26

Odp: Przerwy w działaniu portalu i forum

"Tanie Państwo", "Państwo Solidarne" - za takie słowa i ich realizację powinno się sądzić jak w Rumuni.
Krótko i tylko jednym strzałem

Bardzo spodobało mi się to stwierdzenie...
Wszystcy politycy powinni byc rozliczani ze swooich kłamstw przedwyborczych....kurse jacy z nich debile....

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

27

a może poprostu wyjechali nie dlatego że są leniwi albo nic nie umieją...tylko dlatego że poprostu dostali lepsza ofertę pracy w sensie lepiej płatną :razz:

oraz możliwość samorealizacji... niestety taki % ludzi jest niewielki. Zwłaszcza jeśli chodzi o naszą okolice, znam nie jednego który u nas nie pracował bo nie umiał lub był za leniwy... za w Holandii tulipany zbiera aż się kurzy...

krecik, lol, gdybym Cie nie znał zapytałbym się jaką częścią ciała myślisz bo na pewno nie głową, widzę że nie masz pojęcia co się dzieje po za oknem. Nie będę Ci tłumaczył co się dzieje za granicą. jaka jest ogólna degradacja społeczeństwa w tej twojej kochanej europie i jak ciężkie tam jest życie, może kiedyś pokaże ci fotki. Sam jednak powinieneś dojść do wniosku czym jest eu.. nic nie osiągnęła ciągle nieudolnie goni za USA korzystając z ich widzy. Co sama zrobiła ? gdzie ten wielki samolot w którego rządy włożyły tyle kasy ? gdzie programy badawcze no i gdzie "gwiezdne wojny" ? poczytaj i pomyśl to zauważysz że ten kontynent nie ma praktycznie żadnych osiągnięć a ty go wychwalasz jak by był najlepszy, prędzej czy później to się wszytko rozpadnie tylko najpierw zostaną zatracone pewne wartości nie wspomnę o kulturze.

Europa śmieje się z nas w trąbę za to co sami sobie wybraliśmy

1 to nasz problem nie ich
2 mówisz sie tak śmieją ? to wytłumacz mi czemu odwiedziło nas tylu wysłanników na niemal najwyższych stołkach by nas niemal błagać ?   
3 wyjaśnij mi czemu np Niemiecka i francuska prasa (lol) ostatni czasy wyraziła poparcie dla Polski ??

nie wiem po co to komentuje bo wiem że upartego "osła" i tak sie nie nawróci, ale głupot takich to ja już nawet długo na TVN-ie nie słuchałem.

kurse jacy z nich debile....

nie z nich... tylko z ludzi... to my jesteśmy winni temu co teraz jest a nie oni. (nawet tego ludzie nie kumają... )

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

28

Nie będę Ci tłumaczył co się dzieje za granicą

Ja też nie będę Ci tłumaczył bo to też nic nie da. 1/5 mojej rodziny jest już za granicą (i to nie lenie czy głupole) i to ja mogę Ci pokazać fotki albo dać do nich namiary żebyś sobie pogadał jak tam się żyje. Oni już nie wrócą, chyba że na starość, byłem widziałem i wiem jaki jest poziom życia, jaka jest pewność jutra itd...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

29

chestero, ty minie tłumacz bo ja w kraju mam tylko babcie... cała reszta to Szwecja, Niemcy, Dania, itd... więc wież mi że wiem co pisze, zapomniałem jeszcze część w Anglii bo się realizują. Pewność jutra jest tam taka sama jak u nas, niemal wszyscy chcą wrócić bo żyje się tam bardzo żle mimo że są tam więcej niż 20 lat. A co do zarobków to część wraca bo standardowe zarobki tam nie wystarczają na życie + małe wydatki.

przykład Francja średni zarobek o ile pamiętam 1800 €, wystarcza na opłaty lub na pare cm mieszkania. 

Zapomniałeś jeszcze napisać że tam się mniej pracuje, bo np 4 dni w tygodniu. (piątek do 12 albo wcale.)

BTW: wszyscy wyjechali lata temu a nie jak teraz za kasą.. znajomi którzy pojechali za kasa dziś wracają z przysłowiowym bólem kręgosłupa.

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

30

chestero, ty minie tłumacz bo ja w kraju mam tylko babcie

Coś mi się zdaje że Ty bardziej chcesz żeby wrócili niż oni sami  :razz:  :razz:  :razz:

31

Coś mi się zdaje że Ty bardziej chcesz żeby wrócili niż oni sami

no jasne że chce... czy to dziwne ? mam tez już dosyć wysłuchiwania ich problemów... a teraz jeszcze nakazy że auto nie mogą wjeżdżać do miast itd tam nie jest tak różowo.... a mówił Ci ktoś ile kasy tam idzie na jedzenie na opłaty ? ktoś to bierze od uwagę ?

Fakt że wujek za pierwszą wypłatę kupił 62'' Plazmę, meble itd... ale mieszkanie mają za darmo, jedzenie mają za darmo, auto też... fajnie... 6 lat o to walczył by go tam chcieli... i musi zasuwać by się utrzymać. Tam nie ma lenistwa że majster 4h szuka narzędzi a 2h pracuje.

32

a mówił Ci ktoś ile kasy tam idzie na jedzenie na opłaty ? ktoś to bierze od uwagę ?

Na przykładzie Irlandii, zarobki szwagra 600Euro/tydzień + już nie pamiętam ile kasy dostają na dzieci, też co tydzień, wydatki na żarcie 4osobowa rodzina 250 euro/tydzień, zaraz powiesz że pewnie głodują, więc Cię uprzedzę, byłem na zakupach razem z nimi i wiem co jedzą i jak jedzą a jedzą bardzo dobrze. A takich zakupów jak oni robią raz w tygodniu to tu nie mogli zrobić sobie raz w miesiącu... Mógłbym wymienić jeszcze kilka przykładów ale po co, Ty wiesz swoje a ja swoje. Jeżeli Twojej rodzinie tam tak ciężko to niech przyjadą do Polski i tu pracują, na pewno pozwolą sobie na tyle samo albo i więcej co tam...
ok koniec tematu bo o tym nie tu...

33

wiem co jedzą i jak jedzą a jedzą bardzo dobrze

jak lubisz słodki  chleb i litry lukru to smacznego..

dziwie sie skoro jest tam tak pięknie... to co ty tu jeszcze robisz ? no i wiesz u nas jakaś wszyscy sa anty becikowe i podobne.. więc trzeba się w końcu zdecydować jak chcemy... (bo to naród jest głupi a nie polityk który doskonale wie jak sobie pakować by nie wpaść.)

a i tak zgadzam się, nie lobię oftopicować. eof

34

...a forum już chyba dobrze działa co? roll  wink

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

35

...a forum już chyba dobrze działa co?

mi nie bardzo - bywało lepiej :???:

ale nie będę "Gligusiowi" robić konkurencji i nie będe tyle narzekać :grin:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

36

ja już się od niego zaraziłam. beznadzieja. chyba nawet cierpliwym brakuje nerwów  :shock:  :evil: ciagle coś się tu "psuje"

37

ale nie będę "Gligusiowi" robić konkurencji i nie będe tyle narzekać

no ja myślę tongue (czasem), hmm a jak ładnie mnie "zmiękczono"

migotka, spokojnie... to tylko awaria  :evil:  :mrgreen:

38

odwołuje to co napisałam wyżej ....znowu nie działa tak jak powinno... :???:  ale mam nadzieję że to(ktoś) się wkońcu naprawi.. wink

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

39

chyba nawet cierpliwym brakuje nerwów

oj, żebyś wiedziała... :?

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

40

wy zaczynacie marudzić czy mi sie tylko wydaje ?  :mrgreen:  :twisted:  :evil:

41

taaaaaakkk, zaczynaaaaamy, a co, nie zniesiesz konkurencji? :twisted:

42

A mnie się wydaje, że skoro portal jest taki wspaniały i cudowny to wszystko powinno w nim  wspaniale i cudownie DZIAŁAĆ łącznie z forum.

Ja każdą wiadomośc muszę nieraz po kilka razy pisac bo jakieś błędy wyskakują. Automatyczne logowanie zadziałało raz a później znowu to samo - NIE DZIAŁA

Moim zdaniem jest tylu użytkowników na forum i cieszy się ono takim zainteresowaniem, że admin powinien zainwestowac w sprzęt skoro mu się sypie.

A ilu użytkowników byłoby zadowolonych  :mrgreen:

43

Nie znam sie za bardzo na komp. a nawet zupełnie się nie znam ,i nie to żebym tu broniła admina ale to jest technika (czy jak to nazwać) a z technicznymi  sprawami bywa różnie. Psują się czasami. W statkach kosmicznych też zdarzają  się awarie wink
Wczoraj było jakby lepiej. Nie miałam takich problemów.
Dziś jeszcze nie wiem bo to mój pierwszy post lol

[ Dodano: Pią 29 Cze, 2007 10:05 ]
D...pa :!:  :!:  :!:  Znowu biało mi się zrobiło po wysłaniu posta. No rzesz ty jasna cholera :!:  :!:  :!:

a ku ku

44

No ja dzisiaj też mam problemy. Nawet przy zwykłym odświeżaniu pięc razy wyświetla się biała strona zanim pokaże się ta właściwa.

Dobrze przyjmijmy, że to złośliwośc rzeczy martwych  :twisted:

I jeszcze jedno czy nie można by przedłużyc czasu na edytowanie posta? Niestety niekiedy strona tak długo się ładuje, że nie zdążę tego posta zedytowac.

Dzisiaj całe szczęście działa w miarę szybko

45

przyznam sie że sporo z wymienionych problemów jakoś mnie nie dotyczy....... ciekawe dlaczego ?
fakt podgląd postu przed wysłaniem system traktuje jako próbę zapisania i przy własciwym wysłaniu wystawia info że dwu takich samych nie można.......

wiem że admin Bartek walczy ...... zastanawiam się czym jest to spowodowane takie różne czytanie...... może typem przeglądarek,  może prędkościa łaczy ?

czas na napisanie jest dosyć długi bo 2 godziny...... logowanie mam automatyczne, prawda że  z stałego IP.....
po kliknieciu na  odnosnik strony strona otwiera się dosyć szybko..... ale mam prawie 1,3  w odczycie......

Pogodnego dzionka big_smile

46

przyznam sie że sporo z wymienionych problemów jakoś mnie nie dotyczy....

Dokładnie, mnie też nie...

logowanie mam automatyczne

Ja też...

prawda że z stałego IP.....

A ja zmienne...

47

mnie się tyczy problem "nie określono typu postu" ale jeśli o logowanie chodiz to z tym nigdy nie miałam problemu :?

48

kontynent nie ma praktycznie żadnych osiągnięć

To ty poczytaj

2006 rok-po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat w UE opublikowano więcej prac naukowych niż w USA

2007 rok- po raz pierwszy od czasów I WŚ wartość giełd europejskich przekroczyła wartość giełd w USA

niemal najwyższych stołkach by nas niemal błagać

No tak-tak nas błagali, że my stworzyliśmy dla nich wspaniałą zasłonę dymną. Anglia, Francja, Holandia, Czechy-oni wszyscy ugrali bez problemów swoje postulaty dlatego, że każdy bał się co zrobi Polska. A te postulaty daja im znacznie więcej niż nam wywalczony "kompromis"

No ale forum działa  wink

49

taaaaaakkk, zaczynaaaaamy, a co, nie zniesiesz konkurencji?

myślę nad wycofaniem się z branży (ile można, Admin i tak ma nas w 4 literach) ;]

A ilu użytkowników byłoby zadowolonych :mrgreen:

i gligi nie miałby na co narzekać ;]

A mnie się wydaje, że skoro portal jest taki wspaniały i cudowny to wszystko powinno w nim wspaniale i cudownie DZIAŁAĆ łącznie z forum.

tylko w umyśle autora jest taki cudowny.

admin powinien zainwestowac w sprzęt skoro

zmienić firmę hostingową, kiedyś chciał to postawić na neostradzie (można sie śmiać), więc lepiej będzie dla nas jak się za to nie będzie zabierał, niestety z porad nigdy nie skorzystał a i wyznaje politykę "nie lubię płacić ale lubię mieć problemy", swoja drogą skrypt forum sam od siebie generuje sporo błędów nie wiem czemu nie znam się na tym, może jest źle zainstalowane (na pewno jest źle przeniesione). Ale tak to jest jak robią profesjonaliści big_smile

W statkach kosmicznych też zdarzają się awarie

dokładnie każdemu zdarzają się awarie, nawet najlepszym... ale tu jest jedna wielka awaria tongue czytać nikt jeszcze nie naprawi.

I jeszcze jedno czy nie można by przedłużyc czasu na edytowanie posta? Niestety niekiedy strona tak długo się ładuje, że nie zdążę tego posta zedytowac.

uroki serwera w USA smile

przyznam sie że sporo z wymienionych problemów jakoś mnie nie dotyczy....... ciekawe dlaczego ?

z przykrością przyznam że mnie tylko nieliczne, ale ja to jestem ja ;]

GITS,  tylko że nic z tych prac nie ma... odpuść sobie albo załóż inny temat.

[ Dodano: Pią 29 Cze, 2007 12:48 ]
i znowu qrde... 

Admin B, ja wam mówię to jego wina big_smile bo on zawsze wie lepiej, a to teraz ma ! a ciach tongue (wybaczcie ale to sie już robi śmieszne...)

50

nie znam się na tym, może jest źle zainstalowane (na pewno jest źle przeniesione).

To znasz się na tym czy nie  :?: bo tylko we fragmencie zdania zaprzeczasz temu co piszesz :evil:

myślę nad wycofaniem się z branży (ile można, Admin i tak ma nas w 4 literach) ;]

Z jakiej branży chcesz się wycofać jeśli można zapytać :?:  Chyba nie odejdziesz z forum bo by było

Admin i tak ma nas w 4 literach) ;]

strasznie nudno wink
Jesteś troszkę niesprawiedliwy. Zainteresował się awarią i jak pisze Stefan:

wiem że admin Bartek walczy

Daj mu szansę chłopie i nie męcz już tak "konia" wink

a ku ku