76

Odp: Zespół na wesele

informacja dla wszystkich zainteresowanych tą forma reklamy na forum -

- można  wykupić wątek sponsorowany w konkretnym dziale weselnym
- można w ramach sponsoringu konkursu na forum otrzymać baner reklamowy na forum

dokładniejszych informacji (o cenach i warunkach) można zasięgnąć pod numerem telefonu 606-620-709

zapraszam właścicieli sal, zespołów oraz innych zakładów związanych z weselami i innymi przyjęciami

Pogodnego dzionka big_smile

77

Dylemat najprostszy z możliwych: i jedno i drugie smile

Darmowy 32-dniowy Kurs internetowy „Niebanalne Pomysły na Wesele”. Wejdź na stronę: Zespół na wesele lub Wodzirej. Zapraszam!

78

kolega napisał/a:

Niedawno byłem na weleslu gdie zespół za tempo grania dostałby ode mnie 5- ale gry, zabawy i konkursy wykraczają poza skalę. Nie pamiętam jak się nazywają (i nawet nie musiałem się tym interesować), ale podam orientacyjnie fotkę. Może ktoś zna...
wink:D:):cool::lol::P;):D:):cool::lol::Phttp://img131.imageshack.us/img131/4126/kapelarm9.jpg

Tak to zespół KAPRYS jest super bardzo mnie się podobało jak grają ode mnie za granie dostaliby 6 bo naprawde są godni do pochwały;)

smile Pozdrawiam;)

79

byłam na kilku weselach gdzie grały orkiestry reklamowane drogą "pantoflową" i się sami reklamowali tak że aż głowa boli i się ZAWIODŁAM. nie śpiewają wszystkiego, niekiedy fałszują, a co najgorsze dużo piją i ciężko się z nimi dogadac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dj zaś nie jest tak popularny jak orkiestry i się "pilnuje".stara się na całej lini.
byłam też na kilku weselach gdzie grał dj i wszyscy goście byli zadowoleni...nawet te stare ciotki
ja polecam tylko dj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

80

http://www.djsteam.pl/wp-content/uploads/2010/02/logo.png
DJ, prowadzenie, oświetlenie i nagłośnienie imprez ...

Witam, Nasza Firma zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem oraz muzyczną organizacją imprez typu "Osiemnastki", urodziny, imieniny , wesela oraz wszystkiego co Państwu przyjdzie do głowy  Muzycznie dostosujemy się do towarzystwa.
Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem nie spotykanym w naszym rejonie, ruchome głowy ROBE, skanery, lasery, konsolety Pioneer CDJ1000mk3+DJM800, nagłośnienie POLAUDIO, FBT Italy Maxx series. Współpracujemy z wieloma gwiazdami sceny muzycznej oraz zespołami tj. Dżem, Sumptuastic. NOWOŚĆ! Karaoke na Twojej imprezie !
Posiadamy 8 lat doświadczenia w branży. WYSTAWIAMY FAKTURY!

Zapraszamy do współpracy, gwarancja najniższej ceny ! Zadzwoń i zapytaj.

kom. 0 667 260 065, 0 787 428 221

Odwiedź Nas w internecie ! http://www.djsteam.pl / http://www.profesjonalni-prezenterzy.pl

http://www.djsteam.pl/wp-content/uploads/2010/02/s.png

81

Ja często bywam na weselach i innych imprezach i bawiłam  się przy zespołach Kaprys, Relax i Lotos. Najlepszy z nich to chyba Lotos- będą grali na moim weselu. Naprawdę polecam!
Fajnie gra też zespół Concord- są zza Kościerzyny.
Gdyby ktoś chciał namiary to mam pare numerów:
LOTOS- 667244648
KAPRYS- 513148575
CONCORD- 602683406

82

a co sądzicie o zespole Sami Swoi?

83

aniołek napisał/a:

a co sądzicie o zespole Sami Swoi?

W 100% mogę polecić.

84

A znacie jakiś zespół z okolic kartuz i sierakowic taki dość tani, jestem nie stąd a poszukuję zespół na wesele.

85

Tamir z Wygody, w Miechucinie trzeba skręcić na Borucino 7km, Wygoda dom ceglany oboko kościoła - jedyny w sumie

86

Witamy!
Zapraszamy do zapoznania się zamieszczonym dziś filmiku z wesela, na którym graliśmy. To pierwszy film, będą kolejne wink

Film znajduje się na naszej stronie: http://weselnetrio.pl/?wideo-weselne,4

Pozdrawiamy,
Zespół Weselne Trio
http://www.WeselneTrio.pl

Biesiadny zespół muzyczny - www.WeselneTrio.pl [img]http://www.weselnetrio.pl/baner_sredni.jpg[/img]

87

Karolcia napisał/a:

a ja się bawiłam przy wielu zespołach i stwierdziłam że zespół to połowa sukcesu dobrej zabawy-trzeba jeszcze odpowiednich "gości" - mieć kogo "rozbawiać :mrgreen:
a najbardziej podobał mi się zespół -jak oni się zwali- "lotos" czy jakoś tak z "naszych" rodzimych Kartuz :mrgreen:

[ Dodano: Pon 22 Paź, 2007 14:31 ]
Ps. nie wiem czy jeszcze graja ale wydaje mi się że tak-może ktoś z was wie na 100% :?:

Grają i to całkiem dobrze smile polecam ich, gdyż niedawno bawiłam się super na weselu koleżanki:) Jak ja będę wychodziła za mąż na pewno ich wezmę. Nóg nie czułam po weselu:):)

88

Polecam w 100 % zawodowy zespół Second Heaven,jeden z najlepszych w Polsce.
Wpisywanie pseudo reklam w tym wątku innych amatorskich zespołów jest nieco śmieszne,ale taki urok forum.

89

http://img823.imageshack.us/img823/1761/poczscenaidyplomznapise.jpg

90

No tak, od czego by tu zacząć. Byłam niedawno na imprezie urodzinowej gdzie grał zespół " Dinozaur". Pierwsze wejście, rzut okiem na zespół i zaczęłam się zastanawiać, co też Ci Panowie w średnim wieku mogą sobą zaprezentować. Z reguły jest tak że dobre czy złe zespoły, ocenia się po wieku wykonawców a nie po wykonywanej przez nie muzyce. Muszę Wam powiedzieć bez kitu że to co usłyszałam od pierwszych utworów było muzą dla mych uszu.Piękne wokale, doskonała, czysta muzyka, perfekcyjne wodzi rejowskie prowadzenie imprezy przez wokalistę zespołu oraz pierwszej klasy sprzęt muzyczny. Klawiszowiec - głos prawie identyczny z Rynkowskim, jego wokal w wykonywanych przez niego utworach / rock, blues, pop i country/ powalał na kolana. Dowiedziałam się / po przyjemnej rozmowie z nimi/ że są facetami z trzydziestoletnim bagażem muzycznym, którzy przez dłuższy czas nie udzielali się muzycznie na rynku, ponieważ z tych czy innych powodów ich drogi się rozeszły. Postanowili jednak spotkać  się znowu razem i teoretycznie rozpocząć przygodę muzyczną. Moim zdaniem, w pełni im się to udało. Dla mnie i dla moich znajomych, ten zespół to bomba !!!!!!!!!. Myślę że daleko zajdą. Nie będę więcej o nich pisała, gdyż powiecie że robię im reklamę, ale napisałam to co czuję i z czym chciałam się z Wami podzielić
PS. Jeżeli ktoś chciałby się z nimi skontaktować, to piszcie emaila: zespol.trio@wp.pl
Aha, zapomniałam dodać że zespół jest z Kartuz, nara

91

katarina-k31 napisał/a:

A znacie jakiś zespół z okolic kartuz i sierakowic taki dość tani, jestem nie stąd a poszukuję zespół na wesele.

Tak, " Dinozaur" z Kartuz - polecam !!!!!!!! Kontakt email: zbyk@wp.pl  pozdrawiam:D

92

Osobiście mogę polecić zespół FRESZ.  Grają muzykę przy której każdy będzie się świetnie bawił.  Widziałem ich już kilka razy i są po prostu świetni.

93

ja  polecam  zespół   www.krawczyk-band.pl

profesjonalna  capela  4-vocale , muzyka na żywo i fajnie prowadzą.

94

U mnie grał zespół KANON z Sierakowic. Zarówno ja i mąż jak i oczywiście goście nie narzekaliśmy. Fajnie grają i ładnie śpiewają. Bynajmniej w 2007 tak było. Później słyszałam, że grają coraz lepiej.
Byłam na weselu gdzie grali Sami Swoi i moje osobiste zdanie brzmi: połączyć Kanon i Samych Swich---> Pierwsi niech śpiewają a drudzy im przygrywają a cenę niech wypośrodkują smile))

95

ja polecam zespol z wejherowa Nevada. Czterech grajków na roznych sprzetach a cena przyzwoita:)
www.zespolnevada.pl

[img]http://img229.imageshack.us/img229/2341/firefighteranimuj4.gif[/img]

96

U mnie juz za 2 tygodnie niecałe, zagra duet Ania i Arek no i dj pająk strzeli seta, wilk i owca cała. Muzyka typowo weselna bawi starszych a rock , pop i housik dla młodych. Kurcze stresa mam. neutral

97

Jednak mi się ten Lotos nie za bardzo spodobał...
Sympatyczni, ładnie grają, ale tylko ładnie, oczywiście jak dla mnie smile

98

www.massuana.pl
http://img823.imageshack.us/img823/1761/poczscenaidyplomznapise.jpg
http://img821.imageshack.us/img821/8851/zmnzesp0001znapisem20la.jpg

Narzeczonych zapraszamy na 3-4 godzinne prezentacje 3 zespołów w studio nagrań MASSUANA  w Żukowie k. Gdańska, które odbywają się od poniedziałku do piątku  w godz.12-22.Obejmują one przesłuchanie fragmentów 300 piosenek
z 3000, które wykonujemy, obejrzenie fragmentów kilku imprez, ustalenie sposobu prowadzenia wesela w zależności od preferencji organizatora i zaproszonych gości, tańca zapoznawczego, dedykacji dla rodziców, zabaw, konkursów z nagrodami dla dorosłych i dzieci, rodzaju nagłośnienia dostosowanego do akustyki lokalu oraz setki innych szczegółów. Na tej podstawie Para Młoda wybiera skład personalny zespołu 3-5 osób spośród 12.W jednym terminie grają 3 zespoły, polecamy także innych wykonawców. Współpracujemy z operatorami kamer, fotografami i innymi sprawdzonymi firmami z branży. Na spotkaniu otrzymają Państwo ich wizytówki.

Baner z planem uroczystości wystawiony jest w widocznym miejscu, aby uczestnicy mogli się z nim zapoznać.

Zespół MASSUANA bierze pełną odpowiedzialność za współpracę z obsługą lokalu. Wszystkie atrakcje są zapowiadane i eksponowane poprzez odpowiednio dobraną muzykę, która jest również odtwarzana podczas 10-minutowych przerw.

Zajmujemy się szkoleniem i doradztwem jak zorganizować udaną imprezę, a w szczególności:
- kiedy i jak kwaterować gości,
- dlaczego po ślubie kościelnym składa się życzenia i kwiaty,
- kto wita Parę Młodą chlebem i solą w lokalu,
- kiedy i kto podaje wino i inne alkohole,
- jaka jest rola świadków,
- o której godzinie w zależności od pory roku podaje się tort weselny,
- co oznacza słowo „oczepiny”,
- kto zdejmuje welon pani Młodej, 
- w którym momencie powinno zakończyć się wesele ?

Dbałość o szczegóły i sposób prowadzenia powodują, że wesela są wyjątkowe
i długo wspominane a ich uczestnicy wracają do nas nawet po 10 latach z nowymi zleceniami .

Od 1990 r. zajmujemy się profesjonalną organizacją i obsługą muzyczną
( zespoły i DJ ) oraz foto-video na terenie Polski i za granicą :
- imprez firmowych i plenerowych ,
- tradycyjnych , ekskluzywnych i bezalkoholowych wesel oraz ślubów               
  kościelnych ,
- studniówek, prymicji, imienin, urodzin itp.

Działalność zespołu MASSUANA w liczbach:
- 3000 piosenek w repertuarze ,
- ponad 1000 występów m.in na największym Balu Sylwestrowym na Pomorzu
  oraz  Balu Sportu i Samorządowca w Hotelu Faltom w Rumi w 2000 r.,
- 20 wydanych płyt CD i kaset magnetofonowych nagranych w STUDIO                               
   MASSUANA i sprzedanych  w milionowym nakładzie (piosenki z  repertuaru         
   zespołu Czerwone Gitary) ,
- 12 muzyków, wokalistów i wokalistek występujących w 3 zespołach,
- kilkanaście nagród na festiwalach ogólnopolskich , w tym nagroda     
  publiczności za teledysk do piosenki  „Samotny dom” 4 09 2010 r. ,
- kilka nagrań i wywiadów dla TVP  i TV Kaszuby m.in. „Tu  mieszkamy”, ”Rodno Zemia” ,”Kaszubsko-Biesiadna Lista Przebojów” .

Od ponad 20 lat wyznaczamy najwyższe standardy występów, naszym
wyróżnikiem są charakterystyczne głosy i oryginalne brzmienie
uzyskane dzięki własnym aranżacjom ,wykorzystaniu studyjnego
i audiofilskiego sprzętu i nagłośnienia firm Ensoniq, Behringer, Samson
oraz bezszumowych końcówek mocy CREST .
Od 2004 r. gramy w systemie kina domowego 3+1 lub 4+1 (24-bitowy dźwięk )
i prowadzimy konkursy karaoke.

Zespół MASSUANA powstał w 1990 r. w Gdańsku.
Oprócz Gdańska, Gdyni i Sopotu występował w następujących miejscowościach:
Banino, Białe Błota, Białogarda, Białogóra, Bojano, Bolszewo, Borowo, Bożepole Wlk., Brodnica Górna, Bukowina k. Łebuni, Bytów, Bysław, Cekcyn, Cewice, Chałupy, Charbrowo, Charzykowy, Chłapowo, Chmielno, Choczewo, Chojnice, Chwaszczyno, Ciele k. Bydgoszczy, Czarna Woda, Czerniewo, Czeczewo, Czersk, Dąbrówka k. Starogardu, Dębki, Dębnica Kaszubska, Dziemiany, Garczyn, Garczegorze, Gardna Wielka, Gąbino, Gniewino, Godziszewo, Gołubie, Goręczyno, Gostomie k. Stężycy, Gościcino, Gowidlino, Gowino, Góra, Grabowo Kościerskie, Grabowo k. Nakli, Grzybno, Hańczowa k. Wysowej, Hel, Hopowo, Iława, Iłów, Jankowo, Jantar, Jastarnia, Jastrzębia Góra, Jastrzębie k.Brodnicy, Jeżewo, Jurata, Kalisz Kaszubski, Kamienica Królewska, Kamionka, Karsin, Kartuzy, Karwia, Karwica, Kąpino, Kąty Rybackie, Kębłowo, Kiełpino, Kiełpino Kartuskie, Kleszczewo Kościerskie, Klukowa Huta, Kłodawa Gd., Kokoszkowy, Kolbudy, Konarzyny, Koronowo, Kostkowo, Kosobudy, Koszwały, Kościerzyna, Kowale, Koźmin Wlk., Krąg. Krokowa, Krynica Morska, Kuźnica, Leśniewo, Leśno, Leźno, Lębork, Linia, Liniewo, Lipusz, Lniano, Lubań, Lubichowo, Lubin k. Międzyzdrojów, Lublewo, Lubowidz k.Mostów, Luzino, Łąg, Łomża, Łeba, Łebieńska Huta, Łebno, Łebień, Łebunia, Łęczyce, Łęgowo, Łochowo, Łubiana, Łyśniewo k. Sierakowic, Malbork, Mechowo, Miechucino, Mierzeszyn, Międzyzdroje, Miłobądz, Mirachowo, Mojusz, Mosty, Mrągowo, Mściszewice, Nakla, Niedźwiedzica, Niepoczołowice k. Linii, Niestępowo, Nowa Karczma, Nowa Wieś Przywidzka, Nowe n.Wisłą, Nowe Polaszki, Nowy Barkoczyn, Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Wejherowski, Nowy Staw, Nożyno,Objazda, Osie, Osowo, Ostrzyce, Parchowo, Pączewo, Pogódki, Pomieczyno, Postołowo, Pręgowo, Prokowo, Półczno, Pruszcz Gd., Przodkowo, Przechlewo, Przyjaźń, Przywidz, Pszczółki, Puck, Reda, Rekownica, Rekowo Dln., Rewa, Rowy, Różyny, Ruciane-Nida, Rumia, Rybno, Rytel, Sępólno Krajewskie, Sianowo, Siemirowice, Siennica, Sierakowice, Skarszewy, Skorzewo, Skrzeszewo, Skórcz, Sobieszewo, Sobowidz, Somonino, Stare Polaszki, Starogard Gd., Starzyno, Stegna, Stężyca, Straszyn, Strzebielino, Strzepcz, Subkowy, Sucha Huta k.Mierzeszyna, Sulęczyno, Swarożyn, Swarzewo, Szemud, Szlachta, Sztutowo, Szymbark, Śliwice, Świbno, Świecie nad Wisłą, Tawęcino, Tczew, Trąbki Wlk., Trutnowy, Tuchlino, Tuchola, Turośl, Tyłowo, Ustka, Wąglikowice, Wdzydze, Wdzydze Tucholskie, Wejherowo, Werblinia, Węsiory k.Sulęczyna, Wiele, Wielki Klincz, Wieżyca, Władysławowo, Wocławy,Wrocław, Wróblewo k.Trutnowych, Wygoda, Wysin, Wysowa Zdrój, Załakowo k.Kamienicy Królewskiej, Zaskoczyn k.Mierzeszyna, Zwartowo,Żarnowiec, Żelistrzewo, Żuława k. Straszyna, Żuławki, Żukowo oraz Bielefeld, Hanau, Offenbach nad Menem w RFN.

99

Witam

czy ktoś może wie jak gra orkiestra ROKITKI ??!!

100

Zespół Relax Jest Świetny! Tylko Termiy Mają Długie
Grają Od Wszystkiego Po Trochę Repertuam Zawsze Można Sobie Umówić!
U Mnie Na Weselu Może Też Będą To Zależy Czy Termin Będzie Wolny!
Godni Polecenia!

Dodane pon 01 sie 2011 15:26:52 CEST :
ZESPÓŁ RELAX JEST ŚWIETNY!BYŁAM NA KILKU WESELACH Z ICH UDZIAŁEM I BYŁO OK REPERTUAR ZAWSZE MOŻNA USTALIĆ GRAJĄ OD WSZYSTKIEGO PO TROCHU!
U MNIE MOŻE TEŻ BĘDĄ GRALI JEŚLI BĘDZIE WOLNY TERMIN!
GODNY POLECENIA!