1

Odp: Kartuzy.info v2 Beta cz.2

Trwające obecnie zmiany  mają na celu dostosowanie  stron, układu  do życzeń  stałych użytkowników. 
Proszę  o  podawanie propozycji .... czego mi brakuje,  co chciałbym zmienić...... może coś nowego zaproponować ...... co gdzieś widziałem  :grin:

Wszelkie propozycje zostaną rozpatrzone i zostanie podany termin ich  ewentualnego wprowadzenia.   Wyboru  które wcześniej, których nie - dokonają sami użytkownicy.

Prosze jednocześnie o nie publikowanie treści nie związanych z tematem ......... bo wszelkie tego typu wpisy będę wraz z pozostałymi modami natychmiast kasować. Dosyć już na tym forum niepotrzebnych docinków......

Pogodnego dzionka big_smile

2

jak ja się w piersi uderzałem, nawet sąsiedzi pytali o co idzie...Stefan, co mam uczynić , abyś mi wybaczył? na piechotkę do sanktuarium, czy wystarczy do akwarium? ludzie jak ja kocham ... no właśnie co ja kocham? piwo, mężatki, Doorsów i ? aha , i to małżeństwo na K. co zmieniło nie tylko mój wizerunek cool także Portalu, jaki ja jestem za to wdzięczny, aż po grób (Stefan , teraz ok?) :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

3

no ok.....  lol
to jest własnie temat do opisywania wszystkich oczekiwań użytkowników od forum i portalu.
Wszystkie pomysły mogące usprawnić wygląd i funkcjonalność naszej strony będą tutaj uważnie rozpatrywane i wprowadzane w życie
Nie wszystko i nie każdemu musi sie tutaj podobać. Właśnie w tym temacie o tym dyskutujemy,  o wszystkim co na tym forum można ulepszyć i poprawić.
lol

4

no proszę nic takiego nie pisałem a posta mi wywalili !!

Człowiek troche prawdy napisał , zwyczajnie wyraził swoją opinie jednak negatywną o firmie ws to posty usuwają i edytują. Jak za czasów komuny ! wolność słowa ? możliwość wyrażania opinie ? jak to mówią srututu.

gorzej niż beznadzieja.

/ pisane na b. szybko

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

5 (edytowany przez krecik 2008-10-07 22:24:17)

http://img265.imageshack.us/img265/6808/573sa2.gif

6

takie Gligi czasy
inni mają np tanie państwo na własność i jak im bele jaki lekarz chce strajkować to policje wyślą żeby rejestracje sprawdzić, na ewentualnych przestępstwach drogowych choćby przyłapać
wolnoś Tomku w swoim domku a przykład idzie z gór-yyyy lol

7 (edytowany przez krecik 2008-10-07 22:24:35)

8

Jak się teraz przekonałem Admin owi jak coś nie pasuje to rzuca danymi na prawo i lewo.

Nie wiem czy wszyscy zauważyli, kto w tej chwili pełni funkcję admina na tym forum.
Może więc obecny admin odpiera zarzuty na które nie zasłużył ?

Jahwe, Twój marny syn Szpieg nie zauważył , tutaj Naczelnym Nadzorcą stał się Stefan, Jahwe co robić? nie mam kasy na takie kwiaty cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

9

szpieg[/b], "]mam kasy na takie kwiaty cool

wystarczy gdy wypijesz za zdrowie nadzorcy  lol

Gligamesh[/b], "]zwyczajnie wyraził swoją opinie jednak negatywną o firmie ws to posty usuwają

to masz problem bo temat dotyczy forum i portalu  a nie firmy ...... firma może sie nie podobać   wink
Możesz skorygować swoje opinie  wiedząc teraz że nie o firmę przecież chodzi .......  jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.......

10

szpieg[/b], "]mam kasy na takie kwiaty cool

wystarczy gdy wypijesz za zdrowie nadzorcy  lol

Stefan, ale dlaczego mam pić? też masz jakieś kompleksy z tego tytułu, że Ty już nie? a mogę zjeść np. pączka? kocham te klimaty Stefanie , takie małe, takie swojskie, takie jednak formowe, a o czym jest temat wiodący? i tak chodziło o picie :mrgreen:  cool

11 (edytowany przez krecik 2008-10-07 22:24:53)

12

Krecik, i tak chodzi o to, że budujemy/cie cokolwiek na legendzie opoja piwnego, a nie wiedziałeś? na jakiejś opoce zawsze musi coś powstać :mrgreen:  cool

[ Dodano: Pią 25 Maj, 2007 22:17 ]

jeżeli ktos chciałby coś dodać w sprawie nowej szaty graficznej forum i portalu to proszę do cz.2, a na razie temat zamykam bo stał sie polem wpisów nie na temat, albo nie związanych z tematem.......

więc ja mam pomysł, aby w logo Portalu była facjata "Pięknego Maryjana", naprawdę chwyta, widziałem jak uczennice z Carosa się śliniły nie tylko na jego portfel, wszak to Wasz przyjaciel :mrgreen:  cool to Wasz Guru, ja kiedyś (przyznaje bez bicia, idiotą byłem większym jak obecnie) uwierzyłem w jego prześladowania, ale że w Was trwa to zamiłowanie do dewianta? cool

13

uprzejmie Cie prosze
ODPUSC

prawda Cie wyzwoli :razz:

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

14

WK ok, chociaż Ciebie posłucham boś szczery i przyjazny Szpiegowi, ale im i tak nie odpuszczę...naprawdę czekałem na ich klony Mordeczko-Janosiko-podobne, ale Wielebny Stefan ich podobno zbanował, nie dopuścił do głosu nawet (jak ja mu wierzę, bardziej jak teściowej) :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  cool

15

o masz problem bo temat dotyczy forum i portalu a nie firmy ...... firma może sie nie podobać wink

walka przeszła na Stefana do którego naprawdę nic nie mam, więc wypadam z gry.

wracając do tematu strony, w wcześniejszych wypowiedziach sugerowałem że w tworzeniu portalu maczał palce nie jaki agent " Bigismall", chciałbym to skorygować by nie było potem nieporozumień, jest to spoko człek z wiedza która pozwala mu zrobić coś znacznie lepszego.
Samego  Bigismall przepraszam za moją pomyłkę a innym powtarzam to nie on robił to "coś". 

(sory za formę wypowiedzi ale jestem zmęczony)

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

16

mozesz tak jak wszyscy ..... tych zasad nie zmieniamy, bez sztuczności ...... swobodnie  ale bez  osobistych  wycieczek  i  insynuacji
Każda  konstruktywna  opinia jest na wagę złota ........ Twoja również, tym bardziej że wiesz o czym piszesz .... 

Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi to będziesz miał okazje pogadać sobie z 'agentem',  możliwe że tutaj na forum   lol

17

krecik[/b], "]Proszę w takim razie, o wnikliwe rozpatrzenie mojego wniosku, aby dział "O Portalu" wraz z wszystkimi tematami, był dostępny tylko i wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.
Tematy tam poruszane dotyczą wyłącznie spraw forum i portalu, więc moim zdaniem nie muszą być widoczne dla przypadkowych osób wchodzących z "Googli" dla poczytania...

Właśnie.   Propozycja wydaje sie rozsądna, proszę  o  opinie..........

18

dołączam moje poparcie

"...tako rzecze Zaratustra..."

19

Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi to będziesz miał okazje pogadać sobie z 'agentem', możliwe że tutaj na forum

nie muszę mam gg... po za tym co tu pisać ? to co wszyscy wiedza ? -> beznadzieja..

też popieram.

20

ja pierdziele, to Stefan tu specjlanie nowy temat zakłada aby w końcu było na temat, a wy i tak swoje....

Właśnie. Propozycja wydaje sie rozsądna, proszę o opinie..........

Popieram... także uważam, że ta część forum powinna być niedostępna dla gości...

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

21

niejako po czasie informuję użytkowników którzy mają ustawione automatyczne logowanie że ten  dział jest już niedostępny dla nie zalogowanych .....

słabe zainteresowanie 'klepaczem'  oraz znacznie większe formą dostępną w jednym z konkursów, podsunęło myśl zastąpienia tego wszystkiego  specjalnym  wątkiem gdzie użytkownicy  mogą do woli  klikać......
pomysł krecika się sprawdził ....... super  lol

jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły ........ każda sugestia  będzie traktowana poważnie, rozważona ...... chcielibyśmy  aby strony tego forum  były przyjazne  dla  stałych użytkowników oraz zachęcały  czytających  do wspólnego  tworzenia..... 

aby to forum było otwartym źródłem  informacji o problemach  dnia codziennego ......

aby odwiedzający naszą  krainę  brudnych jezior  wchodząc na stronę  forum   czuli potrzebę  podzielenia  się swoimi  odczuciami  związanymi z pobytem......jednocześnie aby przed odwiedzeniem  mieli możliwość  poznania  regionu do którego sie wybierają

zapraszam  do wspólnego tworzenia  ..........

22

niestety nie bedzie na temat
rozmawialem ostanio przez sluchawke telefoniczna z miom kolega Januszem zwanym Szpiegiem.Prosilem Go zeby dal sobie spokoj z awanturami na forum .
Moj kolega zapytal mnie na to gdzie bylem kiedy wylewano na niego i na Jego Rodzine kubly pomyj.Ma racje.
Moze i gdzies tam stanalem w Jego obronie ale widac za slabo.
Janusz
NURZANIE TWOJEJ RODZINY W PODLOSCIACH NA TYM FORUM BYLO DRANSTWEM
przepros  Kasie i Weroniczke w moim imieniu
za to ,ze odzywalem sie za slabo.
wiesz ,ze malo kto jak my dwaj sie potrafimy poklocic
ale wiedz ,ze ja pamietam co dla mnie zrobiles.
Janusz -nie chce sie klocic ze Stefanem,Krecikiem(tym bardziej ,ze Tego akurat polubilem)wiesz ,ze mordki( tu pamietaj ,ze to wcale nie pan Bratek :razz: )sa mi obce.
Moze i masz z deklem ale kto nie ma?

dla mnie jestes OK.Amen.

[ Dodano: Wto 29 Maj, 2007 11:53 ]
Panie Stefciu
czy jak mam napisane 1200 postow to bym mogl miec jedna ,mala prosbe?
daj mi Pan tez ostrzezenie bo kurde piwa nie moge wypic ze szpiegiem ani z kulckiriu
smieja sie ze mnie ,ze wazeliniarz jestem
a wstyd to jest
'prosbe swoja motywuje tym iz rodzine liczna majac na utrzymaniu o kolegach pamietac tez bym chcial coby ten glupi usmiech im znikl z twarzy ich"

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

23

na specjalne życzenie to da się zrobić.....  lol
jednak jest mały problem, u szpiega jak i kulckiniu  trwa już odliczanie ....... do  kasacji  ostrzeżenia ...... gdy im zniknie ostrzeżenie znowu z piwa nici bo twoje jeszcze by było .....  lol

24

no ale rany beda sie liczyc Panie Stefku. :smile:
dawaj Pan te czerwone kreske ,sie odczepia odemnie.

25

dodanie tej czerwonej kreski pod Twoim nickiem  byłoby bardzo  nie w porządku .......
dlatego skracam  odliczanie  kolegom .... tym bardziej że ich zachowanie po owym feralnym dniu jest  poprawne ...... mam nadzieje że takie pozostanie .....  :razz: