101

Odp: Kartuzy.info v2 Beta cz.2

legalną...

lol .. szpan tongue
jedyny problem jaki mam z vista to stare wersje SQL-a nie robią kopi ale to zrozumiałe, dopracuj system skoro ci wszytko nie chodzi (albo większość bo nie wiem ule u ciebie to "w miarę") ... zainstalować każde dziecko umie smile. No ale to forum... FF wysiada ;] a firebug aż się rumieni jak zlicza ilości błędów ...

BTW: nie ubliżaj mi od informatyków... nigdy nim nie chciałem być i nigdy nim nie będę.

[ Dodano: Pią 15 Cze, 2007 10:42 ]
znowu biała strona...

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

102

zainstalować każde dziecko umie smile

A ja nie umiem...oo tongue

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

103

Na pewno bys se poradziła smile ciągle klikasz dalej i dalej ;] Trzeba przyznać że jest ona wyjątkowo prosta, a sam system na tyle dobry że po instalacji można go pozostawić samemu sobie, nie trzeba ślęczeć jak przy xp. I co ważniejsze nie gryzie smile

chestero - jeszcze mały quest, z ciekawości (bo widzę co inne wydanie to jest inaczej) jaką masz wersje i z którego miesiąca, ile ramu i jakie jego zużycie po starcie systemu ? z włączonym defenderem, areo, sidebar-em etc.

[ Dodano: Pią 15 Cze, 2007 10:49 ]
znowu biała strona ;] - żeby nie było jest to raczej błąd forum bo nagminnie występuje to w tych samych miejscach przy identycznych operacjach.

muszę coś z tym FF zrobić bo czasem faktycznie dziwnie się zachowuje... (przy otwarciu 50 stron.. )

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

104

Spoko Gligi, trochę mnie poniosło (za dużo piwa było) ale to prze Twoją ciągłą krytykę.
Mam Vista Home Premium (tylko na niż mnie stać) 1gb Ramu i włączone aero.

Z tym "w miarę" to chodziło mi o portal k.i a nie o sam system, system jest ok tylko nie wszystkie programy jeszcze są pod niego...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

105

chestero, spoko, a ile % zajęte po starcie ?

Wiesz tak prawdę mówiąc to jak ktoś mnie poznaje po za forum (a z forum) to jest w szoku że nie marudzę tongue

106

chestero, spoko, a ile % zajęte po starcie ?

Szczerze ? ... nawet nie zwróciłem :oops:  uwagi ili, teraz jestem w pracy i mam xp, ale jak wrócę do chałupy to zobaczę...

Wiesz tak prawdę mówiąc to jak ktoś mnie poznaje po za forum (a z forum) to jest w szoku że nie marudzę

Nie mówię że nie  :razz:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

107

maiłem vistę ale ani nowe urżadzenie hp mi nie działało ani autoCAd wieć zmieniłem szybko na xp spowrotem... My precious...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

108

hp = siut rox ... mi działa ;] tylko musisz dać wolna rękę viscie bo hp nie ma sterów.. no ale co i tak te jego drukarki są gówniane.

autoCad nie wiem, ale pewno się da zrobić że zadziała ... odpaliłem nawet soft dosowski więc...

[ Dodano: Pią 15 Cze, 2007 15:15 ]
no teraz ładnie widać jak stefan i krecik dają ciała, jak jest coś o WS to od razu usuwamy posty i piszemy że nie na temat... a teraz ? ... bez komentarza... wolność słowa.. buhaha ;]

109

czy ty gościu nie kumasz że to forum jest inne.........  tutaj nie ma ściśle określonych ram  że jak nie na temat dosłownie to siooo
tylko bez obrażania ...... z pełną kolturką  i wszystko możesz napisać .......

Pogodnego dzionka big_smile

110

jego drukarki są gówniane.

Czemu kupiłem urządzenie hp laserJet 3392 i super sie sprawdza... faxik z komputera idzie wysłac skanowanie tez fajne bo z podajnika... bardzo zadowolony jestem...

111

dokładnie...... hp to jest marka  lol
swego czasu idąc niby na łatwiznę  bawiłem się z epsonami i innymi  badziewiami  ale przeprosiłem hp .....  lol 
tylko do kombajnów nie jestem przekonany ........ :shock:

112

Na początku miałęm taki zwykły za 300 zł, też się sprawdzał ale za tego dałem 3200zł i naprawde fajne urządzenie jest....

113

czy ty gościu nie kumasz że to forum jest inne......... tutaj nie ma ściśle określonych ram że jak nie na temat dosłownie to siooo
tylko bez obrażania ...... z pełną kolturką i wszystko możesz napisać .......

a właśnie w tym problem że nie mogę! z resztą nie tylko ja... widzę że ty nadal masz problemy ze zrozumieniem podstaw... albo może przestań komuś l... 4 litery. Z resztą chyba wiem czemu tak robisz... ale to nie temat na forum.

ad kultury, człowiek wyzywa od głupków, kretynów itd jest ok, zaś cokolwiek o WS.. ojej ;] (sory wiem prawda kole w oczka)

ad hp... porównajcie sobie koszta wydruków .... po drugie, spora awaryjność, fatalny serwis a kase dostaje sie po 8 miechach ! niestety tez mam 3 drukarki hp w domu ;] ostatnio ponoć samungi są dość dobre, mówiąc o tanich urządzeniach.

[ Dodano: Pią 15 Cze, 2007 23:49 ]
ad stefcio, zawieszenie młotka niech Ci będzie jesteś boski i najlepszy, twoje słwo jest rozkazem. eof

114

Gligamesh[/b], "] po drugie, spora awaryjność, fatalny serwis a kase dostaje sie po 8 miechach

przyznam, z hp nie miałem problemów ....... takich jak np z epsonem ...... lepiej odpukac aby sie nie pojawiły   :razz: 

Gligamesh[/b], "]Z resztą chyba wiem czemu tak robisz...

hmm, to jesteś lepszy bo ja nie wiem....... ale skoro twierdzisz że to nie na forum, szanuje Twoje zdanie i możesz mnie uświadomić na PW czy GG  lol
aaaa młotka nigdy nie odwieszam ...... często  go potrzebuję to tłuczenia/naprawy nitendo  lol 
ale poważniej, bez przesady.......  przecież przyjemniej  wchodzi się i czyta  forum gdzie sie nie  gryza, chyba nie zaprzeczysz  :razz:

115

ad hp... porównajcie sobie koszta wydruków .... po drugie, spora awaryjność, fatalny serwis a kase dostaje sie po 8 miechach ! niestety tez mam 3 drukarki hp w domu ;] ostatnio ponoć samungi są dość dobre, mówiąc o tanich urządzeniach.

Porównywałem i sa barzo dobre....
Serwis tez ekstra, jak rozwaliła mi sie buisnes1000 to za 2 dni nowa całkiem dostałem bo stwierdzili ze naprawa zajęła by min 3 tygodnie....
A 3200 zł to chyba nie taki tani sprzęt prawda..... ale nie chodzi o to... zadowolony jestm i na żaden inny  smietnik bym nie zamienił a napewno nie na samsunga....

116

. takich jak np z epsonem ...... lepiej odpukac aby sie nie pojawiły

no fakt epson to już totalne dno.

hmm, to jesteś lepszy bo ja nie wiem....... ale skoro twierdzisz że to nie na forum, szanuje Twoje zdanie i możesz mnie uświadomić na PW czy GG lol

może kiedyś przy okazji, wydaje mi sie że nie ma to wielkiego znaczenia.

aaaa młotka nigdy nie odwieszam

a na spotkaniu ? nie ide ;]

Lentil, ja z hp-kiem walcze długo, z serwisu wracają drukarki z pękniętymi obudowami i ciężko odzyskać kasę. Samsunga nigdy nie miałem ale ostanie w testach wypadają dobrze, teraz będę kupował kombajn laserowy kolor i chyba padnie na canona.

117

nie wiem dlaczego ale nie mam zaufania do innych firm tego typu... wydaje mi się iz hp naprawde jakościowo i cenowo robi dobry sprzęt...

ja z hp-kiem walcze długo, z serwisu wracają drukarki z pękniętymi obudowami i ciężko odzyskać kasę.

Ja mam wrećz odwrotne wspomnienia z serwsem...
No cóż czasem tak bywa co nie....

118

nom, tak bywa, ty masz 1-2 urządzania a ja kilka na tydzień ;/