1

Odp: U L T I M A T U M - Protest

Do Jego Wielebności Inkwizytora-Administratora!
KAszubskiego FOrym.pl

Żądam kategorycznie i bezwzględnie wyjaśnień, kto i na jakiej podstawie usuwa z forum, czyli odsyła w piekielne czeluście poszukiwacza tak zwanego "słowa bożego" - ksywa Kaszebe?
Uznając iż działanie to było bezprawne i bezpodstawne, w wyniku arbitralnej hucpy, żądam przywrócenia do łask brata Kaszebe i zadeklarowania ewangelicznego, że od tej pory wszystkie nieprzyjacioły swoje będziecie zgodnie z ewangelicznym nakazem waszego Mistrza Jezusa zwanego Chrystusem przykładnie miłować i szanować.
Po przywróceniu żądam uroczystych eucharystycznych przeprosin i gwarantuję Wam, że brat Kaszebe Wam to wspaniałomyślnie i po chrześcijańsku (nie katolicku) wybaczy bo więcej w nim miłości do bliźniego swego niż w Was porypani hipokryci i faryzeusze do samych siebie.
Nawracajcie się bo nie znacie dnia ani godziny! Armagedon nadchodzi!
PS. Właśnie przed chwilą telewizornia pokazała, jak Wasz guru, Pan na Watykanie, wbrew Pismu ojcem świętym zwany Benedykt XVI nawoływał Libijczyków słowami Jezusa: „miłujcie nieprzyjacioły wasze...” –

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

2

o_Onufry napisał/a:

Żądam kategorycznie i bezwzględnie wyjaśnień, kto i na jakiej podstawie usuwa z forum, czyli odsyła w piekielne czeluście poszukiwacza tak zwanego "słowa bożego" - ksywa Kaszebe?

Wielebny napisz może konkretnie co Ci usunęli bo patrze i patrze i  nie widzę aby cokolwiek usunęli  big_smile
Skoro  niczego nie usunęli znaczy nie wysłałeś ....... a myślisz że usunęli 
Jeżeli napiszesz konkretnie będę wiedział czego szukać  tongue

Pogodnego dzionka big_smile

3

o_Onufry napisał/a:

i po chrześcijańsku (nie katolicku)

Ojczulku ,
proszę , oświec mnie , jaka jest różnica ? Bo w wielkiej nieświadomości żyję lol

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

4

jemJOzKASZEB napisał/a:
o_Onufry napisał/a:

i po chrześcijańsku (nie katolicku)

Ojczulku ,
proszę , oświec mnie , jaka jest różnica ? Bo w wielkiej nieświadomości żyję lol

jako niedoszły sukienkowiec wyjaśniam Tobie Bracie - katolik to np. Boska Mira, Królowa Nieba w Rębiechowie i Ziemi w Brodnicy, ob.Drab, gęsia senator  czy Komorowski, a chrześcijanin to był M.Luter, czy jest obecnie sam Miedwiediew lub A.Małysz cool

Dodane czw 31 mar 2011 06:30:13 CEST :
a dlaczego temat jest niewidoczny dla wszystkich pytał nie będę, bo mnie ob.Drab zaraz zbanuje, za zakłócanie porządku i przywoła na to nawet stosowny punkt regulaminu lol:lol::lol:

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

5

A czegoż ty szpiegu spod znaku kreta chcesz od moderatora Draba?
Czyżbym  prawdę napisał i teraz chcesz się jak rozwydrzone dziecko pobawić  moim Nickiem ? To lepiej powiedz a podeślę Ci wiersz o kuli do podpierania się i będziesz mógł umieścić go w podpisie. Ja będę dumny, że taki ******* z **************** raczył  umieścić mnie na dole swego postu a i tobie zaoszczędzę  czasu  który będziesz mógł wykorzystać w walce z Mirą

-- // --

6

o ile pamiętam to ob.Drab zaczął się mnie czepiać, a ja zawsze - pięknym za nadobne cool:cool::cool:

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

7

stefan napisał/a:
stefan napisał/a:

Wielebny napisz może konkretnie co Ci usunęli bo patrze i patrze i  nie widzę aby cokolwiek usunęli  big_smile
Skoro  niczego nie usunęli znaczy nie wysłałeś ....... a myślisz że usunęli
Jeżeli napiszesz konkretnie będę wiedział czego szukać  tongue

Wasza Czcigodna Wysokość!
W ramach wyjaśniania - wyjaśniłem.
Przepraszam - mea culpa. **cenzura** się pewnemu userowi bo myślał że został zbanowan, czyli odesłan w piekielne czeluście a wszystko przez to że utulony w bólu i żalu przed rocznicą śmierci Wielkiego Herosa się nachlał i pomylił forumy, ponieważ na Kaszebiu jest ich podobnych w nazwie więcej.
Widocznie tamto gdzie go posunęli było pod nadzorem miejscowego proboszcza.

Dodane pon 04 kwi 2011 17:47:51 CEST :
**cenzura**
czyli p-o-p-i-e-r-d-o-l-i-ł-o

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

8

o_Onufry napisał/a:

Widocznie tamto gdzie go posunęli było pod nadzorem miejscowego proboszcza.

całkiem możliwe big_smile
widziałem podczas przeglądania tę nowość KASZEBE FUN ale on był widoczny znaczy był, czyli nikt go nie usunął
usuwać rejestracje mogą tylko dwie osoby, będąc jedna z nich i niczego nie usuwając pomyślałem - rejestrujący zapomniał o FUN podczas logowania tongue
jeszcze słowo o

**cenzura**

ten napis pojawia sie zawsze gdy napisany wyraz znajduje sie w słowniku cenzora, to działanie automatyczne bez ingerencji kogokolwiek
jestem przekonany że nawet taki wyraz

o_Onufry napisał/a:

p-o-p-i-e-r-d-o-l-i-ł-o

można  napisać inaczej, mniej dobitnie a znaczenie będzie takie samo tongue
najlepszym przykładem jest szpieg big_smile abym nie zapeszył  tongue

szpieg napisał/a:

a dlaczego temat jest niewidoczny dla wszystkich

dlatego bo sprawy Użytkowników są tutaj poruszane, zresztą jest to praktykowane na większości  forum

9

Niechże zatem ten temat ULTIMATUM - Protest pozostanie, może przyjdzie jeszcze złożyć jakiś protest na przykład przeciwko tym którzy by chcieli w najbliższych wyborach oddać głos na PiS-dzielców.

10

A kto odesłał w piekielne czeluście Jego Świętobliwość:
J.Św.JosyfRatzingewehr-a ?

11

4. Administrator forum ma prawo odmówić Użytkownikowi założenia konta lub usunąć konto w przypadku podania błędnego adresu e-mail, a także obraźliwego pseudonimu lub pseudonimu wprowadzającego w błąd innych Użytkowników forum (np.znaki -:./<\>;@ lub same cyfry).

więcej wysłałem na PW

12

Do Jego Wysokiej Czcigodności Administratora!
Z uwagi na to że od pewnego czasu rozbestwili się na tym forum dwaj pensjonariusze zakładu psychiatrycznego (dane zmilczę co by im reklamy nie robić) oświadczam urbi et orbi, że:
Jestem zatem  taki, jakiego mnie ich Pan Bóg stworzył,
No i oczywistym Pan Szatan też trochę świństwa od siebie dołożył.
Jeżeli zatem ktokolwiek nazwie mnie "komunistą", "faszystą", "nazistą", "złodziejem", "idiotą", „kretynem” albo (tfu!) "liberałem", czy nawet „agnostykiem” –  będę traktował to jako informację o stanie jego umysłu, a nie o tym jaki ja jestem.
W związku też z tym, że im po chrześcijańsku wybaczam, albowiem nie wiedzą co czynią - proszę Waszą Czcigodność nie czynić wobec tych pomyleńców żadnych regulaminowych restrykcji.
Niech sobie tu używają do woli. Może to się okazać jedyną skuteczną terapią na chwalę Pana. Amen!