1

Odp: Temat młodzieżowy

Tak się zastanawiam i zastanawiam co by tu nowego dodać i tak se myślę, że....nic nie wymyślę lol
No więc wymyśliłam, że z tego mojego nic nie wymyślenia Wy, moi Kochani, coś wymyślicie big_smile
lol
No bo jak temat będzie uniwersalny, po prostu gadać będziemy o tym o czym gadać chcemy -  to ani BuBu się nie przyczepi ani w ogóle żadnych komplikacji, co nie big_smile
Tak więc pomóżcie mi i powiedzcie coś "młodzieżowego"  :mrgreen:
pozdrawiam dreams tongue

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

2

Tak więc pomóżcie mi i powiedzcie coś "młodzieżowego" :mrgreen:

coż za wspanialy temat nam sie ukazal smile  smile to moze Dreams powiesz nam cos o sobie? co Lubisz robic w wolnych chwilach? big_smile

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

3

co Lubisz robic w wolnych chwilach?

Najbardziej to spotykać się z przyjaciółmi big_smile
Wtedy jest fajnie big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

4

W wolnych chwilach hmm nie pamiętam nie ma takich jużhehhe
Młodziezowo to moze o modzie...

Dziewczyny co modnego w tym sezonie mamy?? jakie kolory stroje itp...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

5

jakie kolory

Najładniejszy kolor w modzie to czerwony big_smile

Jak to? to kiedy Ty dziewczyny zarywasz?? :mrgreen:  :mrgreen:

6

" Czasem jestem smutna i wesoła czasem,
Czasem lubie lody, czasem spracer lasem.
Lubie gdy ptaki śpiewają,
Lubie szum morskiej wody,
Lubie też słóńca zachody.
Jednak najbardziej to ja lubię Ciebie,
Kiedy jesteś blisko mnie czuję się jak w niebie.
Wiec proszę: bądź zawsze blisko mnie,
I kochaj mnie tak jak ja kocham Cie."

Mała Czarna
26 listopad 2003

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

7

No własnie nie mam od tego wolnych chwil dlatego tak pisze...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

8

W wolnych chwilach jestes na forum smile

9

BuBu się nie przyczepi

Więc może o tym.
Bo moim zdaniem, BuBu wcale się nie czepia, a w tym na co zwraca uwagę, ma wiele racji.
Ja też święty nie jestem i bije się w pierś, ale faktycznie coraz częściej piszemy posty zupełnie nie związane z tematem przewodnim.
Wszyscy się tutaj lubimy i ogólnie jest miła atmosfera, może dlatego moderatorzy przymykają oko na to, ale wierzcie mi - to niewdzięczna fucha i spróbujmy trochę im ułatwić zadanie.
Trzymajmy się tematu, a wszystkie inne "rozmówki" przenieśmy do "klepacza" albo do "konkursów"
Co Wy na to ?

10

Ale Krecik :mrgreen:
Ja to powiedziałam raczej z serdecznością a nie ze złością, a to, że BuBu trzyma porządek, to chwała jej za to big_smile

11

Przecież wiem, że z serdecznością, serio !
Ale z braku innego tematu, myślę że i o tym warto pogadać..........
O trzymaniu się tematu w temacie o braku innego tematu    lol

12

Ale z braku innego tematu, myślę że i o tym warto pogadać..........
O trzymaniu się tematu w temacie o braku innego tematu lol

Ale zakrecona wypowiedz smile

13

O trzymaniu się tematu w temacie o braku innego tematu lol

No jo :mrgreen:  :mrgreen:

14

Dreams to powiedz nam cos o swoim zainteresowaniu kolorem czerwonym smile

15

zainteresowaniu kolorem czerwonym

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Lubie czerwony kolor, mam czerwone buty big_smile no bo wiesz...buty muszą pasować do koloru samochodu...a ktoś kiedyś mi obiecał, że mnie będzie wiózł swoją bryka....a ta bryka tak sie składa czerwona jest big_smile lol lol

16

..a ktoś kiedyś mi obiecał, że mnie będzie wiózł swoją bryka....a ta bryka tak sie składa czerwona jest big_smile lol lol

No nie mow ze ociecalam Ci przejazdzkę samochodem mojej siory tongue tongue

17

No nie mow ze ociecalam Ci przejazdzkę samochodem mojej siory

Nie, tego mi jeszcze nie obiecywałaś :mrgreen:
Ale ktoś inny owszem lol lol lol

18

wow... aż przez chwilę byłam "tematem", ale mnie zaszczyt kopnął... :mrgreen:  lol

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

19

wow... aż przez chwilę byłam "tematem", ale mnie zaszczyt kopnął.

No widzisz big_smile
To wszystko z myślą o forumowiczach, dzisiaj z myślą o Tobie big_smile
lol lol lol

20

To wszystko z myślą o forumowiczach, dzisiaj z myślą o Tobie big_smile
lol :lol lol

To jest dobry pomysł smile Kazdego dnia mozna rozmawiac o kims smile oczywiscie w jego obecnosci tongue

21

Kazdego dnia mozna rozmawiac o kims

Noo szczególnie, że jest nas ok 1000 lol

22

Noo szczególnie, że jest nas ok 1000 lol

Ale udzielajacych jest tak jakos ok 20 pewnie

23

kiedyś bylam na forum pewnego czatu no i tam każdy kto chciał zakładał temat o sobie i mówił "mówcie co chceciej estem otwarty na krytykę..." czy co tam kolwiek oryginalnego udało mu się wymyśleć... no i wiadomo, każdy mówił co chciał, co mu na duszy leżało, że lubi lub nie itp itd... takie tam pierdu pierdu tongue

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

24

"mówcie co chceciej estem otwarty na krytykę..."

No to mówcie lol już się boję lol tylko chcę słyszeć prawdę prawdę i tylko prawdę :mrgreen:

25

Czy młodzież nie posiada dziś własnego zdania, nie ma własnego JA? Zastanawia mnie to naśladowanie innych. Wszystkie młode dziewczyny chodzą w tych samych czapkach, w takich samych fryzurach, w takich samych kolorach i w ogóle wszystko mają to same roll.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile