1

Odp: Czy forum stało się nudne?Uzasadnijcie jeśli chcecie

Czy to dlatego iż zabrakło motoru napędowego (pewnej persona non grata którą wcieło)?A może to dlatego ze Stefan zaniemógł i teraz musi zadbać troche o siebie a nie o forum. Czy to moze administratorzy dokładają troche mało starań do rozwoju i uatrakcyjnienia? Byc moze to sezon letni - no ale na nadmiar słońca tego lata nie cierpimy....Może to i moderatorzy powinni co niektórzy bardziej się przykładać bo akurat od sporego już czasu są dosyć pasywni? Może też jest to tylko moje subiektywne zdanie wink
Co o tym wszystkim sądzicie? Ja od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie że rozmawiają ze sobą wciąż te same nicki-żeby nie rzec te same osoby-bo to nie zawsze musi iść w parze wink

Jeśli tak dalej pójdzie to pozostało tylko puścić forum na zieloną trawke czyli pochować w pokoju wink
http://thinksmart.typepad.com/headsup_on_organizational/RIP.jpg

2

Ja sam też nie miałem zbyt wiele czasu żeby pisać, a druga rzecz, że nie było teraz tematów na które mógłbym się wypowiedzieć bo wstyd się przyznać ale posiadałem zbyt małą wiedzę aby coś tam napisać

Per aspera ad astra

3

Może to i moderatorzy powinni co niektórzy bardziej się przykładać

Tak, sorry. Ale mówiłam.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

4

Sygnalizowałem już wcześnjiej "PLAŻĘ"... sądzę, że wszystko nalezy zrzucić na ten okres letni ...
Uczniowie ....studenci poza siecią...  za chwilę wszystko wróci do normy a i wybory może przed nami "w trzech krokach" więc temat nam zapewne tez zbrzydnie!!!

A i urzędnicy wrócą z urlopów i może zabiora się za coś co TRZEBA!!!

5

forum zostalo pozbawione pieprzu i soli w zwiazku z..............wpisac dowolne slowo(przepedzeniem,odejsciem ,zmuszeniem do odejscia itp) Szpiega.irytowal,burzyl ,obrazal,wywolywal wojenki ,skandalizowal ale i pisal wiele wiele przeciekawych komentarzy.Wypadaloby przy tym zapytac spolecznika czy mu juz ten kaktus wyrosl na dloni ,ktorego wyrosniecie obiecywal jak szpieg odejdzie z forum.A Janusz neta ma,wiedzie mu sie pelna geba,sciagnal zone i Weronike i zyja sobie.
do Stefana nie mozna miec zadnych pretensji bo zdrowie a Krecik robi co moze.zawsze latem byla posucha lekka.Len -moderator nie robi nic bo---->mam studia  jestem zajety,nie  ma studiow mam wakacje,nie mam juz wakacji jestem zajety i tyle.Jego jedyna sila dzialania na forum byla niechec  czy moze nawet nienawisc do Szpiega.
tyle po mojemu.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

6

Trochę tu nudno, fakt, ale myślę że po wakacjach, i tak jak ktoś tu powiedział, jeżeli dojdzie do wyborów to jestem pewien że nagle namnoży się nicków, które będą przeprowadzać tu agitację wyborczą.

7

Cos w tym jest wink
Były jakieś próby skłocenia tu i tam ale jakoś się nie dal kto miał się dac pociągnąc za ozór
miało do rozmów zachęcać czy podburzac ale efektu coś nie dało

8

Tak jest na każdym forum-nie ma się czym przejmować

9

ja osobiście myslę że te akacje i pogoda w chwili obecnaj tak działa że nikomu nie chce sie siedzieć przed kompem :razz:

jak padało to "ruch na forum" był większy :mrgreen:

zobaczymy jak będize później :grin:
ale co mozna przyznać to to że mało się pojawiło w ostatnim czesie ciekawych i nowych tematów-raczej piszę sie cały czas w tych samych :???:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

10

O ja, ale Ja pojechała z grubej beczki.
Rzeczywiście trochę zastój.
To tak falami idzie.
Szkoda, że nie ma teraz tego forum (działu) weselnego, to Ja by mogła szaleć jak dziki kot.

11

Tam od razu z grubej wink
lol  lol  lol
Ja akurat nie ma czasu nic a nic i dlatego nie pisze
chociaz gdy coś zaciekawi to sie skrobnie pare słów
ale ostatnio to przewaznie raczej sie nie chciało swoich 3 groszy dodawac (ostatnio tak od kwietnia wink)
Ja pamiętam jaką robote przedtem odwalali Stefan i krecik, wyszukiwali nowe tematy...
A teraz to tylko gdzie kto za szybko jechal albo kogo okradli itd wink

12

A teraz to tylko gdzie kto za szybko jechal albo kogo okradli itd

no właśnei ale to sa przeważnie komentarze do wiadomości-i fokt nudne ciągle to samo pisać :???:
a jak widać efekty z tego takie że debile jak jeździli tak jeżdżą :???:

ale do rzeczy myslę że forum nie jest nudne - jak sie chce(czyt. jak ktoś ma czas albo mu sie nudzi) to cos tam się znajdzie ciekawego wink

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

13 (edytowany przez krecik 2008-10-04 11:56:26)

http://img340.imageshack.us/img340/5558/573uc0.gif

14

Ale z jednym muszę się zgodzić : obrażał - tak, wszystkich którzy choć raz mu się sprzeciwili.

Ja sprzeciwiałam się nie raz, ale nie pamiętam, żeby mnie obrażał...

A co do nudy na forum, to pewnie trochę w tym prawdy, ale tak jak pisze Krecik to my tworzymy forum. Być może my stajemy się nudni??   :razz:  :razz:

15

to ,ze pisal pod 16 nickami wiadome bylo i adminowi i moderatorom .
dopoki to sluzylo zwiekszeniu ogladalnosci to bylo cacy
gdy zupa sie rozlala to  ma to byc argument przeciw
ankieta ,o ktorej wspominasz zostala przeprowadzona duuuuuuuzo pozniej
odnosnie klonow to niech no tu  wpisza sie Ci ,ktorzy nigdy nie mieli klona
WK
Kto nastepny?

Ano zauważy, że w wielu tematach, szpieg "gada" sam ze sobą, a właściwie ze swoimi klonami.

sam kiedys  napisales ,ze byl moment ,ze prowadziles na forum rozmowy sam ze soba pod roznymi nickami zeby forum jakos zylo

nie drazmy tego watku
Szpieg ma bana  i pisac nie moze wiec po co pisac o kims kto nie moze odpowiedziec?
ja napisalem swoje zdanie  w pierwszej odpowiedzi
ps
jak widze ,ze ktos pisze o kims per mendo .ch... to szkoda slow na komentarz bo sam sobie taki ktos komentarz wystawia

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

16

Hi, hi,
albo lepiej niech się wpiszą ci, którzy mieli więcej niż 12 klonów.

17 (edytowany przez krecik 2008-10-04 11:56:47)

18

No i przestało być nudno  :mrgreen:

19

niech no tu wpisza sie Ci ,ktorzy nigdy nie mieli klona
WK

Karolcia :mrgreen:

No i przestało być nudno

i chyba o to chodzi :mrgreen:
a może tak jakąś "wojenkę" zrobić :razz:

20 (edytowany przez krecik 2008-10-04 11:57:08)

21

zero wojen
piwo +cygareta +swiety spokoj

To my tworzymy tutaj atmosferę.

dokladnie

Juz teraz właśnie tutaj zawiązało się kilka przyjaźni.

myslisz o mnie i o GITS-ie
chyba za wczesnie zeby zaraz nazywac to przyjaznia
ale sie lubim jak dwa kolegi :razz:

22

Daj spokój WK-przecie jam jest twoim klonem wink

23

Karolcia napisał/a:
a może tak jakąś "wojenkę" zrobić

Nie, lepiej nie.

niee nooo spoko, to tylko taki żarcik był -niech tej propozycji nikt nie bierze na poważnie :!:

Już teraz właśnie tutaj zawiązało się kilka przyjaźni

i nawet klub powstał :mrgreen:

24

Ogólnie to nawet nie mam siły przeczytać większości postów, ale sama od siebie napiszę, że NIE MA ciekawych tematów, większość to gadanie o... od tak, o "bele czym" tongue

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

25 (edytowany przez krecik 2008-10-04 11:57:33)