1

Odp: REKLAMA

denerwuje mnie reklama lumpeksu pojawiająca się przy każdym otwieraniu strony, za chwilę pewnie będzie tego więcej. może warto uruchomić stronę z reklamami i jeśli ktoś chce to oglądać to sobie uruchomi, mnie denerwują.

2

Może to przewrotne co teraz napiszę, ale zainstalowany adblock skutecznie uwalnia przeglądane strony od wyskakujących reklam.
U mnie w każdym razie sprawdza się na 10000 %   :grin:

3

dziwie sie Tobie senior, nie płacisz za możliwość czytania newsów i pisania/czytania forum. Nie wiem czy chciałbyś codziennie pisać jakiś news, płacić za hosting i domenę tak w czynie społecznym.

4

Mnie nie przeszkadza.. gdybym miał taka firmę ja Aryton to też chciałbym mieć rekalmy...
Poprostu klikam X i jej nie ma... ja jest to cos interesującego dla mnie to klikam by zobaczyc ,,... nie widze problemu...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

5

dziwie sie Tobie senior, nie płacisz za możliwość czytania newsów i pisania/czytania forum. Nie wiem czy chciałbyś codziennie pisać jakiś news, płacić za hosting i domenę tak w czynie społecznym.

Też mnie trochę denerwuje ta reklama, ale zgadzam się z szucio. Portal musi się z czegoś utrzymywać.  :grin:

6

Z tego co widzę ,to ogólnopolskie portale również maja tzw.pop up.
Czy senior swoja uwagę przedstawił też na wp :?:

a ku ku

7

ogólnopolskie portale również maja tzw.pop up.

Wszystkie, a co najmniej większość portali utrzymuje się głównie z reklam.
I to zupełnie oczywiste, bo prowadzenie portalu pociąga za sobą niemałe koszty.
Jeżeli jednak kogoś z użytkowników to aż tak strasznie denerwuje, to wyżej napisałem jaka jest na to rada.
Skuteczna, bo sprawdzona   :grin: