76

Odp: Mechanik polecony.

Baranowski tez do tanich nie nalezy, wiem z wlasnego doswiadczenia, ale zapytac mozna:)

77

Odp: Mechanik polecony.

Hmm ja na ceny nie narzekam... nie wiem smile
Za to nie polecił bym już Markowskiego. Odkąd uczniowie zaczeli tam naprawiać bez nadzoru, nie oddaję tam samochodu. Parę lat temu łożysko koła wbili mi na chama przez co huczało gorzej niż to, które miałem, a znajomemu w maździe iskrami po jakimś szlifowaniem czy cięciem metali zniszczył cała szybę od strony kierowcy. W obu przypadkach chłop nie potrafił powiedzieć nawet słowa "przepraszam". Do tanich też nie należał ale jak coś ma być zrobione dobrze to musi kosztować i jestem w stanie zapłacić więcej.

78

Odp: Mechanik polecony.

arterial napisał/a:

W obu przypadkach chłop nie potrafił powiedzieć nawet słowa "przepraszam". Do tanich też nie należał ale jak coś ma być zrobione dobrze to musi kosztować i jestem w stanie zapłacić więcej.


Przecież ktoś kto nie ma żadnej kultury osobistej nie używa takiego słownictwa. Za to super potrafi blokować drogę, przyspieszać podczas wyprzedzania itd.

79

Odp: Mechanik polecony.

Witam. Widzę, że nie źle tu rozpisaliście się o mechanikach. Z mojej strony mogę polecić JB Service. Od dłuższego czasu naprawiam autko w tym zakładzie i naprawdę narzekać nie mogę ani na obsługę, ani na ceny. Solidni i rzetelni mechanicy!

80

Odp: Mechanik polecony.

I tak trzymaj!

-- // --

81

Odp: Mechanik polecony.

swoją skodę naprawiałem w JB Service w Zukowie. poszło wspomaganie. szybko sobie poradzili. Szerokiej drogi kierowcy:).

82

Odp: Mechanik polecony.

Czy silnik też tam remontują? Szukam właśnie dobrego warsztatu żeby mi ktoś wyremontował. Dobrze jak by tez mieli lawetę.