod jego pióra wychodzi w blasku powodując zainteresowanie czytającego.  Mam  nadzieje że  jeszcze będzie możliwość  poczytania  jego artykułów na stronach  portalu ......... życie jest  pełne niespodzianek.  Dziękuję za ciekawe artykuły i  życzę powodzenia  wink

Pogodnego dzionka big_smile

13

Powodzenia janusz i wszystkiego dobrego...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

14

a ja tam powiem "w końcu".

jak znam zycie to nie o kariere poszlo tylko o kase ...
tak mowili ci co znaja tajemnice Poliszynela.ja nie znam zadnego Poliszynela wiec tylko gdybam sobie .
ile to przyjazni o kase sie posypalo i rozwodow nie tylko malzenskich nastapilo.
se la wi jak mawiaja gorale beskidzcy.

15

Nie wnikam co, jak i dlaczego.
Czekam, aż Janusz sam coś napisze.
Życzę mu oczywiście wszystkiego co najlepsze i dziękuję za to wszystko co wniósł do tego forum i portalu.
Ciekaw jestem, kto miałby go w redakcji portalu zastąpić....

16

dreams napisał/a:   
hmm hmm hmm   

co to za język? migowy? a co za treść zawiera ta wypowiedź? cool

To czasami wiecej znaczy niz słowa.

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

17

A ja sie z panem Januszem pewnie jeszcze wiele razy spotkam wiec nie mowie zegnam tylko dowidzenia smile

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

18

..//..<<..>>//\/ 
co ja powiedziałem?  :mrgreen:  cool

19

ej nie przeklinaj!!! :razz:

20

..//..<<..>>//\/
co ja powiedziałem? :mrgreen: cool

Nie zrozumiales mojej poprzedniej wypowiedzi... Chcialam przez to powiedziec ze czasami gesty (w tym wypadku minki) czasami wiecej znaczą niz wypowiedziane słowa .

21

hmm hmm hmm

hej, gdzie tu gesty? minki? znowu ze mnie robią Gosiewskiego cool

22

Te dziwne znaki ,to jakby trzy nowe szlabany na stacji we Włoszczowej  :mrgreen:

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

23

Nie wnikam co, jak i dlaczego.
Czekam, aż Janusz sam coś napisze.

kreciku z całym szacunkiem ale  nie licz że Janusz coś napisze jak by nie było nawet podczas pracy w info Janusz raczej rzadko sie odzywał.

A ten temat to znowu jakaś "żałoba"  ?

pozdrówka.

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

24

Gligamesh, jeżeli możesz, to napisz jeszcze raz powoli i z zachowaniem jakiejś składni - co właściwie i o kim chciałeś napisać.
Mało kumaty jestem, trzeci raz to przeczytałem i niewiele zrozumiałem.
Jak to mówisz : z całym szacunkiem, ale zrozumieć nijak cię nie idzie.

25

Jeszcze ze 20 razy to przeczytałem i dalej nic.

Może zbyt dociekliwy jestem, ale chciałbym choć raz zrozumieć twoje .......pisanie.