1

Odp: Sala Fenix w Grzybnie

Witam
Czy ktoś słyszał o tej sali? Sala znajduje sie na trasie z Przodkowa do Kartuz. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

..... dodane przez administratora ............................

Sala weselno-bankietowa "FENIX"
83-300 Grzybno, ul. Świerkowa 2 tel. (058) 694-30-42  http://kartuzy.info/images/katalog/2098.jpg
http://kartuzy.info/index.php?m=1&id=213

2

Ceny niezbyt wygórowane, ale sal jest na pietrze, jedzenie dowożone jest winda z kuchni która znajduje się na parterze. Wielkim minusem jest niewątpliwie brak jakiejkolwiek bazy noclegowej, co do jedzenia to słyszałem od znajomych , w tym jednej która będzie tam miała swoje wesele, że jest smaczne!!! na pewno cena jest atrakcyjna, ja sam jednak zdecydowałem
się na sale , sprawdzoną. reszta info jak coś to na pw

http://alisonhmade.blogspot.com/

3

Jeśli chodzi o nocleg to z tego co się orientuję to budują pokoje - więc jest jakaś nadzieja. Najbardziej interesuje mnie obsługa, jedzenie (jego ilość, jakość). Ostatnio dostałam informacje, że czasem ludzie narzekają na małą ilość jedzenia i chciałabym tą wiadomość zweryfikować. Gdyż nie wiem czy jest to wina obsługi czy Młodej Pary, która chciała zaoszczędzić....

4

Ja byłem tam w listopadzie ubiegłego roku i wtedy też usłyszałem informacje na temat budowy pokoi, jednak do dzis dnia chyba nic z tym fantem nie zrobiono. Co do jedzenia, to chyba kwestia dogadania się i właściwego oszacowania liczby gości?

http://alisonhmade.blogspot.com/

5

Z racji wykonywanego zawodu smile parę razy miałem okazję uczestniczyć w imprezie weselnej na tej sali. Moje odczucia subiektywne są jak najbardziej ZA. Smaczne jedzenie, super obsługa, super szef kuchni, właściciel: Pan Kiedrowski jest również osobą z którą można uzgodnić dosłownie każdy szczegół planowanej imprezy. Na dodatek na sali jest dobra klimatyzacja (3 albo 4 duże klimatyzatory wbudowane w sufit).Pokoje gościnne chyba też już są wybudowane.  Proponuję zainteresowanym podjechać tam i samemu ocenić tą salę, ne jest to daleko smile
Pozdrawiam 8)

www.pulsar4you.republika.pl
PULSAR zespół muzyczny na wesela

6

Ja niedługo wybieram sie tam na przyjecie. Fakt, ze to nie to samo co wesele ale już coś na początek :mrgreen: .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

7

odradzam, szkoda gadać, jak dla mnie to wielki syf i tandeta
NIE POLECAM!!!

8

poprosze waszmoscpana tomlee28 o jakies argumenty, a nie ze: jest zle bo jest zle

Copyright by DannyBoy 2012

9

Ja nie mogę sie wypowiedzieć negatywnie.  Mi sie podobał wystrój, obsługa, jedzenie takze...w porównaniu niektórymi lokalami jedzenia nie było za mało. Do tego na zewnątrz jest ładnie zaaranżowane. Tak więc ja podałam argumenty ZA.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

10

mielismy tam kilka  wesel i jak narazie wsio ok.wiec polecam i pozdrawiam

[img]http://img641.imageshack.us/img641/7379/awatari.jpg[/img]

11

tomlee28 napisał/a:

odradzam, szkoda gadać, jak dla mnie to wielki syf i tandeta
NIE POLECAM!!!

ktoś może po prostu jest zazdrosny;)

Miłego dnia smile

12

zazdrosny? o co?
o tą śmieszną zagrodę? nie, nie jestem
nie podoba mi się i tyle, jak komuś to przeszkadza to jego problem

13

tomlee28 napisał/a:

zazdrosny? o co?
o tą śmieszną zagrodę? nie, nie jestem
nie podoba mi się i tyle, jak komuś to przeszkadza to jego problem

Racja. Mi nie przeszkadza więc problemu nie mam big_smile.

Miłego dnia smile

14

a mi przeszkadza....  napisal:"wielki syf i tandeta" a nioepotrafi powiedziec dlaczego, ani podac konkretnych przykladow.

Copyright by DannyBoy 2012

15 (edytowany przez violka1 2008-07-28 17:11:31)

DannyBoy napisał/a:

a mi przeszkadza....  napisal:"wielki syf i tandeta" a nioepotrafi powiedziec dlaczego, ani podac konkretnych przykladow.

Miałam na myśli, że mi fenix i jego zagroda nie przeszkadza.
A na argumenty nadal czekam bo argumentów nie mają tylko zazdrosnicy tongue . "Nie podoba się i tyle" - to żaden argument.

Miłego dnia smile

16

tomlee28 napisał/a:

Hmm.. Nie wiem czy rozmawiamy o tej samej sali.. Syf i tandeta.. To do tej sali nie pasuje.

Byłem tam dwa razy, raz na weselu, a drugi na sylwestrze. Sala jest bardzo ładna, obsługa bardzo miła, wszystko podane było bardzo sprawnie, dzięki windzie, ponieważ jedzienia nie trzeba nosić aż z kuchni. Pokoje są bardzo ładne. Ostatnio przejeżdżałem blisko i widziałem, że robią elewację.
Ogólnie jestem zadowolony i pewnie wybierzemy się tam znowu z żona na sylwestra wink

17

Witam. Sala jest super jedzenie bomba i naprawde jest go duzo. Miejsca do siedzenia i tanczenia tez oporowo. Czysto, super wystroj a takze super obsluga i super WLASCICIEL jak najbardziej polecam.:D

18

Super post.Super ,ze sie zalogowalas,zeby super nakadzic o super lokalu gdzie jest super wystroj i super duzo miejsca a juz wlasciciel jest tak super ,ze mu pokaz swojego posta i dostaniesz super podwyzke.
Tylko mi wyjasnij co to znaczy

kasienka napisał/a:

super WLASCICIEL jak najbardziej polecam.

komu polecasz tego Wlasciciela?pannom na wydaniu?starym wdowkom czy moze wypic lubi a mu brak towarzystwa?

ps nerwia mnie takie posty .loguje sie ktos zeby walnac jedno kadzidelko i koniec a ja musze ciezko ruszyc reka zeby kliknac klawisz ,musze czekac az sie strona otworzy liczac na  ciekawa informacje a tu wazelinka pracownika co po  jednym poscie znika.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

19

WK i jest SUPER smile
a wie ktos jak nazywa się sala to chyba w Miechucinie jest????
Zaraz przy ulicy i na ścianie (zewnętrznej oczywiście) "dwa serduszka mają smile
wygląda jak sala tylko i wyłącznie na wesela...A inne uroczystości też tam można "wyprawić" ????????

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

20

Do specjalisty. Wazelinka to ty moze jestes bo ja jestem osoba ktora nie dawno miala tam wesele i jestem bardzo zadowolona gdyz wlasciciel nie ukrywa zadnych kosztow i mozna sie z nim dogadac co do wszystkiego i ze wszystkim idzie na reke. Wiec skoro jestem zadowolona z wlasnego wesela to chyba dobrze a nie ze mi tu ktos taki jak ty jakies wrzuty wali

21

jedzie mi tu czolg?
Ty sie Marek nie yrytuj bo nie ma o co.Jak dostaniesz premioche za kadzenie lepiej sie ze mna podziel .
Ja bede plikal ze jest zle Ty ,ze jest dobrze a kasiora na pol.
Sie Marek nie yrytuj .

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

22

Specjalista jak pytasz sie kogos o opinie to ja masz jesli jej nie chcesz lub chcesz tylko negatywy to to napisz. Ja wiem swoje a skoro jestem zadowolona z wlasnego wesela to chyba dobrze. Ja ogólnie polecam ale nie karze nikomu mnie sluchac kazdy i tak robi swoje i tam gdzie chce

23

Marek spoko big_smile

24

oki spoko

25 (edytowany przez kasiorek 2008-10-12 19:39:08)

Miałam przyjemność uczestniczyć w przyjęciu weselnym w Feniksie i tak: sala duża, jedzenie smaczne, obsługa może i miła ale panie nie mają pamięci na których gościach skończyły rozdawać ciepłe przekąski czy napoje. Jedna strona stołu dostaje, a za chwilę panie zaczynają rozdawać przy innym rzędzie stołów zapominając o tych niedokończonych, trzeba było się upominać. Wg mnie zła organizacja pracy. A tak to ok wink