151

Odp: Wasze uwagi i spostrzeżenia - 1

nie kumam
ustawka jakas?:D
Ja na koledzie nie bywam bo nie lubie Ksiadzow

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

152

Chcesz na mnie napuscic kolednikow?
No moment moment ale jakby to wygladalo jak ja sie bede lomotal z koscielnym i organista?
Nie ,nie,odpada gosc w dom Bog w dom a WK z domu  big_smile
Widziales nasze go oragniste?Ma chyba 2 metry,nie bede z taboretem zapylal zeby jego zalutowac
No Ty mi sznase daj jakas
Trzech Kroli moge zlomotac ale nie wielkiego organiste big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

153

stefan napisał/a:

swoim zachowaniem na koniec przekreslił wszystko
mozna mieć inne zdanie na ten temat ale ja mam takie

Po pierwsze jeszcze swojego "końca" nie czuję, po drugie skasowałem tylko część tych postów, które ktoś próbował wykorzystać podszywając się pod mojego nicka.
"Wyczyszczenie " prawie 5 tysięcy moich postów, zamiast przywrócenie ich treści na zasadzie edycji po wyjaśnieniu całej sprawy - to już raczej Twoja zasługa.
A przepraszam............."systemu" lol
Kto i po co założył na tym forum nick "krecika" podstawiając w czasie rejestracji moje dane - nawet nie chcę dochodzić.
To pewnie "SYSTEM"
Bardzo ciekawa sprawa z tym "systemem" który tak rządzi, że nawet wydawca i admin nad nim nie panuje....;)
Nie miałem w tym temacie pisać i pewnie nie będę, ale od mojej skromnej osóbki - 100 kroków w tył....

Też już kiedyś pisałem :
Czekam na prawdziwe kartuskie forum.
No więc czekam dalej.

154

Kopikopczyk napisał/a:

Czekam na prawdziwe kartuskie forum.
No więc czekam dalej.

Moze czas samemu takie stworzyc?

155

Wolałbym mimo wszystko, aby było to forum stworzone przez mieszkańca Kartuz, albo okolic.
Kogoś, kto mnie pozwoliłby jedynie na nim swobodnie pisać.
Ja - owszem, urodziłem się w Kartuzach, ale od ponad 30 lat mieszkam gdzie indziej wink

156

rozwiążcie temat klonów i innych smrodów przy piwie, bo mnie już męczy ta telenowela, żądam nowego wątku! tongue

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

157

słuszna uwaga, dlatego tego zamykam
moze w nowym nie będzie powrotów do przeszłości wink

Pogodnego dzionka big_smile