1

Odp: Poczynania elity tego forum

Mamm pytanie czy ktokolwiek z zalogowanych tu forumowiczow wierzy w to ze w polsce istnieje cos takiego jak wolnosc słowa i wypowiedzi?????..jesli tak to niestety musze was zasmucic ...jakze szanowanemu "Stefanowi" nieprzypadł do gustu temat ktory smialem założyc i poprostu go zamknoł ..bo mial takie widzimisie! Wiesz stary ..proponuje zebys go jeszcze usunoł jesli oczywiscie masz taka władze ! Słuchaj nawet jesli byłby to temat ...o **cenzura** marynie ...ja rejestrujac sie do tego forum bylem pewny ze jest to miejsce dla wszystkich ludzi ,ktorzy moga porozmawiac o wszystkim ...ale grubo sie pomyliłem!!! niestetyy ...widze ze na forum panuja takie same zwyczaje jak na zebraniach naszej gminy ! Stary !! PUNKT DLA CIEBIE!! Ale niestety na minuss ....PS Jak chcesz ten temat tez zamknij ..w tym jestes dobry

2

12. Administratorzy i moderatorzy forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba, zwłaszcza w przypadku naruszenia regulaminu. Rażące naruszenie regulaminu może być przyczyną trwałego usunięcia z listy użytkowników.

13. Decyzje we wszelkich nieuregulowanych tym regulaminem kwestiach podejmują administratorzy forum.

Logując się na forum zgadzasz się na te warunki i zobowiązujesz się do przestrzegania powyższego regulaminu.

ten wycinek regulaminu forum chyba wystarczy .......

zapraszam do zabawy  wink

Pogodnego dzionka big_smile

3

Ok ...tylko pokaz gdzie naruszyłem regulamin...

4

bardzo mi przykro że nie rozumiesz treści z pkt.12 regulaminu
można z tym żyć, dobrej zabawy  wink

Pogodnego dzionka big_smile

5

kapitanie moj kapitanie
wolnosc slowa chyba tu jest bo ja pisze takie glupoty czasami ,ze hoho i jakos tylko male problemikuniunie mialem .
Twoj temat mi sie tez nie spodobal ale ja wynaje zasaqde ,ze kazdy pisac moze i bronic tego prawa  trzeba.
nie podobal mi sie Twoj Kapitanie temat  bo powinienes  wpierw zapytac nas starszych  wink o zgode  czy mozesz Nasza Karolcie oficjalnie  podrywac,samemu sie powinienes  przedstawic zebysmy wiedzieli zes zacny kawaler i mozemy ewentualnie Nasz Skarb powierzyc w dobre rece.popelniles falstart w podrywach ale  wszystko sie da naprawic.
My tu za  Karolcie odpowiadamy a ja w szczegolnosci bo jej Tatus jest wedkarzem czyli prawie jakbym byl rodzina.
Kapitanie moj Kapitanie
looooooozik

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

6

Oj kapitanie powiem Ci że mnie tez się ten temat który założyłes nie podobał i wdzięczna jestem Stefanowi że go zamknął wink
Powiem wprost-jeśli chcesz się czegoś o mnie dowiedziec napisz bezposrednio do mnie tak bedzie łatwiej i bez problemów-a wiadomości bedziesz miał z pierwszej ręki wink
A poza tym wolałabym wiedzieć kto o mnie chce coś wiedzieć-jak ja to zawsze powtarzam "nie lubie anonimów" :idea:

WK nic dodać nic ująć :mrgreen:
A za to:

Nasz Skarb

masz u mnie dużego buziaka :*
aż mi się miło zrobiło na serduszku :mrgreen:

[ Dodano: Sro 14 Maj, 2008 13:20 ]
Ps. kapitanie gdybys nie zauważył to w tamtym temacie nie za dużo osób się udzielało czyli pewnie z tego forum nie za dużo się o mnie dowiesz wink

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

7

wolność słowa to jedna wielka bujda i kupa g..... jeśli ktoś w to jeszcze wierzy to naprawdę wyrazy współczucia.

Zacznijmy od tego że jest to forum komercyjne i podstawowa zasada wolnoć Tomku w swoim domku ma tu pierwszeństwo, jeśli chodzi o regulamin i przepisy ogólne prawa polskiego to nikt tutaj nie ma o nich zielonego pojęcia, nie wspomnę już o ich stosowaniu (i nie koniecznie mam tu na myśli wpadkę Admina )

Poważnych tematów i na poziomie praktycznie brak a jak są to ktoś je psuje "mega zabawnym tekstem", za o przysłowiowym tyłku Maryni masę... no ale ile można się bawić w piaskownicy.

ja to forum traktuje jako zabawę, bo nic więcej nie można wymagać. Co prawda nie chce mi sie już nawet ciągle powtarzających tematów otwierać, więc i bywam coraz rzadziej ;]

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

8

Ale mimo wszystko Gliguś nas lubi i zagląda do nas :mrgreen:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

9

To jest porzundny chlop .Pewny siebie,nie pitoli  tylko wali prosto z mosta i jest prawie tak uroczy jak ja :razz:

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

10

To jest porzundny chlop .Pewny siebie,nie pitoli tylko wali prosto z mosta i jest prawie tak uroczy jak ja

z każdym słowem się zgadzam :mrgreen:
my tu na forum mamy samych porzudnych chłopów :mrgreen:

Ps. troche lizusostwa mi się udzieliło od Ciebie WK wink  :razz:

11

hehe tongue no ładnie

WK uważaj jutro ide do fryzjera !

my tu na forum mamy samych porzudnych chłopów

jasne tongue

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

12

ja pisze takie glupoty czasami ,ze hoho

A ten fragment mi sie szczególnie podoba :razz:   wink .
lol
Wracając do tematu... Stefan ma racje. Od tego na forum sa moreratorzy i redaktorzy aby pilnować. A każde forum bez opieki powyższych osób jest po prostu nic nie warte. Tam sie można wzajemnie obrażać, ujawniać dane, wysyłąć linki cudaczne itp itd. Czyli bałagan na kółkach roll . Zdecydowanie wolę miejsca gdzie sie trzyma porządek. Wiem co piszę bo sama  występuje w roli mod/red na innych forach i żeby mi nie było, że sie podlizuję :razz: .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

13

tu na forum mamy samych porzudnych chłopów

Dziewuszki też niczego sobie  :grin:  :grin:  cool

Poważnych tematów i na poziomie praktycznie brak

Czasem się chyba zdarzają, ale wszystko zależy kto-czego szuka.

ja to forum traktuje jako zabawę,

I to chyba jest najważniejsze w tym wszystkim.
Od informacji i edukacji mamy zatrzęsienie w całym internecie.
Do tzw. "skandalistów" też raczej nam daleko.
Wystarczy więc, abyśmy traktowali to forum przede wszystkim jako dobrą zabawę.  wink

14

Wiem co piszę bo sama występuje w roli mod/red na innych forach i żeby mi nie było, że sie podlizuję

Dziewuszki też niczego sobie

A myślałam że tylko ja się zaraziłam od WK :razz:

15

No tak dziewuszki sa całkiem całkiem... nażekac to nie możemy hehe....
I co jest elita.. jak sobie poczynacie.. dobrze się bawicie... hehe..

[ Dodano: Sro 28 Maj, 2008 08:24 ]
To już nie elita to śmietanka towarzyska....dobre kurde hehe...
To juz sobie nawet bez tłumaczeń tematu zamknąc nie mozna....czy jak.. jak stefan go zamknął to za swoje go zamknął i nicm Kpt.Żbikowi do tego... hehe

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

16

I co jest elita.. jak sobie poczynacie.. dobrze się bawicie... hehe..

To już nie elita to śmietanka towarzyska....dobre kurde hehe

a kto do tej elity należy :razz:  :?:
może na jakąś flaszkę sie zmówimy :?:
i wypijemy za elitę :mrgreen:

17

nie elita to śmietanka towarzyska

Śmietanki bywają zważone  wink  :mrgreen:

zamknoł

usunoł

:shock: Szczerze mówiąc, ja dużo szybciej bym ten temat zamkęła  :neutral:

Zresztą - mam nadzieję, że nie spodziewałeś się zamieszczenia CV Karolci na forum  roll

18

Lentil napisał/a:
nie elita to śmietanka towarzyska
Śmietanki bywają zważone

mam nadzieję że "nasza śmietanka" nie jest jeszcze zważona :razz:

Zresztą - mam nadzieję, że nie spodziewałeś się zamieszczenia CV Karolci na forum

kto wie być może właśnie tego  oczekiwał a tu nic z tego wink
nieee no moje CV to tylko do poduszki się nadaje a przecież nikt tutaj z tej "elity" nie chce nikogo usypiać :mrgreen:

19

A kto to jest ta "elita"  na tym forum ?
No, chyba że chodzi o nasze Panie.
To faktycznie jest ELITA.
Całe pozostałe grono użytkowników, to my wszyscy.
Są i osoby funkcyjne-czyli administratorzy i moderatorzy forum.
Ale Elita to tylko kobiety  wink

20

Ale Elita to tylko kobiety

a może ELYTA lol  :?:

21

Noooo nooo ....widze ze "śmietanka" brak intelektu nadrabia złosliwosciami..wiecie co niechce mi sie z wami gadac ...bo uwazam to za normalnyy tenmat a wy se tu jaja robicie ...a jak koncza sie pomysly na dowalenie komus ..to trzeba zamknoc yemat co nie panie Stefanie ! Z calutkiego mego wielkiego serducha zycze wam wszystkiego dobregoo w zyciu i niechaj sie wam powodzi..szczegolnie tobie Karolinko:) ..ciauuu adiossss marynarze

22

szczegolnie tobie Karolinko:)

dziekuje bardzo-tobie również niech się wiedzie jak najlepiej :grin:

a z tą całą resztą postu się nie zgodzę-my tu nie jesteśmy dla nikogo złośliwi tylko poprostu czasami co nieco obracamy w zart i tyla :mrgreen:

Kapitanie nie obrażaj się no co ty dziecko jesteś :razz:  :?:

23

brak intelektu nadrabia złosliwosciami

Ale co ty mówisz.... spoko.... damy rade.....
My tutaj naszą Elitę kobietek bardzo lubimy i szanujemy... wiec nie bój się

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

24

Ejkaaaaaaaaaaaaa..ja sie nieobrażam:) ,poprostu wiesz uważam ze jesli jest to publiczne forum niepowinno sie zamykac jakiegos tematu bo ktos ma takie widzi mi sie ...sa rozne kategoria tematow i podtematow i jesli ktos ma ochote to wchodzi ..jesli niema ochoty to nie wchodzi ...i to wlasnie szarzy uzytkownicy tacy jak ja powinni decydowac czy chca sie na dany temat wypowiedziec czy tez nie ! I budzi moj niesmak zachowanie w postaci zamkniecia tematu przez"elite" ! poruszylem ten temat i co po raz kolejny spotykam opor  tylkoze w tym momencie w postaci podsmiewek ..i lekcewazenia ..troszkie mnie to oburzylo..i jeslii kogokolwiek urazilem  too sorkii:) mala prosba....Niech to forum bedzie dla ludzi...a nie ludzie dla niego

25

Kapitanie> a nie przyszło ci do głowy, że może  Karolcia sama poprosiła o zamkniecie wątku? CZasem tak bywa a mod/red/adm nie mają obowiazku o wszystkim informować czy tłumaczyć sie ze swoich decyzji. Jeśli to robią to z dobrej woli.  znam forum gdzie sie w ogóle o niczym nie informuje tylko zamyka wątek, z nakazem przeczytania regulaminu. I nie ma wyjscia jak go przeczytać i domyslac się o co chodziło? Myślę, że się zbytnio ekscytujesz. Zamknęli i trudno. mi też czasem zamykali wątki czy poprawiali treść...i nie zraziłam się bo wiem, że takie mają zadanie. Domyslam sie, że zakładajac taki niecodzienny wątek chciałeś zaimponowac dziewczynie. Jednak na nietuzinkowe i mądre dziewczyny takie sposoby nie działają. Myslę, że gdybyś po zamknieciu wątku na publicznym forum nie robił "afery", tylko na pw napisał do Karolci... wyjaśniajac cos nie coś - to miałbyś być może jeszcze jakieś szanse u dziewczyny. Teraz....hmmmm...sam sie domyśl.
Pozdrawiam

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile