1

Odp: Linie z Nazca....

Nie mogłam sie powstrzymać żeby wam tego nie pokazać :mrgreen:
http://mangosta.webpark.pl/
wejdźcie do galerii i sobie pooglądajcie :mrgreen:

Może ktoś z was już gdzieś kiedyś o tym słyszał, widział :mrgreen:
Ja pierwszy raz sie spotykam z jakąkolwiek wiadomościa na ten temat-i normalnie  :shock: uważam że to coś pięknego-szkoda że tego nie dodali do "cudów świata" :razz:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

2

byc może cos kiedys o tym słyszałam ale pewnie nie pamiętam znając mnie :razz:
a tutaj kolejny artykuł o "liniach" :mrgreen:
http://www.kafeteria.pl/namarginesie/obiekt.php?id_t=386

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

3

Bardzo ciekawe te ''linie'' :smile:
Nawet nie wiedziałam, że takie cuś istnieje roll
I jakich dużych romiarów :shock:

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

4

Ciekawe po co one zostały "zrobione"-czytałam że są różne zdania na ten temat-ktos kiedys widocznie miał taki zamysł tylko o co mu chodziło tego nie wiadomo na 100% :grin:

a może i tak lepiej-czasami cos jest ciekawsze jeśli nie wiadomo do końca po co i dlaczego to powstało :grin:

5

Ciekawe po co one zostały "zrobione"-

No właśnie też mnie to ciekawi roll
bo te wszystkie odpowiedzi to są tylko przypuszczenia, że niby kalendarz stronomiczny,czy cuś roll ale do czego tak naprawdę one były....hmmm :smile:

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

6

justine[/b], "]są tylko przypuszczenia

to prawda, jest sporo osób dla których wyjasnienie i podanie do publicznej wiadomosci wyników badań a nie wątpie że zostały podjete stosowne badania ........ jest niewygodne....
o ile mozna panować nad telewizja, nieraz coś sie może wymsknąć....... to nad internetem zapanować jest trudniej...... znacznie trudniej
dla co poniektórych czasy ciemnogrodu  były bardzo dobre ....... i najlepiej aby trwały wiecznie..... lol

Pogodnego dzionka big_smile

7

Rzeczywiście ciekawe te linie. Również zastanawia mnie po co mogły powstać... Ale fajnie wyglądają :smile:

Oczy,które w smutku wiecznym śnią o śmierci...

8

no i ciekawe jak zostały zrobione-przecież wtedy samolotów nie było żeby zobaczyc jak to wygląda z góry i "nadzorować" :?:

9

Oj dajcie spokój ze "spiskowymi teoriami dziejów"

Zwykłe linie zrobili, bo w cośtam wierzyli
Potrzebowali tylko niezłego zmysłu przestrzennego, samolot wcale nie był wymagany :razz:

to nad internetem zapanować jest trudniej...... znacznie trudniej

No właśnie-nad internetem trudno panowac to się biorą stąd różne bzdurne myślenia

Wolny cytat z pewnej książki:
"Trudno uwierzyć że rząd, znając jego dokonania w innych dziedzinach, tak doskonale sobie radzi z tuszowaniem odwiedzin obcych"

10

polecam książki denikena ma gość ciekawe teorie na ten temat

11

senior, czytałem, czytałem....

BBBBYYYYZZZZYYYDYYYUUUUURAAAAA

12

wczoraj jeden w tv cuda obiecywal moze jego by zapytac jak takie kreski floreski w betongu na pustyni sie robi?
na moje mieli samolot maly i dlugie dluto.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.