26

Odp: REGULAMIN - czas na zmiany

o_Onufry napisał/a:
Ewelinchen666 napisał/a:

Tylko proszę Cię, abyś na tym forum robił to delikatniej. Są tu osoby wierzące, które czują się dotknięte Twoimi wypowiedziami. Jeżeli ktoś wierzy w Boga to jego sprawa, a Tobie nic do tego. Osoby te nie wypierają się,że nie ma księży pedofili czy innych afer kościelnych. Nie podoba im się Twoje obrażanie Boga - bo w niego wierzą.

Wielebna!
Jezeli obrażam jakiegoś Boga - to pozostaw te osądy własnie Jemu.
Zasada jest podstawoa - wypowiada się obrażony czy urażony.
Zresztą. Jako ateista-heretyk z natury obrażam wszystkich bogów jacy tyllko istnieli, istnieją i będą istnieć.
Mogą się przy tym czuć urażeni wyznawcy tych bogów, no ale to już muszą wkalkulowac w zasady wiary - zresztą i w tym zakresie wypelniam tylko Pismo zwane Świętym. Aby się wypełniało, bowiem jest napisane.....
To sobie przeczytaj.

Sęk w tym, że obrażasz uczucia religijne jakiejś osoby, a sam Bóg za takie drwiny pewnie osobiście Ciebie osądzi.
Gdybyś obrażał także uczucia religijne innych wyznań, a nie wiem czy i ilu forumowiczów takowych wyznań jest na tym forum to też odezwaliby się z "protestem" - jeśli religia i odwaga im na to pozwoli.  tongue
Nie koniecznie sam obrażony czy urażony jak to określiłeś musi się wypowiadać, bo chyba normalną rzeczą jest stanąć w czyjejś obronie. hmm

27

dj

Sęk w tym, że obrażasz uczucia religijne jakiejś osoby, a sam Bóg za takie drwiny pewnie osobiście Ciebie osądzi.

I zaprawdę powiadam Wam...
Pozostawcie to Jemu - a ja z kolei oddaję się w Jego osąd.
Jest bowiem napisane:
"Błogosławieni będziecie, gdy ludzie was nienawidzieć będą i gdy was wyłączą, i lżyć was będą, i gdy imieniem waszym pomiatać będą jako bezecnym z powodu Syna Człowieczego."
Łk 6:22
- - - -
Przecież idiotyzmem eklezjalnym i teologicznym jest wprowadzanie do prawa przepisow ograniczających lżenie, wyszydzanie czy urażanie uczuć.
Jak wyznawcy boga Jahwe wew Trojcy chcą czy mają być z nakazu Zbawiciela - jak w Pismie - "blogosławieni" skoro zakazują... zachowań które im to "błogosławieństwo" gwarantują?
Przecież to jest schizofrenia... psychiatrowo niczym.
Jak można poważnie traktować taką sektę?

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

28

o_Onufry napisał/a:

No widzisz - pieprzysz jak nowoobjawiony.

Ostrzegam Cię. Zmień język i zejdz z tonu.

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

29

Ewelinchen666 napisał/a:

Coraz bardziej Cie lubię....
ale się od....sz

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

30

o_Onufry napisał/a:

ale się od....sz

Zabrakło odwagi żeby napisać bez kropek?

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

31

Ewelinchen666 napisał/a:
o_Onufry napisał/a:

ale się od....sz

Zabrakło odwagi żeby napisać bez kropek?

Po prostu bananów nie lubi big_smile

32

WIELEBNI!
ZWISA MI TO ZWIĘDŁYM KALAFIOREM a nawet NACIĄ PIETRUSZKI.

33

Ewelinchen666 napisał/a:

Ostrzegam Cię. Zmień język i zejdz z tonu.

Z tego co pamiętam to miałaś moderować dział konkursów a nie szaleć po całym forum...

34

sis3r napisał/a:

Już Ty mnie nie pouczaj co mogę a co nie

35

Nie chce mi się szukać postu administratora Stefana, w którym widoczne było napisane co masz robić.

Ewelinchen666 napisał/a:

uż Ty mnie nie pouczaj co mogę a co nie

Co to za oburzenie w ogóle?? Moderatorowi nie przystoi...

36

batman napisał/a:

Ciekawy czyi jesteś klonem?? Masz jeden post a wypowiadasz się jak byś codziennie tu zaglądał..

37

Umiłowani Siostry i Bracia!
Dajcie już spokój tym trzepaniem sieczki. Nie wstyd wam uprawiać taką pyskówkę?
Temat dotyczy zmian regulaminu. Przedstawiłem swoj punkt widzenia:
http://kafo.pl/viewtopic.php?id=20776&p=3
i coście tam zamilkli? Szczegolnie Moderacja i Kopikopczyk.
Ciekawym opinii tych, ktorzy strzępią się tu i pyskują. Znow brak "oświecenia" pod czaszką?

38

Ja swoje propozycje zmian do regulaminu podałem i otrzymałem od admina odpowiedź w tej sprawie.
Teraz pozostaje mi tylko czekać na propozycje innych użytkowników forum i efekt końcowy wink

Dodane wto 24 sty 2012 22:32:51 CET :
Tutaj:

http://kafo.pl/viewtopic.php?pid=160002#p160002

Porobiły się 2 podobne wątki w tej sprawie i może dlatego tutaj akurat cisza wink

39

I jeszcze jedno.
Netykieta to pojecie, które zrodzilo się jeszcze nim świat internetu zapełnił się chatami i forami dyskusyjnymi, a obejmowała zasady postepowania przy przesyłaniu POCZTY ELEKTRONICZNEJ i tylko poczty.
Nim internet zawitał do kraju nad Wislą na Zachodzie wypracowano pewne zasady i przyjęto ogólnie do stosowania.
W internecie obowiązują zatem akceptowane i przyjęte na całym świecie, tzw.  dotyczące całości pracy na komputerze osobistym. Oto te 10 przykazań  ( w wolnym ale rzetelnym tłumaczeniu z angielskiego):

Nie będziesz używał komputera, aby szkodzić innym
    Nie będziesz przeszkadzał innym w pracy z komputerem.
    Nie będziesz grzebał w nie swoich plikach.
    Nie będziesz używał komputera do kradzieży.
    Nie będziesz używał komputera do składania fałszywych świadectw.
    Nie będziesz używał lub kopiował programów, za które nie zapłaciłeś.
    Nie będziesz używał zasobów innych bez zezwolenia.
    Nie będziesz przywłaszczał sobie własności intelektualnej.
    Będziesz rozważał społeczne konsekwencje programów, które napiszesz.
    Będziesz używał komputera z rozwagą i szacunkiem.
=======
Amen czyli Enter.
Wszystkie inne netykiety to podrobki. Takie można tworzyć na każde potrzeby i nawet wpisać - że po zalogowaniu należy odmówić paciorek.

40

No Stefan umów sie z O i ułożycie szybko ten regulamin tak zeby i Tobie i jemu pasowało ...:)

Wychowanie dzieci to radość i partyzantka zarazem. (Ed Asner)

41

Mika665 napisał/a:

ułożycie szybko ten regulamin tak zeby i Tobie i jemu pasowało

super pomysł big_smile na początek zamykam ten wątek tongue

Pogodnego dzionka big_smile