1

Odp: Rezygnuję...

Poproszę o przywrócenie mi niebieskiego koloru, czyli rezygnuję z moda.
Rezygnację motywuję brakiem czasu z powodu pracy, która uniemożliwia mi bycie modem. Teraz będę całkiem zwykłym dreamsem wink

Zdejmijcie mi ten zielony kolor:)

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

2

uhuhum ojej

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

3

Ale ja się nie zgadzam  :evil:   :mrgreen:

4

Dasz rade Dreams .... Wszystko sie uda pogodzić...

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

5

Pewnie. Po powrocie z pracy moderuj. Normalnemu forumowiczowi takie bzdury jak odpoczynek i życie prywatne nie są w ogóle potrzebne.

C'Mon! C'Mon!

6 (edytowany przez krecik 2008-10-12 21:43:01)

http://img391.imageshack.us/img391/251/573su0.gif

7

Dreams , napewno dasz radę, może będzie cię mniej ale napewno dasz radę!!!! ja wierze Chestero tez:)

http://alisonhmade.blogspot.com/

8

sweet[/b]"] Dasz rade Dreams .... Wszystko sie uda pogodzić...

dokładnie, wierzę w Ciebie ....... jeżeli nawet będziesz mniej aktywna na forum :razz:
wiem że być modem gdy bliscy znajomi  jadem plują, jest ciężko ........ już niejednokrotnie dałaś przykład właściwego  podejścia do trudnych spraw, jestem pod wrażeniem  :razz: 
z czasem pogodzisz pracę potem  naukę  z pracą na forum,  to przychodzi z czasem ......
zresztą jak powiedział chestero

Ale ja się nie zgadzam :evil: :mrgreen:

Pogodnego dzionka big_smile

9

może będę wredny ale co mi tam

czy wy do... nie rozumiecie że ona NIE CHCE ?

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

10

czy wy do... nie rozumiecie że ona NIE CHCE ?

mi tu zajeżdża czym innym, ale może się mylę  :evil:
pozwólcie że powtórzę:

JA SIE NIE ZGADZAM :evil:

[ Dodano: Czw 28 Cze, 2007 00:57 ]
a może Ty Gligi wiesz cos więcej ??? jeżeli tak to mów... :evil:

11

mi tu zajeżdża czym innym, ale może się mylę  :evil:
pozwólcie że powtórzę:

czym?

12

czym?

No właśnie nie wiem, albo ktoś z forum naskoczył na dreams albo (mam nadzieję że nie) ktoś z k.i.

13

Dreams, ogólnie wybór należy do Ciebie, ale szkoda by było...
Społecznik też ma masę obowiązków i też sobie radzi, zastanów się jeszcze i przemyśl decyzję wink

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

14

No właśnie Dreams, przemyśl to.
Wiem ,że jesteś zapracowana ale dasz radę.
Wszyscy w Ciebie wierzymy :!:  :!:  :smile:

mi tu zajeżdża czym innym, ale może się mylę

Chestero, po kim jak po kim ale po tobie nie spodziewałam się mącicielstwa. Przecież Dreams wyraźnie napisała:

Rezygnację motywuję brakiem czasu z powodu pracy, która uniemożliwia mi bycie modem.

Myślisz ,że ta wypowiedź ma drugie dno :?:  :?:
To nie w stylu Dreams. Ona jest prawdomówna :smile:

a ku ku

15

Myślisz ,że ta wypowiedź ma drugie dno

Ja tam swoje myślę a dreams troszkę znam i wiem (mniej więcej) kiedy ściemnia, ale ok no coment...

16

a może Ty Gligi wiesz cos więcej ??? jeżeli tak to mów...

nie w simie to nawet z Nią nie rozmawiałem, ale wydaje mi się logiczne że jak ktoś podjął decyzje i jeszcze ją uargumentował to nie należy na chama namawiać na jej zmianę bo "ja chce".

No właśnie nie wiem, albo ktoś z forum naskoczył na dreams

myślę że nie, w końcu to mało konfliktowa osoba (Gligi to mówi) i chyba zawsze wesoła

albo (mam nadzieję że nie) ktoś z k.i.

a to by była powtórka z historii...

Ja tam swoje myślę a dreams troszkę znam i wiem (mniej więcej) kiedy ściemnia, ale ok no coment...

a teraz ty tak ładnie nie ściemniaj i nam już tu ładnie opowiadaj  :mrgreen:

17

nam już tu ładnie opowiadaj

...dobra  :razz:

dreams nie ma czasu bo musi się z chesterem spotykać o  :razz:  :razz:  :razz:  (żart)

18

Ja znam troche dłuzej Dreams niż Wy wszyscy i też uważam że da rade.
Przecież pracy nie kończysz o 22...
Trzymam za Ciebie kciuki wink
Wiem ze teraz masz troche roboty ale to sie niedlugo skończy i wtedy bedziesz miala wiecej czasu.
Oferuję również swoja pomoc... Moze do czegoś Ci sie przydam.

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

19

dreams nie ma czasu bo musi się z chesterem spotykać

to ty też nie będziesz miał czasu tongue

oj coś tak dużo tych żartów w tym stylu, z jej strony również smile czy ktoś coś ukrywa ?

20

a ja powiem "róbta co chceta"  :razz:

ale szkoda dreams szkoda żeby odeszła ale to musi byc jej decyzja :grin:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

21

Nie no dreams, normalnie szok.......ale może poczekaj z ostateczną decyzją -zobaczysz czy na prawdę nie da się powiązać pracy z moderowaniem.....a może będzie to łatwiejsze niż myślisz ........a moze nawet da się korzystać w pracy z komputera.......a jezeli nie ....to po prostu będziesz rzadziej i tyle ......ale nie rezygnuj ..... zostań :grin:

22

... a co się zmieni jak Ona nie będzie tym modem :?:  bo nierozumiem,przecież nadal będzie pisała na forum wink

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

23

no zmiana koloru chyba nie oznacz rezygnacji z pisania ;] największy problem to ma k.i bo wszyscy uciekają (po za hardkorowacami stefcio) ale ich najlepsze dni już ponoć były a teraz ma być gorzej... zobaczymy ;]

24

Ale wy wszyscy śmieszni jesteście lol

JA SIE NIE ZGADZAM :evil:

Hehe

chciałbym abyś i Ty Dreams polubiła.

Lubię wink

mi tu zajeżdża czym innym, ale może się mylę :evil:

Wyluzuj:)

a znam troche dłuzej Dreams niż Wy wszyscy

Noo, żebyście wiedzieli big_smile

Moze do czegoś Ci sie przydam.

Ty zawsze się przydajesz big_smile :*

myślę że nie, w końcu to mało konfliktowa osoba (Gligi to mówi) i chyba zawsze wesoła

Ooo nawet znalazły się plusy rezygnacji (miłe słowa big_smile )

dreams nie ma czasu bo musi się z chesterem spotykać o :razz:

No baa :twisted: tongue

A tak poważnie, naprawdę cierpię na

brak czasu z powodu pracy, która uniemożliwia mi bycie modem

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

25

Ooo nawet znalazły się plusy rezygnacji (miłe słowa big_smile )

wybacz wypadek przy pracy tongue