1

Odp: Spotkanie forumowiczów .....

Ostatnie spotkanie forumowiczów miało miejsce już dosyć dawno. Może tym razem wymyślimy coś oryginalnego. Nie wszystkich bawi spotkanie przy piwie w pubie. Może coś dla wszystkich?

Zastanawiałam się czy nie chcilibyście przyjść na spotkanie w plenerze. Teraz nadchodzi lato. Podobno lipiec ma być upalny. Można by zrobić rajd, czy też spotkanie na Wyspie Łabędziej. O normalnej porze, a nie po nocach. Uważam, że fajnie byłoby się spotkać. Kto chce to oczywiście może przyjść z piwkiem, jak ktoś ma psa to z pieskiem. Zapraszamy też mężów, żony, chłopaków, dziewczyny i przyjacóół naszych forumowiczów. Ważna jest przecież dobra zabawa. Można takie spotkanie zorganizować w niedzielę, czy sobotę.

Co o tym myślicie? Jeżeli ktoś jest za to niech się wpisze. A może macie lepszy pomysł?

2

jeśli ten lipiec faktycznie będzie upalny, a ja nie będę musiała siedzieć w pracy to chętnie wink

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

3

bardzo dobry pomysł, ja też przyjdę jeżeli będę mógł (z piwkiem oczywiście) lol

4

Ja sie piszę!!! Bardzo chetnie!!!

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

5

ale byśmy dali jazzu co ? wink  8)

6

Hmm grill w gaju?? Ale co z ptaszkami zapomnieliście???

7

Tak właśnie, ja zwiozę nagłośnienie, kumpel światełka i imprezka będzie do rana ... smile

Żarcik oczywiście... a może nie.. sam nie wiem.

Jeśli nie będę w tym czasie w pracy to chętnie się pojawię.

And the MuSiC is my language...

8

Widze cosik mało chętnych było na spotkanie, no wiadomo oprócz chłopaków-podrywaczów tongue
Może warto o tym pomyśleć co? big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

9

Ja chętnie  :grin:

10

Ja jak już powiedziałem też  :razz:  :razz:

11

Dobry pomysł ,mogę się dołączyć :razz:

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

12

Dobry pomysł ,mogę się dołączyć

Dobra to jutro wszyscy pod sceną w miasteczku ruchu, przyjdźcie wcześniej póki ludzi nie będzie big_smile ja będę na pewno big_smile

[ Dodano: Pią 01 Cze, 2007 22:26 ]
Może to nie najbarwniejszy pomysł ale na początek dobre i to big_smile pod sceną możemy umówić się na bardziej forumowe spotkanie lol big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

13

scena jest w tym roku ogromna smile) więc ludzi zmieści się duużo  :grin:  :grin: i nawet główką nie będą przewyższać jej podłogi    wink

14

Dobra to jutro wszyscy pod sceną w miasteczku ruchu

na szczęście chyba znam was na tyle i wiem, że kolejne spotkanie w niedługim czasie napewno też będzie miało miejce, dlatego nei martwię się, że dzisiaj mnie nie będzie tongue

15

A ja powiem że byłem ale nikogo nie szukałem....proponowalismy inna date takie spotkanie na lajt ale nie wyszło bo dziewczyny ,marudziły.... tam nie miałęm czasu....

16

To co? spotykamy się w weekend? Może na już wcześniej wspomnianej wyspie? big_smile
co Wy na to?

17

Z tym spotkaniem świetny pomysł. Ja się piszę. Może jednak coś w plenerze? Jakieś ognisko, grill czy cosik? Może 7 lub 8 czerwca?

18

Dla mnie może być weekend  :mrgreen:

19

a ja w szkole jestem :neutral:

ale co tam przynajmniej ja dalej będę anonimowa :razz:
miłej zabawy :grin:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

20

oj nie ładnie Karolinko :evil:  :mrgreen:

21

oj nie ładnie Karolinko

wiem wiem ale co poradzę jak egzaminy są :???:  a zaliczyc je trzeba bo obrona też czeka :???:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

22

Napiszę Ci usprawiedliwienie  :razz:

23

dzięki ches jesteś wielki :grin:

a jak będę po egzaminie i po obronie to wam powiem/napiszę czy opłacało się rezygnować ze spotkania  :!:

ale trzymajcie kciuki i pomyślcie chociaż przez sekundę o mnie na tym spotkaniu  :razz: :!:  :!:  :!:

24

ha.. ja też będę w szkole, Karolino nie jesteś sama wink

25

No świetnie zaraz chestero mi powie, że idzie do szkoły a potem Lentil stwierdzi, że właściwie też by sie przydało na jakiś wykład pójść tongue ciekawe jak reszta? pewnie też mają szkoły... tongue