51

Odp: Kartuzy.info v2 Beta cz.2

Ja mam pomysł takowy, co tam nowy temat, załóżcie nowy portal, nowe forum w ogóle sprawe niezalezną i niezwiązaną z regionem. Portal "anty.pl", będziecie miec frekwencję większą od czegokolwiek innego. Bez cenzora, bez admina itd.

"...tako rzecze Zaratustra..."

52

Mili Panstwo
Szpiegu,Kulcikriu,Gligameshu i inni koledzy i kolezanki-a moze jednak dajmy sobie na luz?Stefan zostal nowym adminem forum,swoja osoba firmuje to co bedzie sie dzialo,ma wieksze uprawnienia to moze odpuscmy od tego "szpileczkowania".kazdy gdzies ''wali byki"ale tez kazdy ma szanse zeby cos zmienic na lepsze.po co nam atmosfera wiecznych dasow i  wymowek.dajmy czas na patrzenie do przodu.wystarczajaco po mojemu padlo slow.dajmy spokoj.
to prosba tylko
moge nawet ladniej poprosic jak chcecie :smile:

dzisiaj dzien dziecka a kazdy wszak czyims dzieckiem jest ,wiec jako te dzieci zakopmy nasze  grabelki i szufelki ,fochy i anse,zale i bole.ja moje wywalam na smietnik ...

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

53

Kraku, zajęte.... a jak bym robił to potraktowałbym sprawę poważnie a nie jak "zabawę", ale nie mam na to ani czasu ani chęci no i jakaś kasy też niezbyt.

WK, ogólnie mówisz dobrze, jednak z biegiem lat jak sam wiesz właściciele totalnie niczego sie nie nauczyli więc pisanie o jakiejkolwiek przyszłości raczej mija się z celem.

ale ok odpadam od tematu (również z braku czasu).

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

54 (edytowany przez krecik 2008-10-07 22:25:46)

http://img265.imageshack.us/img265/6808/573sa2.gif

55

dzisiaj dzien dziecka a kazdy wszak czyims dzieckiem jest

tak się składa, że pierwszy raz w życiu Dzień Dziecka nie dla mnie,od blisko dwóch miesięcy jestem sierotą, całkowitą sierotą... cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

56

Gligameshu mnie chodzilo o taka gruba kreske w temacie wzajemnych uszczypliwosci.ale ,ze i Tobie i mnie gruba kreska sie zle kojarzy to tak napisalem dookola.
Szpiegu -zawsze bedziesz dzieckiem swoich rodzicow(nieodzalowanych)
ja wierze ,ze ludzkie zycie nie konczy sie tu na ziemi bo inaczej to wszystko byloby bezsensowane.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

57

Przyłączam się do WK, dobrze prawi  :smile:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

58

Trochę racji w tym jest WK (ale nie przesadzajmy!) W sumie posuniecie ex-admina jest sensowne, niby PiaR forum się poprawi... no niby tak... ale miało być bez złośliwości... czas mi na emeryturę.

C'Mon! C'Mon!

59

WK jak Mazowiecki onegdaj, "gruba kreska", siła spokoju i takie tam...jestem pod wrażeniem :mrgreen:  cool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

60

Zwracam się teraz do admina. Przestaję śledzic i odwiedzac ten temat i proszę jeśli ilośc postów tu przekroczy 500 czy cos takiego a ja ich nie bede czytał to prosze nie blokowac wysylania do mnie powiadomien o innych tematach.

"...tako rzecze Zaratustra..."

61

krecik,.. więc teoria jest prosta, nie jest to żadne uwalnianie forum czy coś w tym stylu  Jednak jak już wiadomo nikogo to nie obchodzi (w szczególności userów co jest żałosne). Podczas rozmów z prokuraturą itd firma upierała się że forum = listy do redakcji, no to piękna wolność słowa (tym się reklamowali...?), cenzura ze strony właściciela techniką co mi się nie podoba to out. 

Przyłączam się do WK, dobrze prawi

me 2

Kraku niezłe, ale fakt że natrętne oftopicownie w każdym temacie jest dość uciążliwe... ale cóż taka tu jest społeczność ;]

No a teraz na temat, funkcjonalność... czy ktoś do cho.... może w końcu naprawić to forum ? tylko tu trzeba odświeżać cofać itd z czasem robi się to bardzo uciążliwe...

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

62

oj ludzie... ale przynudzacie, ile można wciąż ciągnąć to samo.............

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

63

ale fakt że natrętne oftopicownie w każdym temacie jest dość uciążliwe... ale cóż taka tu jest społeczność ;] albo raczej brak zasada i niezbyt sprawi moderatorzy... (czy jakąś tak..)

Aj Gligamesh weź że nie narzekaj tyle tongue
Ty nawet przystojny jesteś, a taki maruda tongue nie wiesz, że złość piękności szkodzi?? tongue

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

64

Ty nawet przystojny jesteś, a taki maruda

oj zaczynam się bac tongue

Aj Gligamesh weź że nie narzekaj tyle

dobra niech będzie tongue

65

Ty nawet przystojny jesteś

:evil:  :evil:  :evil:  :razz:

66

oj zaczynam się bac tongue

Spoko, nie ma czego big_smile wink

dobra niech będzie tongue

No ja myslę tongue wink

:evil: :evil: :evil: :razz:

No co? Ciebie nie było i teraz się nie rzucaj :evil:
hm...szkoda :cry: no ale w myśl repertuaru pewnego pana...ja wiedziałam, że tak będzie tongue

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

67

Ciebie nie było i teraz się nie rzucaj

Oj byłem Ci ja byłem (Lentil może poświadczyć) ale tylko chwilkę....

68

Spoko, nie ma czego

jasne, teraz czuje się śledzony, na mieście się nie można pokazać. hmm może się przefarbuje na niebiesko bym sie w oczy nie rzucał itd. ;]

69

jasne, teraz czuje się śledzony,

Hej no co Ty taki podejrzliwy jesteś? Ja tu z życzliwości a Ty od razu, że śledzony się czujesz... :???:

70

co do portalu:

kto wymyślił to ładowanie strony na forum?? To, ze mi sie dół ładuje mnie to g**** obchodzi, wczytuję sie w górę, przecież to nic nie przyspiesza.

Widzę, że nowa strona główna, te ikonki są fajne, ale to szarawe coś, zrobione w kilka minut w Photoshopie mnie przynajmniej odstrasza.

Może przydałoby się rozszerzyć listę wiadomości z obrazkami i wstępem np. do 5. Teraz ostatnio jest więcej wiadomości (brawo)

71

kto wymyślił to ładowanie strony na forum?? To, ze mi sie dół ładuje mnie to g**** obchodzi, wczytuję sie w górę, przecież to nic nie przyspiesza.

noooo dokładnie :shock:
i jeszcze co mnie leczy, to często występujące "nie określono typu postu" :shock:  :evil:  :evil:  :evil:

72

Ja sobie pozwolę, choć się w ogóle na tym nie znam, powiedzieć co ja bym chciała tongue
No ja to bym chciała żeby np strona główna nie była tak śmiertelnie biała tylko miała jakiś ciepły kolor. Myślę, że by fajniej było... Ale ja się nie znam. Zgadzam się z szuciem.

73

zrobione w kilka minut w Photoshopie mnie przynajmniej odstrasza

sekund :]

to często występujące "nie określono typu postu"

no leczy leczy... ale jak sie podwójnie zalogujesz to tez sie wali ;]

dreams, a no tez może być... home portalu mógłby przestać być ulotką reklamową.

i jeszcze ad fotografii w artach, przydały by się jakieś ludzkie i nie 99% zwalonych z neta ! ktoś tam wychodzi z budynku ? nie wspomnę o obiecankach że miały być duże..

lol nie tylko ja marudzę ;]

74

Mnie krew jasna zalewa.... i była bym wdzięczna, gdyby admin naprawdę coś zrobił z tym forum... jak już ktoś pisał a ja potwierdziłam wyżej
to całe "ładowanie się strony" NIC nie daje, bo może to ja dziwna jestem, ale lubię stronę czytać od góry, a nie od dołu... który zdążę przeczytać jeszcze zanim to cholerstwo na górze mi zniknie :evil:
druga rzecz, to wspaniałe "nie określono typu postu"... tylko dzięki temu tracę tyle czasu [fakt faktem, zawsze korzystam z "szybkiej odpowiedzi", ale jak pisałam odpowiedzi "normlanie" to też mi to wyskakiwało] ale muszę się cofnąć, skopiować to co napisałam, aby tego nei stracić, odświerzyć stronę aby sprawdzić, czy to się aby jednka nie zapisało, jeśli nie to znów to napisać... i oczywiście kończy się to powodzeniem, tylko jeśli znów nie wyskoczy mi "nie określono typu postu" ;]
poza tym chyba na żadnej innej stronie nie muli mi tak przeglądarka jak na tym forum...

edit, chcę to słać i co?!?! INFORMACJA, NIE OKREŚLONO TYPU POSTU! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

75

Gdzie forum znikneło...
nie ma regionalnego hhe jest tylko komentareze do wiadomości i o portalu

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]