1

Odp: Nowa szata portalu kartuzy.info

No no, teraz to kartuzy.info wyglada za ludzmi, tylko to nowe logo jakies takie slabe..

2

BuBu napisał/a:

jak dla mnie dalej fe, nie zmienilo się prawie nic, strona nadal wygląda "dziko", dodano tylko troche więcej "tego i owego"
a tak to żadna nowośc neutral

No nie wiem BuBU czy u Ciebie ze wzrokiem wszystko ok. Zmieniło się i to wszystko. Począwszy od logo a skończywszy na układzie więc nie rozumiem. "Dziko"?
Ja uważam ,że jest przejrzysta i czytelna. Układ jak w dużych portalach informacyjnych.
Chyba się czepiasz i to bardzo poważnie

a ku ku

3

mufka1 chyba coś Ci się poprzekręcało wink komentarz BuBu dotyczył poprzedniej wersji a nie tej, którą widzimy dzisiaj

A ja powiem tylko tyle, że podoba mi się nowy wygląd - jest jakiś taki bardziej "profesjonalny". Brawa za te zmiany smile

4

Prosimy o opinie na temat nowej szaty portalu.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

5 (edytowany przez Drab 2009-05-25 12:40:05)

I owszem podoba mi się nowa szata . Można byłoby uatrakcyjnić logo , no i dać margines po lewej stronie, bo się czyta jakoś dziwnie. A tak jest OK!.

-- // --

6

Szczerze ?
Bez ogródek ?

Kurcze, podoba mi się big_smile
Przejrzyście, w stonowanych kolorach, z funkcjonalną wyszukiwarką i dużą czcionką umożliwiającą swobodne czytanie nawet z monitora o niewielkiej przekątnej (palmtopa)
Gratulacje dla autora.
Kawał dobrej roboty roll

7

Kopikopczyk napisał/a:

Kurcze, podoba mi się
Przejrzyście, w stonowanych kolorach, z funkcjonalną wyszukiwarką i dużą czcionką umożliwiającą swobodne czytanie nawet z monitora o niewielkiej przekątnej (palmtopa)
Gratulacje dla autora.
Kawał dobrej roboty

gdzie to napisać, Kopikopczyk nie marudzi
coś podejrzane tongue

Pogodnego dzionka big_smile

8

Jak coś jest  "w porzo"  to mówię o tym głośno tongue

9

logo bardzo słabe, poza tym ok

10

krzysiek85 napisał/a:

logo bardzo słabe

Może to kwestia przyzwyczajenia ? wink
Ale logo jest praktyczne, biorąc pod uwagę, że identyczne funkcjonuje na Koscierski.info
Troszkę dziwne byłoby tam logo z kartuskim herbem big_smile
To chyba właśnie względy praktyczne skłoniły autora do takiej zmiany - tak myślę i wcale się nie dziwię wink

A przy okazji...
Moim skromnym zdaniem dobrze byłoby dodać tą "kreseczkę" w nazwie Kościerski  tongue

11

dla mnie ok smile zrobiło się pozytywnie

W życiu piękne są tylko chwile.

12

Przyzwyczaiłem się do starego, a że nie lubię zmian, to nowe nie podoba mi się - oczy za bardzo biegają o co kaman.
Ale ja nie o tym chciałem - biega mi o zdjęcia przy artykułach - czy nie można zrobić tak, aby po kliknięciu w zdjęcie otwierało się ono w nowym oknie w powiększeniu?? Często gęsto nie wiadomo o co biega na zdjęciu, albo jeżeli jest ono na dole strony jest po prostu obcięte...

As-Salāmu `alaykum

13

A będą fontanny? Bo jak wiadomo, bez fontanny ten portal nie ma prawa nazywać się Kartuzy. Niestety, wymóg odgórny - tak ustanowiła władza i powinniście się do tego dostosować. Któż to widział, żeby powstały jakieś zmiany w Kartuzach, a nie było nowej fontanny xD

Kontrowersje, przemyślenia, subiektywizm... czyli gdybam o niczym ważnym wink
Zapraszam na moje konto YT: http://www.youtube.com/bl0od2

14

King Of Snake napisał/a:

Ale ja nie o tym chciałem - biega mi o zdjęcia przy artykułach - czy nie można zrobić tak, aby po kliknięciu w zdjęcie otwierało się ono w nowym oknie w powiększeniu?? Często gęsto nie wiadomo o co biega na zdjęciu, albo jeżeli jest ono na dole strony jest po prostu obcięte...

Wkrótce będzie można oglądać duże zdjęcia w artykułach.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.