126

Odp: A może nad jeziorko?

W Mielnie niestety nie byłam, ale słyszałam, że jest fajnie. Mogę polecić też Ustkę, a co do Łeby to rzeczywiście masa ludzi, ale plaża jest wielka więc jest super. A klimat bardzo "wakacyjny";)

127

Leba i Mielno sa ok o  ile ktos lubi tlok jak na dominianskim jarmarku.dajcie spokoj z Leba Mielnem i innymi  tego typu sciskoplazami.Ba ! wlasnei wrocilem z Debek mimo,ze chcialem w Lubiatowie poplazowac,o 11-tej juz sie nei dalo do Lubaitowa dojechac bo korek w Odargowie i stop 1,5 km z buta.Pojechalem do Debek a tam  miejsce i owszem na parkingu sie znalazlo ale powrot koszmarek  2,5 godziny bo od skretu na Krokowa juz korek a pod Wejerowem  8 km korka. w p..u z takim plazowaniem.Lepiej se na parkingu klime wlaczyc i postac na  Brunonplatzu.

Jeziorko wedka  i swiety spokoj.A jeszcze pare lat temu to do takiego Lubiatowa malo kto wiedzial jak sie jedzie.Teraz Panie to jak nad morze to zima albo jesienia.No chyba ,ze ktos  tlok lubi i kiszenie w aucie.

Leba hehehe -nigdy wiecej ! I te goralskie kaszuby co  w miesiac musza zarobic na pozostale 11.
Jeziorko ,wedka,kocyk i zimne pyfko.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

128

moi rodzice byli dzis w lebie i o dziwo zero korkow, na miejscu parking znalezli bez problemu, a jedzenie tez w standardowych cenach

129

/Di napisał/a:

standardowych cenach

w gorach wysokie nad morzem slone?
ja pisalem o korkach w Lubiatowie i Krokowej oraz Wejerowie
nie moge wszedzie byc przeca tongue

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

130

2 i 4 tyg temu wracalem z polwyspu wlasnie przez krokowa i wejrowo, obylo sie bez korkow, a z wladka na rede wszo zawalone bylo, na szczescie mobilki pomogli big_smile

131

Najlepsze Jeziora W Okolicy To Chmielno, Grzybno, Dla Lubiących Małe Plaże Bardziej Kameralne To Łapalice Polecam.

132

a gdzie jest w Lapalicach plaza? wydawalo mi sie ,ze juz dawno zarosla .Tam z tylu sklepu gdzie ongis byla?
Jakos tam pare lat temu bylem i syf okropny.Cos  zrobiono? Bo   paredziesiat lat temu to  tam bylo naprawde  siuper.