51

Odp: Wasze uwagi i spostrzeżenia - 2

prędzej się wygranej w totka doczekasz niż odpowiedzi

52

Pewnie Stefan lub Bartek  Ci na to pytanie odpowie, ja nie wiem, jakie parametry są w ustawieniach profilu?

-- // --

53

A może zakłady fotograficzne zajmujący połowę strony tego forum - zdecydują się na sponsoring jakiś nagród konkursowych ? wink
Może być na przykład konkurs na największy zachwyt nad wklejonym zdjęciem ślubnym.
Albo konkurs na temat najbrzydszej panny mlodej big_smile

54

Za moich czasów taka opieszałość na uwagi była nie do pomyślenia.  lol:lol::lol:

Może być odpowiedź pozytywna, albo negatywna, ale jej całkowity brak świadczyć może albo o lenistwie, albo o lekceważeniu użytkowników.

55

A administracja ma jakieś fanty za ten dział???
Mówią że za darmo nic nie ma a pół strony forum oddać jednemu cwanemu  który oprócz reklamy swojego zakładu i usług nic w tym dziale nie robi to przecież jest jakiś sponsoring nie?
Tylko komu i czemu służyć?

56

BuBu napisał/a:

Dwa pytania odnośnie avatarów:

aktualne ustawienia :
Max width       80  The maximum allowed width of avatars in pixels (60 is recommended).
Max height      80  The maximum allowed height of avatars in pixels (60 is recommended).
Max size      10240 The maximum allowed size of avatars in bytes (10240 is recommended).

BuBu napisał/a:

- czy mi się wydaje czy nie ma opcji dodawania avków "z sieci"? czyli dawania linku zew. do avatarka dzięki czmeu nie musiał by on być przechowywany na forum i mogł by mięć ciut większą wielkość [w kb] a co za tym idzie możliwe byłoby wstawienie animacji?

dobrze Ci sie wydaje, jednak pomimo tego animacja jest -

http://kafo.pl/img/avatars/156.gif
Obrazek GIF (animowany, liczba klatek: 36)
29px × 23px
9.8 KB (10038 bajtów)

Pogodnego dzionka big_smile

57

Mein Gott !
Odpowiadam na posta w jednym temacie, po jakimś czasie moja odpowiedź zostaje przeniesiona do innego tematu w którym widnieje jak "nie wiadomo co" bez ładu i składu - zamiast porządku wprowadza się tutaj jakąś celową dezinformację.
Proponuję mniej używek, a więcej zdrowego rozsądku tongue

Więcej nie napisze, bo zaraz będzie "wątek zamknięty" roll

58

i na co mi ta sucha teoria, odpowiedzi najważniejszej nie uzyskałam

BuBu napisał/a:

czy dało by radę aby maxymalna wielkość wynosiła 100x100?

??

animacja... pff... taka animacja jak z intasika dalmatyńczyk
TO http://milkshake.webpark.pl/krolik.gif mi już nie wejdzie...
dlaczego zrezygnowano z opcji ładowania avków z neta? np. z własnych stron etc? czy to obciążało w jakiś sposób forum?

Dodane nie 25 sty 2009 21:01:59 CET :
animacja którą aktualnie mam w av wybrana była przynajmniej nie przypadkowo, tak btw... tongue

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

59

BuBu napisał/a:

animacja którą aktualnie mam w av wybrana była przynajmniej nie przypadkowo

I to jest to, co tygryski lubią najbardziej.
Teraz niech kolorowi pomyślą do kogo to było  lol

60

Nie no uwielbiam was naprawde.. 1 w nocy i czytanie waszych postów naprawde humor poprawia.. hehe.. nie ma jak dowalić komuś na noc hehe

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

61

To Stefan miesza.Tematy zaklada jakies dziwne,przerzuca i na dodatek pisze nie na temat .
My tu siedzim grzecznie jak te kroliczki . big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

62

stefan napisał/a:

własnie dlatego go jeszcze nie zbanowałem
mam nadzieje że wyciągnie wnioski

Wystarczyło napisać zebym nie wstawiał obrazków czy linków bez opisu.  Najlepiej "bananen" straszyć roll

63

ukryty napisał/a:

Wystarczyło napisać

własciwie chciałem pominąć te zgryźliwość
ale po zastanowieniu myśle że nie mozna bo będziesz dalej drążył
dlatego odpowiadam Ci tutaj na forum -
kolego ukryty, napisałem Ci a TY to potwierdziłeś że przeczytałeś
dlatego proszę, nie wciskaj mi kitu
dla przypomnienia podaję  link -
http://kafo.pl/misc.php?action=rules

pozdrawiam

64

Jasne. Regulamin jest mi znany i będę się starał go przestrzegać, ale wszystkich punktów na pamięć nie znam. Czasami coś pewnie napisze co wg regulaminu jest "beeee" . Dla mnie obraźliwy jest podpis jednego z forumowiczów gdzie laska liże znaczek. Chodzi mi o ludzkie podejście a nie wycinanie postów i koniec.

Pozdro

65

Zapomniałem o jednej sprawie. Czy jest możliwość zobaczenia wszystkich swoich postów ? Napisałem kiedyś jedną rzecz i mimo przekopania forum nie potrafie tego znaleźć hmm

pozdro

66

A co ty chcesz od mojego znaczka...w czym to cie obraża... ze twojego znaczka nei idzie polizac czy jak...?? a może znasz tą Panią...??

67

luuuzik dałem tylko przykład twojego podpisu bo się rzuca w oczy. Chciałem pokazac że coś co dla jednego jest obrazliwe , obrzydliwe dla kogoś innego jest czyms zwyczajnym i trzeba podchodzic ze zrozumieniem a nie walic cytaty z regulaminu.

pozdro

68

ukryty napisał/a:

Zapomniałem o jednej sprawie. Czy jest możliwość zobaczenia wszystkich swoich postów ?

ooo właśnie, dołączam się do pytania, bo tnadal czekam na odp. względem av, no i też zastanawia mnie, czy może być tak jak na "starym" forum, że kiedy ktoś chce wyświetlić wszystkie posty usera, to wyświetla faktycznie wszystkie posty jeden pod drugim, a nie tematy w których one się znalazły...

69

BuBu napisał/a:

nadal czekam na odp.

doskonale pamietam ale ......
własnie ale, jesteśmy w przededniu  poważniejszych zmian i nie warto angażować czasu w modyfikacje obecnego stanu
na dzień dzisiejszy - utrzymac w sprawności to co mamy ....
podobnie z uzytkownikami ze stanem zerowym postów - odpadną przy zmianach
zastanowimy się co zrobimy z tymi z 1-dnym, 2-wu czy 3-ma postami ale zerówki na pewno wetnie
ale wszystkie uwagi są zapisane i mam nadzieję że da rady uwzględnić podczas wykańczania nowszej wersji
dlatego dziekuję za opinie wink

70

te z 3 postami i brakiem aktywnosci od 3 mcy--- wywalic....

71

Ankiet powinny byc ,o ile musza w ogole  byc ,to ciekawe
tu przyklad ankiety wedkarskiej
http://www.joemonster.org/art/10821/Jestes_rasowym_wedkarzem_czy_zwyklym_moczykijem

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

72

Poziom wypowiedzi na tym forum urąga wszelkim normom przyjętym w internecie.
Pyskówki np. w wątku 'wracać'  są czytane bez żadnej reakcji przez wszystkich funkcyjnych tego forum bez żadnej reakcji.
To jedno z moich spostrzeżen.
Drugie to takie że administracja chcąc podbić sobie ilość wejść wybiega daleko poza ramy regulaminu który sama narzuciła.
Jest więc dużo tych wejść bo to forum stawiane jest w necie jako przykład niekompetencji administracji i osób funkcyjnych oraz przyzwolenie na swobodne trollowanie przez tzw. dzieci neostrady.

Spodziewam się wiadra pomyj ze strony adwersarzy ale skoro ktoś założył ten wątek to być może przyjdzie po rozum do głowy i zmieni chociaż administratora i moderatorów którzy dają tutaj popis swojej ignorancji.

73

Serdecznie Ci eprzepraszam za swoje wypowiedzi w tamtym temacie ale tak musi byc,nie jest mi milo  pyszczyc jak dzieciak ale  wiem o co biega  dominiczkowi i lepiej to ciac w zarodku big_smile
Ale dlaczego  tak ogolnie twierdzisz ,ze na forum poziom wypowiedzi jest ponizej norm netowych?Wejdz na onet czy wp to sam zobaczysz jak jest roznica.
Pozdrawiam

74

Tak, w sumie fakt, choc z rozmowami i wypowiedziami tu różnie bywa, to jednak każdy do tego przywykł i jest to poniekąd jakaś nasza norma... I chyba żadnemu ze stałych bywalców to już nie przeszkadza.... no może czasem tongue