76

Odp: Kartuzy.info v2 Beta cz.2

widocznie się nie załadowało do końca...
i przypomniało mi się jeszcze coś, jak już uda mi się wysłać wiadomość i forum samo się ładuje na stronie na którąta wiadomośćzostała wysłana to ni raz było tak, że miałam tylko... środek, bo ani góra się nie załadowała ani dól...

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

77

Qrcze u mnie wszystko działa dobrze smile

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

78

no to Ci zazdroszczę... :?
bo wolę nie mówić, co mi się znowu przytrafiło.... ;] ;] ;]

79

No kurde nie mam forum tylko 3 pierwsze tematy kartuzy info... co jest,,,>>

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

80

Może odśwież?? ja niekiedy musze to robić kilka razy... :???:

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

81

Przez nieprzeczytane wejsc mogę.... ale ni cholere się samo forum nie otwiera.... kurde....

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2007 11:08 ]
Jak jestem nie zalogowany to widzę oczywiście całość a po zalogowaniu nie ma niczego (prawie)

82

spróbuj klknąć na widoczne nagłówki, powinny sie rozwinąć ......
potem w opcjach mozna usunąc ciasteczka, duża ilość słodkości  bywa  szkodliwa  wink

Pogodnego dzionka big_smile

83

spróbuj klknąć na widoczne nagłówki, powinny sie rozwinąć ......

Ale głupek jestem przyznaje.... wystarczyło kliknąć na pasek z nazwą forum regionalne by się rozwinęło.... :oops:
Dzięki stefek...

84

admin **cenzura** forum **cenzura** portal tez **cenzura** tongue mi tam pasi ta tandeta smile

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2007 13:34 ]
cenzura = p u p a

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

85

Bubu -> zrobiłem kilka zmian, które przyspieszą ładowanie stron. Komunikat "NIE OKREŚLONO TYPU POSTU" powinien również przestać się pojawiać. Gdyby było inaczej, podeślij mi dokładny opis sytuacji, w której to się dzieje - adres strony i opis czynności, którą wykonałaś.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

86

stefan, nie wq... mnie z tymi swoimi śmiesznymi ostrzeżeniami, jak ty bluzgałeś na ludzi nikt nic nie mówił. Cenzurant od 7 boleści sie znalazł.

Ad forum... nie jest żle chciałem dodać odpowiedzieć to sie musiałem 4 razy zalogować i 6 razy powtórzyć wpis ;]  niezłe te zmiany.

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

87

Gligamesh[/b], "]stefan, nie wq... mnie z tymi swoimi śmiesznymi ostrzeżeniami,

chcesz popsioczyć na pogode, ok
na dziury w jezdni, ok
na klienta  który sie rozmyslił, ok - tylko anonimowo .....
chcesz popsioczyć na forum, dobrze tylko najpierw sprawdź czy usterka nie w twoim kompie..... bo ja nie mam problemów z logowaniem ......
jedynie od czasu  do czasu  przy wysyłaniu pojawia sie pusta biała strona ...... ale to jest sprawdzane a fakt że pojawia sie nie zawsze może sugerować że z moim kompem coś nie tak .....
tylko dlaczego psioczysz i to jeszcze tak dosadnie :

Gligamesh[/b], "]admin **cenzura** forum **cenzura** portal tez **cenzura**

za ten cytat dostałeś ostrzeżenie, na razie tylko jedno .........ciesz sie że tylko jedno
zanim napiszesz kolejny paszkwil ugryź sie może w język......

Pogodnego dzionka big_smile

88

podeślij mi dokładny opis sytuacji, w której to się dzieje - adres strony i opis czynności, którą wykonałaś.

ja to mogę już teraz napisać
sytuacja - bubu chce wysłać post za pomocą [jak zwykle] szybkiej odpowiedzi [jak już wyżej wspomniałam, przy normalnej odpowiedzi też mi się to pojawiało], jednak często przy próbie wysłania pokazywała się strona z informacją "Nie określono typu postu"[zależnie od "widzimisie" ten post zapisywał się, lub nie]
jeśli chodzi o adres strony, to miało to miejsce w każdym możliwym temacie, w którym się wypowiadałam
czynności które wykonywałam, cofałam stronę, wycinałam tekst, żeby go nie stracić, odświeżałam, żeby sprawdzić czy post się zapisał czy nie, potem znów wklejałam tekst i wysyłałam... zazwyczaj za drugim razem wszystko było ok, ale też nie zawsze, czasem akcja typu "Nie określono.." się powtarzała...
ale dziękuję za jakiś ruch w tym kierunku...

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2007 14:27 ]
noooo i dziękuję, że w końcu forum ładuje się tak szybko, jak to było wcześniej, brakowało mi tego :shock:

89

No dokładnie, ja też nie mam problemu z logowaniem, czasem zdarzy mi się sytuacja, o której wspomina BuBu, ale też rzadko. Na niektórych nie ma rady i zawsze będą obrażać innych, nie mam sensu Stefanie z nim dyskutować, szkoda nerwów...

90

Ja problemów z logowaniem też nigdy nie miałam... ale póki co jestem zadowolona, że i reszta dobrze mi działa :mrgreen: bo w normalnych warunkach to już mnie powinno zalewać, a się tak nie dzieje :mrgreen:

91

Mi tez tylko czasami wyskakuje że nie okreslono typu postu :???:

A jak w domku jestem to jakiej strony bym nie otworzyła zawsze jest "błąd na stronie" i muszę odświeżać ale to może i mój komp winny :???:
A poza tym to wszystko super działa :grin:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

92

jedynie od czasu do czasu przy wysyłaniu pojawia sie pusta biała strona

no więc chyba masz problemy nie ?

Korzystam z 10 (4 phpbb) for i z żadnymi nie mam problemów.. faktycznie to vista po prostu was nie lubi ;] -> nie rozśmieszaj ludzi, po za tym nie wiem czy jesteś tak zadufany  czy tobie tyle płacą ale nie tylko ja mam z tym forum problemy ! (eh...)

ciesz sie że tylko jedno
zanim napiszesz kolejny paszkwil ugryź sie może w język......

a co za różnica ? wybacz stefcio ale mi to wisi ;]  jak będę chciał coś napisać to zawsze mogę sobie pozakładać stertę kont..

Pewna osoba którą wczoraj spotkałem na mieście powiedziała "nie wychylaj się ponad tendete bo hołota nie chce nic lepszego". żeby nie było to cytat.. ;] nie powiem kto to taki, ale nie raz ją chwaliliście ;] A no i ona zna was i wy ją.

93

nie wychylaj się ponad tendete bo hołota nie chce nic lepszego

Ja to bym przekręcił i i naczej zrozumiał..... ze twoje tandetne wypowiedzi pasują do ciebie idealnie choc hołota to mało powiedziane....

94

żartobliwie ... "o wilku mowa"  wink

zakładając że się z Tobą zgodzę , jestem tandeciarzem. ok ale staram się z tym coś zrobić a nie jak wielu ją akceptować / promować / karcić ambitnych, wybaczcie że totalne minimum mi nie wystarcza. Przepraszam (...)

95

Przepraszam (...)

big_smile big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

96

big_smile big_smile

jakie piękne ząbki ^^

97

big_smile a żebyś wiedział jak gryzą big_smile

98

wole nie wiedzieć  cool

99

lol to jest dobra odpowiedź lol

100

faktycznie to vista po prostu was nie lubi ;]

No co Ty  :razz: , myślisz że tylko Ty wielki Gligamesh,  masz Vistę ?!  ja też mam Vistę i tak jak pisałem, wszystko mi w miarę normalnie działa ( w miarę nie znaczy że źle). Ale sory że mój system działa dobrze a nie jak wielkiego informatyka, którym jest Gligi...

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2007 23:53 ]
Aaaa i chciałem jeszcze zauważyć że legalną... :razz:  Vistę oczywiście   :smile: