1

Odp: Nowa Zlota Jesiń

Witam wszystkich koneserow dobrego gustu
Nowa Złota Jesień  przy ulicy Polnej to miejsce, gdzie można delektować się przepięknym wnętrzem, wpaniałą grą świateł, gustownie przygotowaną dekoracją. Na złoty medel zasługuje też kucharz, którego potrawy są ucztą nie tylko dla ciała , ale też dla duszy. Przemiła i fachowa obsługa nie odbiega w żadnej mierze od renomowanych restauracji  w welkich miastach.
Wilkie gratulacje dla Pani Marii.
Z pewnością to miejsce będzie cieszyło się dużym powodzeniem, gdzie szum fal pobliskiego jeziora i śpiew ptaków z z sąsiadującego tuż obok restauracji lasu, pozwoli nam na chwilę zadumy i odedchnięcia od zabieganego życia.

2

Żona dziś zastrajkowała i jadymy na obiad do restauracyji lol
Wybieramy Grono . Babka chwali nasz wybór twierdząc ,że należy popierać lokale firmy lol No i dobra .
Wejście i na pierwszy rzut oka wszystko okiey lol Nowy lokal wszystko schludne . Karta daje duży wybór a obsługa miła przyjmuje zamówienie .
Siedzimy i obserwujemy i pierwszy zong patrząc pod sufit , belki z płyt połączone z kutymi elementami , to zemsta projektanta . Tylko za co ......:lol:
Obsługa fajna i śmieszna bardzo . Cztery osoby motające się jak muchy w rosole . Kompletny brak organizacji , chaos
i bałagan organizacyjny . 4 osoby jednocześnie za barem i te same osoby obsługują salę bez rejonizacji .
Wcale się nie dziwię ,że latają jak w ukropie , ale bez celu . Kelner dosłownie biegający po sali wzbudzał mój niepokój , a nóż się coś pali i trza się ewakuować lol
Stąd też się bierze pomyłka w podanych napojach oraz pomyłka w podstawianiu dań lol

Jedzenie .
Miała być kuchnia regionalna , czyli tyle ile mi mama podaje na Kaszubach a wyszło jak w Sheratonie - trza zupę domówićć i do tego deser . Jednym słowem mało , do tego surówki z wiadra , jakie można dostać w każdej kebabowni za 2 zł . Jo , takie same jak do hamburgera w cateringu . Danie główne , moje dobre ,żona kręci nosem .
Rachunek - całkowicie przesolony , można powiedzieć - przerażający .
Moje odczucie w skali ocen:lol:mojej szkoły podstawowej czyli od 2 do 5 . Wybieram marną trójkę .

Wróciliśmy do domu , zamknąłem babkę w szafie za pomysł wspierania lokalnego biznesu lol

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

3

helena67 napisał/a:

Witam wszystkich koneserow dobrego gustu
Nowa Złota Jesień  przy ulicy Polnej to miejsce, gdzie można delektować się przepięknym wnętrzem, wpaniałą grą świateł, gustownie przygotowaną dekoracją. Na złoty medel zasługuje też kucharz, którego potrawy są ucztą nie tylko dla ciała , ale też dla duszy. Przemiła i fachowa obsługa nie odbiega w żadnej mierze od renomowanych restauracji  w welkich miastach.
Wilkie gratulacje dla Pani Marii.
Z pewnością to miejsce będzie cieszyło się dużym powodzeniem, gdzie szum fal pobliskiego jeziora i śpiew ptaków z z sąsiadującego tuż obok restauracji lasu, pozwoli nam na chwilę zadumy i odedchnięcia od zabieganego życia.

następnym razem proponuje słownik do ręki, tekst-lukier-laurka i tyle byków, jak z serialu Allo-Allo  roll:rolleyes::rolleyes:
a opinia Kaszuba jest pewnie trafna, szumu wiele, a efekt mizerny - no i ceny - nie dla idiotów , albo odwrotnie, sam się zamotałem lol:lol::lol::lol::lol:
szefowa próbuje grac Gessler, ale ani jedna, ani druga to nie moja bajka roll:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

4

2 lipca 2011 odbyło się nasze przyjęcie weselne w „Złotej Jesieni”.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z eleganckiego wystroju całego lokalu, profesjonalnej obsługi,
wyśmienitych, różnorodnych i pięknie udekorowanych dań. Nasi goście szczególną uwagę zwrócili
na nietypowe wprowadzenie tortu i świetlną dekorację, która nadawała niezapomniany i romantyczny
nastrój. Dodatkowym atutem restauracji jest jej przepiękne położenie. Uważamy, że to miejsce jest
wizytówką Kartuz. Można byłoby pisać jeszcze dużo, dużo więcej, ale i tak każdy powinien zobaczyć to
wyjątkowe miejsce osobiście.

5

Mnie tam jescze nie było smile Ale znajomi byli na urodzinowym obiedzie i bardzo sobie chwalili, gratis dostali po kielichu a dzieci owoce smile

6

helena67 napisał/a:

Nowa Złota Jesień  przy ulicy Polnej to miejsce, gdzie można delektować się

IzabelaJ napisał/a:

nietypowe wprowadzenie tortu i świetlną dekorację, która nadawała niezapomniany i romantyczny
nastrój. Dodatkowym atutem restauracji jest jej przepiękne położenie. Uważamy, że to miejsce jest
wizytówką Kartuz.

Reklama, reklama... Pranie mózgu już od rana...

As-Salāmu `alaykum

7

King Of Snake napisał/a:

Reklama, reklama... Pranie mózgu już od rana...

ja  wierze,ze sa ludzie co  sie zarejestruja  jedynie po to zeby taki a la reklamowy tekst  napisac wink:D
Bylem  tam,wyglada to imponujaco ,ogromna sala,wystroj mi nie podobajacy sie(rzecz gustu)  ,zamowilismy lody i ...
ktos tam wpadl na pomysl ,zeby  na dno pucharu wrzucac kawalki czekolady ,czekolada  poddana   temperaturze lodow ma to do siebie ,ze bardzo twardnieje .Jesz  jakby kamulce to byly. Dobre dla krokodyla bo te maja stalowe  szczeki . Dosc drogo . Ale  wrazenie  budynek robi.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

8

Byliśmy już dwukrotnie na rodzinnym obiedzie w nowym lokalu przy ul.  Polnej. Zostaliśmy bardzo dobrze obsłużeni. Piękne, przemyślane i dopracowane w każdym detalu miejsce, czuje się zaangażowanie Właścicieli na każdym kroku, od niebanalnego poczęstunku po wystrój łazienek. Zadowoleni Po skosztowaniu serwowanych potraw oraz pozytywnej opinii brata, który skorzystał z cateringu zaplanowaliśmy już kolejną rodzinną uroczystość w nowej Złotej Jesieni a życzliwym Właścicielom życzymy życzliwych klientów.

9

Mógłbym prosić kogoś jeszcze o opinie na temat tej sali. Planuje zrobić tam wesele a słyszałem dużo o cenach i rożnych dodatkowych opłatach. Czy ktoś to może potwierdzić. Jakieś opinie osób które organizowały tam wesele lub też się bawiły. Sala piękna ale pytanie czy warto.

10

Szczerze odradzam, chyba że gosci będzie ponad 100 i połowa gosci nie będzie czekać na wyrywki aż zostanie obsłużna i nie dostanie letniego jedzenia. Pustawo, czegos brak.

Dodane pią, 16 lis 2012, 01:27:11 :
To indywidualne odczucie, pamiętam Złotą Jesień z przed przeprowadzki, wtedy było lepiej.

11

zgadzam się z Wiolą,brakuje czegoś,miałem wrażenei,że ślub jest w dużym magazynie a czekanie na posiłek...bez komentarza,no i  wcale nei takie pyszne jak zachwalają. Wiola 10/10
Odradzam

12

ghost napisał/a:

Mógłbym prosić kogoś jeszcze o opinie na temat tej sali. Planuje zrobić tam wesele a słyszałem dużo o cenach i rożnych dodatkowych opłatach. Czy ktoś to może potwierdzić. Jakieś opinie osób które organizowały tam wesele lub też się bawiły. Sala piękna ale pytanie czy warto.

Powiem krótko. Sama miałam wesele w Złotej Jesieni, w nowej sali byłam na kilku imprezach moich znajomych jako gość - zawsze świeże i smaczne jedzenie, duże porcje, zawsze tak samo smakują - niezależnie, który kucharz je przyrządzi - ubóstwiam wręcz ichnie pierogi, cyganeczkę, carpaccio, zrazy pasterskie - palce lizać. Zamawiałam stamtąd careting na pogrzeb i z innej okazji - rewelacja - moja mama była bardzo zadowolona. Poleciłam kilku znajomym - też byli zadowoleni i z obsługi i z jedzenia, które wszystkim smakowało. Jak garmaż na święta - to tylko stamtąd. A jak porównujecie ceny - to porównujcie zgodnie z gramaturą, bo co niektóre restauracyjki kasują tyle samo za połowę tej porcji co w Złotej Jesieni.

wiola napisał/a:

Szczerze odradzam, chyba że gosci będzie ponad 100 i połowa gosci nie będzie czekać na wyrywki aż zostanie obsłużna i nie dostanie letniego jedzenia. Pustawo, czegos brak.

To nieprawda. Organizowałam spotkanie na OK 50 OSÓB. Inaczej ustawiono stoły - bliżej parkietu - było super. Nie musiałam tańcząc nikomu deptać po piętach. No i podziwiam przy każdej okazji ich dekoracje stołów - kwiaty zawsze świeże, piękne serwetki. Uważam, że każdy powinien wybrać salę na wesele, gdzie będzie się dobrze czuł. Żałuję, że kiedy ja miałam swoje wesele to ten nowy budynek jeszcze nie był nawet w planach. Może kiedyś będziemy mieli jakieś gody - to tylko w Złotej...

13

cma napisał/a:

to tylko w Złotej.

Ale jaja , mie na wsi gadali że ćma przyjaźni się mocenko z właścicielami Złotej Jesieni a Jej chop pono - Pan cma w sensie nawet odziany w kitel gotował u Nich przed kamerami - prawda to Pani Asiu ? tfu cmo ?

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

14

Kandi napisał/a:

prawda to Pani Asiu

to ta Asia o której myśle ?:rolleyes:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

15

ghost napisał/a:

miałam tam wesele niedawno. jeśli masz jakieś pytania to pisz na priv
tu napiszę tylko tyle, że nie ma się do czego przyczepić. nie ma ukrytych kosztów, ja wiedziałam za co płacę i ile zapłacę. Nie dopatrzyłam się niczego za co gdzie indziej bym nie zapłaciła... cena też wcale nie droższa niż gdzie indziej..

wiola napisał/a:

i połowa gosci nie będzie czekać na wyrywki aż zostanie obsłużna i nie dostanie letniego jedzenia.

śmieszne ...

16

śmieszna jest twoja opinia
migotka,

17

śmieszna jest twoja opinia i podejście do tematu gorzej niz dziecko, skoro ktos ma inne zdanie jest głupi. Uświadom to sobie, że nie jesteś bogiem.
  My nie mówimy o kosztach, jeśli chodzi o menu to ile kasy dasz- proporcjonalne będzie menu.
W dzisiejszych czasach mało kto umie gotować. Tzw. stara szkoła. Nawet bulionów nie zrobią lub sosów albo zupy.

Większość kupuje półprodukty i idzie na skróty.
Widać to np. w Kuchennych Rewolucjach lub w programie Ugotowani, gdzie alfa i omega myśli, że ma smak i potrafi coś , a tu **cenzura** blada. Nijak to się ma do rzeczywistości.

Mam nadzieje, że w Złotej.. pani Maria po pewnych niedociągnięciach i opinii gości, zrobiła lub zrobi selekcję personalna. by jakiś czas temu widziałam, ze Złota.. szukała kucharza i kelnerki.
Na przedostatniej imprezie, na weselu, obsługa fatalna ojciec pannny młodej delikatnie pisząc zwrócił uwagę i na poprawiny była inna zmiana i byłam pełna podziwu, że niby 3 osoby na sali, ale ten jeden kelner około 40-tki musiał nadrabiać za resztę. Więcej w tym temacie nie będę pisać, ewentualnie na priv.

Udzielam mojej opinii jako klient.

18

Nie wiem dlaczego wiloa jesteś aż tak negatywnie nastawiona na Złotą Jesień? Może jesteś z konkurencji?

Muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba w Złotej Jesieni, począwszy od bardzo miłej, wykfalifikowanej i zorgainizowanej obsługi aż po samo jedzenie. Często odwiedzanm tą restauracje i za każdym razem jest pysznie. Chcę także zdementować plotki o jakich kolwiek dodatkowych opłatach przy organizacji wesel, wszystko jest na początku ustalane z szefostwem i każdy wie za co płaci.

Ceny nie są wcale wygórowane, te ceny odpowiadają temu co dostajesz na talerzu a zawsze jest dużo, świezo i estetycznie. A jak jest wam drogo to idźcie sobie do tego baru koło pksów, tam wam się spodoba, tylko nie liczcie na nie mrożone i świerze produkty.

Gorąco polecam Złotą Jesień dla koneserów dobrego smaku i dla wszystkich tych, którzy chcą odpocząć i się trochę zrelaksować.

19

Rothen napisał/a:

koneserów dobrego smaku

Masz ciekawe poczucie humoru

Rothen napisał/a:

którzy chcą odpocząć i się trochę zrelaksować

A co mają w ofercie jeśli chodzi o relaks ? rzut klopsem do celu ?

20

Rothen napisał/a:

Gorąco polecam Złotą Jesień

2 posty napisał w tym jeden że poleca lol tylko po to się zalogowałeś? lol:lol:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

21

Sprawdź o czym napisał pierwszy post i  masz komplet .

22

Oczywiście, że można się tam zrelaksować i odpocząć. Sam klimat restauracji pomaga odpocząć, palące się świece i płomień w kominku, do tego mają dobre drinki alkoholowe big_smile muzyka w tle... Bajka.

23

Kryptoreklamy ciąg dalszy lol

24

[
" Na przedostatniej imprezie, na weselu, obsługa fatalna ojciec pannny młodej delikatnie pisząc zwrócił uwagę i na poprawiny była inna zmiana i byłam pełna podziwu, że niby 3 osoby na sali, ale ten jeden kelner około 40-tki musiał.. "

Jestem organizatorką owej przedostatniej imprezy w Złotej i nic mi nie wiadomo aby mój ojciec miał jakie kolwiek obiekcje co do obsługi, są to jakieś brednie.  Z góry było wiadomo że kelnerzy obsługujący wesele nie przychodzą na poprawiny,gdyz nie byli by wydajni. pozatym nie było ich troje a sześcioro! Obsługę i jedzenie sprawdziłam już wcześniej więc dla mnie i naszych gości(wszystkich) ABSOLUTNIE WSZYSTKO BYŁO OK.!!!! Nie rozumiem dlaczego "wiola" która nie była na tym weselu wydaje takie nieprawdziwe opinie...

25

Posiłki przybyły - jakież to zabawne... dobra kuchnia się obroni - ale nie taka lol