1

Odp: logowanie....

Założyłam nowy temat bo właściwie do żadnego innego mi to nie pasowało-a do starych nie chciało mi się wracać :razz:

Chodzi o to że ostatnio od kilku dni mam problem żeby się zalogować i chciałbym tylko wiedzieć czy ktoś z Was również ma taki problem :?:
Dokładnie to jest tak-wchodzę na stronę portalu,wciskam forum wchodzę loguję się i jest wszystko git ....
Dalej wchodzę na nieprzeczytane posty wybieram któryś temat i czytam....
Do tego momentu jest wszystko ok...
Następnie jak wracam na główną stronę i chcę wybrać inny temat do czytania to mnie automatycznie wylogowuje :???:
Nie wiem czy to moja wina-znaczy mojego kompa czy ini tez maja takie problemy :???:
Ale wiem jedno że strasznie mnie to wkuuuurzaaa :evil:

Poradźcie coś bo normalnie nie będę więcej tutaj zaglądać i będzie po "modzie" wink  :razz:

[ Dodano: Sro 09 Lip, 2008 06:56 ]
aha jeszcze zapomniałam dodać że już po tym automatycznym wylogowaniu mnie a wręcz wyrzuceniu :evil:
nie mogę się już ponownie zalogować :evil:  :evil:  :evil:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

2

Jakoś mi się nic podobnego nie zdarza.
Ale ja uparcie korzystam z przeglądarki Firefox, może dlatego.
"lisek" ma jeszcze tą zaletę, że ma słownik poprawnej polszczyzny, który na bieżąco wskazuje błędy ortograficzne, no i ma "Adblocka" dzięki któremu nie zaśmiecają mi przeglądanych stron nachalne reklamy.
Czy komuś jeszcze tutaj zdarza się podobna sytuacja jak u Karolci ?
Czy zdarza się komuś korzystającemu z Firefoxa 3 ?

3

Czy komuś jeszcze tutaj zdarza się podobna sytuacja jak u Karolci ?

Nie...

Czy zdarza się komuś korzystającemu z Firefoxa 3 ?

Nie smile

4

to dlaczego tylko mi się takie coś przytrafiło :cry:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

5

Może dlatego, że raz korzystasz tutaj z Firefoxa, a czasami z Explorera.
Przeglądarki zachowują w kompiku tzw "ciasteczka" - może tu jest pies pogrzebany.
Fachowcem nie jestem  wink

6

ja od dawna raz tego raz tego używam wink

7

Ja mam ie 7.0 i nie mam żadnego problemu...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]