26

Odp: Kartuzy.info v2 Beta cz.2

GLIGAMESH napisał:

Nie podejrzewam że ujawnienie danych wyrządzi mi jakąś krzywdę / stratę moralną / finansową, jeśli jednak się tak stanie to pewno nie omieszkam podjąć kroków w kierunku ukarania Bartosza Kitowskiego i Zamknięcia forum. (teraz mi się od userów dostanie  )

W końcu polityki prywatności ktoś sobie z nudów nie wymyślił.

Dawno mnie tutaj nie było i zaraz znikam. Mam wielki żal do ADMIN-a i STEFANa, dlatego się tutaj nie udzielam. Chciałbym tylko zwrócić uwagę GLIGAMESH na jedną rzecz. Powołuje się Pan na zapisy (artykuły) Konstytucji RP, więc dziwię, że nie zna Pan na przykład Prawa prasowego. Portal Kartuzy.info jest de facto gazetą (tak stanowią przepisy), wymaga rejestracji w sądzie, również forum jest jego częścią składową. Zatem pownien Pan wiedzieć, że art. 49, w powiązaniu z art. 15, Prawa prasowego przewiduje grzywnę lub karę pozbawienia wolności za "ujawnienie danych umożliwiających identyfikację autora listu do redakcji itp., jak również osób udzielających informacji opublikowanych albo przekazanych do opublikowania". Nie rozumiem, o co podnosi Pan larum? Nie upoważnił Pan nikogo do ujawniania swojego nazwiska, to może Pan w każdej chwili złożyć zawiadomienie w prokuraturze. Zapewniam, że osoby, które ujawniły Pana nazwisko, zostaną ukarane. Sprawdzałem to, gdyż chciałem pisać tekst na ten temat. To jednak doprowadziłoby do kolejnej pyskówki z Kartuzy.info (choć nie ma już Janusza Świątkowskiego). Zrezygnowłem z tekstu też dlatego, gdyż akurat Pana - GLIGAMESH - nie za bardzo mam ochotę brać w obronę.

P.S.
Proszę nie odpowiadać na forum, gdyż zajrzałem tu po raz pierwszy od pół roku (ewentualnie na mój e-mail z Kuriera Kartuskiego - a czyta Pan regularnie), gdyż przez co najmniej najbliższe pół roku nie będę tutaj zaglądać.

27

gdyż przez co najmniej najbliższe pół roku nie będę tutaj zaglądać.

Bo strach czy wstyd ??

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

28

gdyż przez co najmniej najbliższe pół roku nie będę tutaj zaglądać.

Bo strach czy wstyd ??

a może jest jeszcze 3 powód? rozumiem Pana Ryszarda , sorry już spadam cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

29

Ryszard Wenta,  Dziękuję za uwagę, zastanowię się nad tym. Prawdę mówiąc o tym nie wiedziałem. Jak widać jednak praktyka jest czymś niezbędnym.

Bo strach czy wstyd ??

bo nie ma po co tu zaglądać.

[ Dodano: Sro 30 Maj, 2007 23:01 ]
no tylko widzę że jednak B.K sie niesamowicie boi bo usunął moje dane... heeh no tak..

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

30

to może Pan w każdej chwili złożyć zawiadomienie w prokuraturze

A to by było pewnie Panu na rękę co ?

a może jest jeszcze 3 powód?

To jeżeli nie tu to masz mojego maila nie ? napisz coś jeżeli o czyms nie wiem. Wiesz ja młody jeszcze jestem i taki niekumaty :mrgreen:

bo nie ma po co tu zaglądać. :?:

To po co zaglądasz :!:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

31

To po co zaglądasz

bo forum jest dla wszystkich

swoją drogą ciekawe jest to, że nagle dane Gligiego znikneły... oj nieładnie... :?

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

32

A może skonczmy raz na zawsze z tym tematem.

"...tako rzecze Zaratustra..."

33

popieram...
niech to bedzie w końcu temat dotyczący wyglądu i funkcjonalności portalu a nie osobistych wycieczek...

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

34

bo nie ma po co tu zaglądać.

To po co zaglądasz :!:

w "Małym Księciu" na jednej z planet był pijak, kiedy spytano się go dlaczego pije, ten odpowiedział że pije po to aby zapomnieć że pije.  Tak samo Gligi, wiedząc że to forum to " brud, smród syf i kiła" dalej zagląda by móc sprawdzić, czy aby przypadkiem smród nie zmienił zapachu, i nie zaczął np pachnieć

http://alisonhmade.blogspot.com/

35

To po co zaglądasz

jak byś nie zauważył uczestniczę tylko w nielicznych tematach takich jak ten necik i rowery, choć i to jest bez sensu.

wyglądu i funkcjonalności portalu

ale co tu pisać, wygląd jest ohydny a funkcjonalności po prostu brak ;]

ale oky ;]

społecznik, chyba po raz pierwszy mogę się z tobą zgodzić.... (pisane w "")

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

36

Oj Gligi przeczytaj ze zrozumieniem , zastanów się , zinterpretuj a wtedy napisz i powiedz...

Mnie się wydaje że co do srania w gacie, to pewnie byłby gdyby ktoś miał  "cochones", bez nich to trudno po biegnąc na 3 maja, a spekulantów ci u nas dostatek.

37

Bajusia ja, baiśsia ty, bajacca ciabie, bajacca mianie.

Chavajsia ŭ bulbu!

Jak ktoś coś zrobi a potem się wycofuje, to znaczy, że się boi! Jak ktoś się boi, to niech się chowa w ziemniaki!

C'Mon! C'Mon!

38

Zawsze można przejść kuracje u alergologa a potem zmienic osobowosc

39

1. Ani się nie boję ani też się nie ukrywam. Gdybym chciał się chować to przynajmniej bym sobie bardziej anonimowy adres wymyślił.
2. Skoro tak bardzo Ci zależy, żeby mnie poznać, to zamiast za mną łazić - po prostu podejdź i się przywitaj. Większość ludzi tak robi, to podobno jest łatwiejsze.

C'Mon! C'Mon!

40

to zamiast za mną łazić - po prostu podejdź i się przywitaj. Większość ludzi tak robi, to podobno jest łatwiejsze.

qrcze masz szczęście jak mnie widzi to w tył zwrot i byle jak najdalej...

41

Ja wiem, czy to szczęście?
Podszedłby albo z piwem albo w zęby dał, bo ja już кур... nie wiem co i jak.
Tak się cieszyłem, że bluzgam a cenzor nie zaskoczył... a tu <.....>...

C'Mon! C'Mon!

42

w tym całym bagnie to tylko BuBu ma racje, jest to totalnie nie na temat.

43

Tak w kotka i myszkę się będziemy bawić? My zakładamy a oni usuwają...

C'Mon! C'Mon!

44

to zamiast za mną łazić - po prostu podejdź i się przywitaj. Większość ludzi tak robi, to podobno jest łatwiejsze.

witam w klubie cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

45

:idea: Ok panowie. Od tego momentu zamiast dziewczyny bede zabierał na spacery któregoś z Was.

C'Mon! C'Mon!

46

Mam cichą nadzieje że kiedyś wam sie znudzi to rozdzieranie kotka za pomocą klawiaturki  lol
Przy okazji przypominam że temat w którym piszemy  dotyczy zmian na forum ....... aby to forum było bardziej przyjazne dla stałych użytkowników  oraz swoją  treścią  zachecało  wchodzących  przypadkowo  do pozostania stałym  czytelnikiem.  Taki blekot  z zacietą płytą z pewnością temu  nie pomaga.......   na dłuższą metę jest nie do przyjęcia.
Jest coraz cieplej, trawka zielona ....... na osobiste wycieczki proponuje  zieloną murawę...... tylko  trzeba mieć troche cywilnej odwagi  żeby pójść do redakcji wcześniej się umówiwszy, jeżeli  ktoś ma jakieś uwagi do kogoś....... wyznawanie zasady że 'w kupie siła'  nie zawsze popłaca, trochę mało do pieczenia chleba.....

Dane osobowe o których piszecie to ja wyciąłem, jako :

Gligamesh[/b], "]oczywiście stefcio jako podły adwokat diabła

od początku mi nie pasiło  takie rozwiązanie ........ gdy otrzymałem uprawnienia, usunąłem.....

to by było Panowie na tyle ........ mam nadzieje ze czas  zmian podejścia do co poniektórych spraw  już nadszedł..... wink

Pogodnego dzionka big_smile

47

więc może nowy temat? Co kto ma do kogo i dlaczego?
mnie to już nie interesi bo powoli , a skutecznie się pakuję cool jednak swoje też bym .... cool

48

Stefan - Ale o czym Ty w ogóle piszesz? Ja jestem śledzony i źle się z tym czuje! Zastanawiam się czy jutro nie znajdę społecznika w lodówce.

trawka zielona

nie?
Oto dowodzik:
http://ispb.univ-lyon1.fr/cours/botanique/photos_dicoty/dico%20A%20a%20C/Cannabis%20sativa.jpg

C'Mon! C'Mon!

49

Od tego momentu zamiast dziewczyny bede zabierał na spacery któregoś z Was.

nie no czuje się zaszczycony ... ale wybacz wole płeć przeciwną tongue

Mam cichą nadzieje że kiedyś wam sie znudzi to rozdzieranie kotka za pomocą klawiaturki

daj sie pobawić, dzołk. Tak na powage to sie powinieneś cieszyć bo nabijamy koniekturę ;]

Przy okazji przypominam że temat w którym piszemy dotyczy zmian na forum

tak wiemy i juz złożem propozycję, jednak tu of topic jest bardzo w modzie więc :>

przyjazne dla stałych użytkowników

fakt bo nowych jakąś brak

swoją treścią zachecało wchodzących przypadkowo do pozostania stałym czytelnikiem

nawet jak "nas" tu nie ma to działanie jest raczej przeciwne. Tak samo jak treść wiadomości -> nie obrażając stażystów (autorów), bo dziennikarzy tam to już chyba nie ma.

itd...

mam nadzieje ze czas zmian podejścia do co poniektórych spraw już nadszedł....

a no.. jest tu coraz nudniej ;] powinieneś nas tu jakąś zatrzymać, zmobilizować czy cóś tongue

Kulcikriu, trawka faktycznie kusi, stefan może sie wybierzmy.. ? tongue

Co kto ma do kogo i dlaczego?

może jednak lepiej nie, jeszcze by sie niektórzy zapomnieli i co ?

Oczywiście pisze tu tylko to co widzę, no troszeczkę "igrając" ze stefciem ;] chłop twardy da rade (a masz za nintendo big_smile)

50

Jakie to było N? NES, SNES, czy któreś z nowszych?
Tak pytam, bo też zawsze lubiłem N i chętnie bym jakieś kupił (SNES lub N64)...

C'Mon! C'Mon!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź