1

Odp: Doda na Truskawkobraniu!

Znane są już gwiazdy największej imprezy plenerowej w regionie - Truskawkobrania. Na Złotej Górze pojawi się w tym roku na pewno jedna z najpopularniejszej gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich lat - Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako "Doda". Usłyszeć będzie można też młodziutką Honey. 

Czytaj więcej w portalu Kartuzy.info

2

chyba już dziś wykupię sobie placyk na betonie pod sceną - takie gwiazdy, to i tłok zapewne będzie...:lol:

As-Salāmu `alaykum

3

schodząca "gwiazda" Doda...

tłumy będą, chociażby by zobaczyć jej nagi tyłek...

4

Może HONEY  bedzie bardziej goła niz DODA:lol::P:P

5

To dopiero sensacja. Płacić jej nie wiadomo ile i za co? Talent to ona ma ale nie do śpiewania. Może jej Nergal pomoże np. podrzeć w czasie występu "Gazetę Kartuską" czy "Głos Kaszub"...

6

o żesz, ale się gmina Kartuzy pokazała. Posikam się ze szczęścia, że Dodę zobaczę. A raczej mam nadzieję, że jak na chilę podjedziemy to jej nie zobaczę.

7

Osobiście wolałabym np Ewę Farna ale zobaczycie że itak będą tłumy. Ciekawe tylko czy będzie więcej ludzi niż na Feel

Dodane wto 20 mar 2012 21:57:36 CET :
Osobiście wolałabym np Ewę Farna ale zobaczycie że itak będą tłumy. Ciekawe tylko czy będzie więcej ludzi niż na Feel

8

King Of Snake napisał/a:

takie gwiazdy, to i tłok zapewne będzie... lol

Jak będzie lało, tak jak zawsze, to tłok będzie przy barze z piwem cool

9

Może i ma ładny głos,nie jestem na nie.Ale i tak najlepiej było na elektrycznych gitarach:)wróciłem po kolana w błocie i 2 dni nie mogłem mówić:)to była impreza:) a co teraz możemy pośpiewać??..

10

Ale wybrali:o:o:o:o
Przecież jej nikt nie słucha.:lol::lol::lol:
Ja bym wolała Sylwię Grzeszczak Lub Patrycję Markowską, no i Natalia Less ma tez nie które fajne kawałki tongue:P:P:P:P
No i mozna by się bawić.

Dodane śro 21 mar 2012 21:00:41 CET :
A zresztą do takiej wiochy to tez za fajnych wykonawców nie ściągną:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Nie wierzyć, nie mam sił.

11

Jacy wybierający,tacy też wybrani.Siaaarrraaa

12

to nie ma już u nas 'starych rockmenów"? powieje wiochą ,ale nic-'nie daj się"!!!!

13

Kiedy to będzie i gdzie bo się nie orientuję .....:/

14

Doda ma fajną nutkę "nie daj się", reszty nie znam....
Mogli by dać Video, Verbe bądź Ewe Farne roll

Wciąż zastanawiam się jaką w ciemności mine mam. Dzień bez sensu, przemysleć jego szarość>

15

King Of Snake napisał/a:

hyba już dziś wykupię sobie placyk na betonie pod sceną - takie gwiazdy, to i tłok zapewne będzie...lol

tylko sie nie zgub w tym tłumie ;D

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

16

ohshe napisał/a:

Kiedy to będzie i gdzie bo się nie orientuję .....:/

Wystarczy czyt. artykuł i wszystko wiemy.
Pod koniec czerwca = Truskawkobranie = Złota Góra

Wciąż zastanawiam się jaką w ciemności mine mam. Dzień bez sensu, przemysleć jego szarość>

17

Kumpela... Video było w zeszłym roku 2 razy w naszych okolicach, Ewa Farna tez była w Wejherowie. Co jak co ale strasznie się cieszę że Honey występować będzie... super. Ma świetny głos i fajną muzę... obecność obowiązkowa, warto smile