76

Odp: Prezenty....

My np. dostaliśmy od chrzestnych bon podarunkowy do sklepu meblowego. Akurat kupiliśmy mieszkanie, a stan był deweloperski więc prezent był bardzo trafiony. Chrzestni są bardzo praktyczni także wiem, że na pewno nie podarowaliby nam gotówki, a zamiast pralki czy zmywarki kupiłam meble do salonu, narożnik i jeszcze dołożyłam parę groszy do stolika kawowego.

77

Odp: Prezenty....

Jak dla mnie świetnym motywem jest ładne zapakowanie prezentu. Są teraz ciekawe firmy, które zajmują się nadrukami na opakowania. Zawsze można dać na opakowanie zdjęcia z romantycznego miejsca itp. Ja osobiście materiały opakowaniowe zamawiam tu - [moderowane] Na walentynki zamówiłem u nich pudełko ze zdjęciem mnie i mojej ukochanej z Paryża. A do środka włożyłem jej UPRAGNIONĄ paletkę do makijażu.

78

Odp: Prezenty....

Ja mojej kobicie powiedziałem wprost że na pewno za nie długo kupię jej płaszcze damskie.Ona mi powiedziała że na pewno bardzo dobrze zrobię jak ten płaszcz jej kupie.

79

Odp: Prezenty....

Każdy na pewno chciałby dostać bardzo fajny prezent. Sam kilka dni temu podjąłem decyzje że swojej dziewczynie kupię pluszaki że sklepu https://monkly.pl/kategoria-produktu/ga … -pluszaki/ .

80

Odp: Prezenty....

Moim zdaniem najlepszy prezent to biżuteria. I ciesze się, że Apart poza piękną stroną ma też blisko mnie sklepy stacjonarne.

81

Odp: Prezenty....

U mnie dobrze się sprawdzają bony podarunkowe do sklepów online. Nawet na parapetówkę i wesele, super sprawa. Jak sie zrzuci kilka osób to spokojnie rtv'kę się kupi, materac lub stolik kawowy.

82

Odp: Prezenty....

Na walentynki mogą sprawdzić się na przykład zawieszki z https://www.apart.pl/ smile

83

Odp: Prezenty....

Spoko sprawa takie zawieszki big_smile

84

Odp: Prezenty....

Ja, gdy chcę zrobić komuś niespodziankę, wybieram świece z biżuterią. Na stronie Suprise Canndle znajdziecie różne kolekcje biżuterii, zamkniętej w naturalnej świecy o pięknym zapachu.

85

Odp: Prezenty....

Czy taki płaszcz z zamkiem, jak pod linkiem może być trafionym pomysłem na prezent? Wymiary mam, opcja zwrotu zawsze jest, ale pytanie, czy kobieta będzie zadowolona? Sam nie wiem... może wolałaby po prostu sama wybrać? Doświadczenia?

86

Odp: Prezenty....

Jeśli nie wiadomo co kupić to najlepiej przekazać pieniądze albo bon podarunkowy. Ewentualnie jakieś artykuły praktyczne kosmetyki, zestawy słodkości czy artykuły do pielęgnacji np. jakieś profesjonalne nożyczki do paznokci.

87

Odp: Prezenty....

Jeżeli zależy ci na ciekawych prezentach dla twoich bliskich, to myślę że warto przejrzeć sobie propozycje na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/zabawki-dla … _5249.html . Mają tam wiele ciekawych produktów do zaoferowania, więc myślę że nie będziecie rozczarowani zakupami w tym miejscu. Dajcie znać, na co finalnie postawiliście.