276

Odp: Ważne ogłoszenia - komentarze

dj napisał/a:

Nie wiem, ale być może spotykamy się czasami w budynku szkolno-przedszkolnym wink

a to na pewno smile) To jest miejsce, gdzie uczęszcza sporo osób piszących tu na forum smile

277

ines_ka napisał/a:
dj napisał/a:

Nie wiem, ale być może spotykamy się czasami w budynku szkolno-przedszkolnym wink

a to na pewno smile) To jest miejsce, gdzie uczęszcza sporo osób piszących tu na forum smile

To wyszło przy okazji "afery" z Słoneczkiem wink

278

dj napisał/a:

To wyszło przy okazji "afery" z Słoneczkiem

a wiesz, zaraz nas Stefcio stąd pogoni, może sobie załóżmy gdzieś jakiś osobny wątek i bedziemy rozmawiać wink)
A afera to była taka, że trzeba było zniszczyć P. Krystynę (taka jest moja ocena).

Tak przy okazji .,.. ciekawe że jak się widzimy w budynku szkolno-przedszkolnym to pewnie wymieniamy jakieś zdawkowe dzień dobry albo i czasem nie to ;-)

279

ines_ka napisał/a:

Stefcio

ocho juz jakas komitywa lol
do tej pory  to pare  osob tego Stefcio tak nazywalo
Ja nazywam Stefcio -cwaniak ,jak WOjtek strazak w takiej ksiazce nomen omen o Wojtku STrazaku .
Lepej uwazaj na Stefcio.wredny jest i kombinator. big_smilewink

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

280

WK napisał/a:

ocho juz jakas komitywa lol
do tej pory  to pare  osob tego Stefcio tak nazywalo

ależ ja już kilka miesięcy temu tak go nazwałam. Lubię zmiekczać. Ja bym i Twój nick zmieczyła, ale jak mam pisać? WuKuś?? tongue

281

ines_ka napisał/a:

a wiesz, zaraz nas Stefcio stąd pogoni, może sobie załóżmy gdzieś jakiś osobny wątek i bedziemy rozmawiać wink)
A afera to była taka, że trzeba było zniszczyć P. Krystynę (taka jest moja ocena).

Tak przy okazji .,.. ciekawe że jak się widzimy w budynku szkolno-przedszkolnym to pewnie wymieniamy jakieś zdawkowe dzień dobry albo i czasem nie to ;-)

Nie chodzi o samą "aferę", ale o fakt "ujawnienie" się niekiedy przypadkowo samych forumowiczów, kiedy to pisali, że ich dzieci przeniesiono do AP i stąd wnioskuję, że pewnie część forumowiczów zna się nie tylko z widzenia z np.przedszkola o czym wcześniej mogli nie wiedzieć wink

A być może, że sobie mówimy "dzień dobry" lub "cześć" wink

Dodane wto 25 paź 2011 00:00:06 CEST :

ines_ka napisał/a:

WuKuś?? tongue

WiKuś mogłoby być, ale sorry nie chciałem się wtrącać wink

282

dj napisał/a:

być może, że sobie mówimy "dzień dobry" lub "cześć"

raczej dzień dobry ... smile

dj napisał/a:

WiKuś mogłoby być, ale sorry nie chciałem się wtrącać

a to moze neich sam zainteresowany powie coś na ten temat smile

283

dj napisał/a:

WiKuś mogłoby być, ale sorry nie chciałem się wtrącać

Wikus to doch jak Pikus brzmi ,jak smarkus,pidzwons,papiloty i czkawka.
na dj-a dziubdzius ,**cenzura** (o matko!)? nie  pasuje,ja dj-ja lubie  to bede pisal dj
sie imion starszy panow nei zdrabnia Stefan jest Stefan a ewentualnie j amoge  pisac Stefcio bo sie znamy oosbiscie tongue
swiety Stefan jest patronem Lotrow i chyba Arki Gdyniuniunia

Dodane wto 25 paź 2011 00:11:49 CEST :
hehe
cenzura  wykopala wyraz D-upen-cJusz
co za  sprytna sztuka
dj sie nei obraz aby big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

284

WK napisał/a:

Wikus to doch jak Pikus brzmi ,jak smarkus,pidzwons,papiloty i czkawka.

Przepraszam, nie miało to być tak odebrane (nie taki był zamysł) wink

WK napisał/a:

dj sie nei obraz aby big_smile

Jakieś poczucie humoru mam, a niektórzy mówią, że za bardzo wink

285

WK napisał/a:

Wikus to doch jak Pikus brzmi

też mi się podobnie skojarzyło smile

WK napisał/a:

sie imion starszy panow nei zdrabnia Stefan jest Stefan

zależy których. W innym wątku zostałam nazwana "starą babką" to znaczy, ze mój mąż to "stary dziadek", a zdrabniam jego imię smile

Dodane wto 25 paź 2011 00:24:19 CEST :

WK napisał/a:

na dj-a dziubdzius, D-upen-cJusz

podoba mi się, dj co Ty na to smile

286

ines_ka napisał/a:

podoba mi się, dj co Ty na to smile

Wydaje mi się, że nicków raczej się nie zdrabnia, a pochodzące od imienia czy wręcz imię to jeszcze pół biedy i pod warunkiem, że fajnie, miło i sympatycznie brzmi i przy okazji nie obraża "właściciela" nicka.
Ale to moje zdanie i trochę filozofuje teraz. wink

287

ines_ka , z całego serca życzę Ci twardego kręgosłupa lol
Czeka Cie trudne zadanie , tym bardziej ,że szefuje tu szubrawiec:lol:

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

288

ines_ka napisał/a:

Ups, jak widać nick nie określa wieku i dlatego wg forumowej netykiety wszyscy mogą się zwracać do siebie per "Ty" i nie powinno to nikogo zaboleć czy obrazić. wink

289

dj napisał/a:
ines_ka napisał/a:

Ups, jak widać nick nie określa wieku i dlatego wg forumowej netykiety wszyscy mogą się zwracać do siebie per "Ty" i nie powinno to nikogo zaboleć czy obrazić. wink

Jednego kiedyś zabolało lol

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

290

dj napisał/a:
ines_ka napisał/a:

ależ spokojnie, ja się nie obraziłam, tylko się znam i wiem, ze innym rodzicom mówię dzień dobry wink) A pewnie w wieku jesteśmy podobnym wink